Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Czyałbym :-).


Teraz jeszcze jakaś dobra nazwa dla działu. BetaKrytyk?


"W dzisiejszym wydaniu Bet(a)Krytyka.." Nawet jakoś brzmi .
 
http://typuje.pl/konkurs/typerow/160.html



nawet w konkursie betsyfa wygralem stowke



down@tez sledze ta stronke ale niechce mi sie tam rejestrowac:)
 
Mam zamiar zagrać 2 typy na nadchodzącą galę UFC 161



1 to dla mnie pewniak Nelson - Miocic typ 1 po kursie 1.37



2 Woodley - Schields typ 2 po kursie 2.25



Co sądzicie na temat typu nr 2? Shields daje nudne walki ale przeważnie wygrywa. Czy jest coś jeszcze godnego zagrania w nadchodzącej gali UFC?
 
Ze dwie strony do tyłu kilka osób podało co obstawia na tą galę. Poczytaj, może coś Cię przekona :-).
 
Shields nie obali Woodleya, tak jak nie obalił GSP, a w stójce też gówno mu zrobi... Za to Woodley w stójce bynajmniej nie będzie się bawił w lewe proste jak Kanadyjczyk.
 
Osobiście stawiam na Nelsona, Woodleya oraz Jimmo.
Roy jest solidnym gatekeeperem, który nie ma szans z powiedzmy top 5, ale uważam, że resztę powinien dosyć łatwo odprawiać.
Jimmo zaprezentował się naprawdę porządnie w obu walkach w UFC, a odnośnie Pokrajaca ciężko mi powiedzieć cokolwiek pozytywnego.
Według mnie Woodley vs Shields jeśli nie skończy się szybkim knockoutem, to będziemy mieli (worst) fight of the night. Jednak według mnie Tyron urwie chociaż 2 rundy.
Main event jest wróżeniem z fusów (ja postawiłem na Hendersona będąc przekonanym, że ME trwa 3 rundy), wszystko w rękach Rashada. Czy pozbierał się psychicznie, czy po raz kolejny będzie bał się zaatakować - a jak wiadomo, Hendo jest znacznie groźniejszym zawodnikiem od Lil'Noga.

P.S. dzięki Szady za pozytywną opinię :), jednak nie uważam się za osobę, która mogłaby "poważniej" zająć się doradzaniem w tej kwestii. W tej kategorii za #1 uważam Slipmycha, ale zakładam, że redakcji to nie zainteresuje.
 
No to raczej Slipmych nie będzie zainteresowany :) Poczekam czy uda się nam przybić współpracę z bukiem i na pewno się odezwe wtedy do paru osób. Dzięki za pomoc panowie i udanego typowania na 161 :D
 
evans, pat, stout, nelson, woodley + fitch



5z6 na wszelki wypadek...co myslicie o takiej kombinacji? Ogolnie to jakies typy na walke Barry vs Jordan?...z tego co pamietam to Shawn ostatnio niezle pływał..
 
Zakład złożony na 1 @ 1.4 Otwarty

Roy Nelson - Stipe Miocic

• Zwyciezca meczu

Stawka: 25.00 Możliwy zwrot: 35.00
 
panowie tak jak pisałem wcześniej, grać przecwiko Włodarczykowi. Kursy spadły już na 1,7. Walka nie dosyć, że w Rosji, to Diablo dostanie soczyste KO
 
nie znam sie na boksie ale nigdy diablo mnie nie przekonywał.Jakby zawieruszyła się stówa w kieszeni to bym zagrał ;-)
 
Diablo przy wyrównanej walce na punkty nie wygra. Z Greenem miał szczęscie, że wygrał przez KO bo do momentu knockoutu przegrywał na na wszystkich kartach punktowych. Chciałbym być złym prorokiem ale wydaje mi się, że Chakijev wygra. Stawiałbym kase na Rosjanina
 
@Hubi



Tylko to grasz, czy jeszcze jakieś ?



Puścił bym dużo więcej zestawień, ale niestety kasy na betsyfie nie mam. A kusi sporo rzeczy mnie na ten weekend :)
 
Chyba jednak nie wytrzymam i postawię na Evansa. Tylko jeszcze muszę wykminić kogo dołożyć:-).
 
bo ta walka nie byla pierwotnie planowana jako me a ze jest zastepcza i sie zawodnicy zgodzili to jest 3 rundy
 
Trochę bo serce każe, a trochę bo:
- dobrze wygądal na wadze. Prawie jak wtedy kiedy przeszedł do BZ i demolował przeciwników w drodze do walki z JJ
- wygląda silnie psychicznie. Nie spuszczał wzroku, nie odwaracał go kiedy patrzył na Hendo. Dodatkowo to ten drugi zaczął bronić się śmiechem. A wiadomo, że jeśli psychika Evansa zagra, to nie powinien mieć problemu w tej walce.
 
Własnie tutaj jest problemem jego psychika. Zdaje się nie posiadać dawnej motywacji, bo strzelił czołem w ścianę zwaną Bonesem i wie, że ta walka znów go tam prowadzi...
 
Roy Nelson za 25zł ... słabizna, to można puszczać według mnie na tysiaki :D


Żebym miał coś więcej to bym puścił za więcej. Ogólnie niepotrzebnie ostatnio wybrałem kasę, bo chciałem zagrać na tej gali Nelsona przez KO za 50zł, Nelson+Barry za 25zł i Woodley+Hendo/Evans(tutaj do tej pory mam dylemat,ale skoro 3 rundy to bym grał Hendo chyba, wcześniej myślałem,że 5 rund) za 25zł. Wiem,że nie gra się tej samej walki na dwóch kuponach,ale no moim zdaniem nie ma opcji aby Big Country to przegrał :)
 
Hubi tak samo mówiłem o Overeemie z Big Footem :-) mój kupon na spokojnie:



url]
 
Miocic to nie ta sama liga co Big Foot, a Nelson wydaje mi się pewniejszy niż wspomniany wyżej kupon, tzn. tam widziałem jakieś szanse BF na zwycięstwo jeżeli dotrzyma do 3 rundy, tutaj nie widzę żadnej szansy na wygraną Miocicia. No i to nie ten kurs co tam był.
 
Woodley jest w mega formie i jest mega zdeterminowany. Z panienek pewniakiem wydaje sie być Davis. Można jeszcze postawić na Nelsona.
 
Ehh kuźwa, żeby ktoś z mojej rodziny mial konto w normalnym banku to bym przelał szybko kase, bo jak tak patrzę na dzisiejsza galę to się wydaje grzech nie zagrać kilku wydarzeń.
 
Back
Top