Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Nie dobijajcie mnie Panowie. Pierwszy raz zakład za tak dużą stawkę. Zawsze stawiałem dość mało, max. 200. Z 89 zł wpłaconych do Betsafe w tamtym miesiącu wygrałem w sumie 1460 zł, konsekwentnie małymi stawkami. Dzisiaj przejebałem 1000. Napijmy się.
 
Jeszcze te 460 mi zostało :-) Przykra jak chuj, no ale nic, głupota ludzka nie zna granic, więcej nie popełnie takiego błędu.
 
solaris dobra rada za wszelka cene nie odgrywaj sie na jakies lipne zaklady



ale na noc ciekawe mecze arentyna



kolumbia
 
A ja miałem kilka dni temu lekkie wkurwienie bo przejebałem 40zł :-)



Przykro naprawdę. Widzę Solaris, że poza tą wpadką ładnie ciśniesz w te klocki. Odbudujesz się :-)
 
Zakład złożony na 1 @ 1.38 Otwarty

Meksyk - Kostaryka

• Zwyciezca Meczu

Zakład złożony na 1 @ 1.5 Otwarty

Stany Zjednoczone - Panama

• Zwyciezca Meczu

Zakład złożony na LeBron James @ 1.45 Otwarty

San Antonio Spurs - Miami Heat

• Topscorer

Stawka: 17.85 Możliwy zwrot: 53.55
 
Solaris



Nie zrób największego błędu wszystkich grających, czyli nie chciej się odkuć ...



UP:



Co do piłki to prawda, ludzi bardziej cenią wydarzenia w których nie ma trzech możliwośc a jedynie dwie i gdzie szanse na wygrana to 50 do 50... Tenis jak ktoś w tym siedzi jest kopalnią kasy...
 
Większość tego streaku, na którym "zarobiłem" 1400 zł to był właśnie tenis (Roland Garros), nie grałem ani jednego meczu piłki nożnej. Teraz zagrałem i wiemy jak to się skończyło...
 
Dostałem ostatnio bonusik od zagranicznej firmy bukmacherskiej 5 • do obrotu. I dzisiaj poszła wypłata 71 • . Nie mogę narzekać. A tak jak poprzednik pisze najlepiej jest grać tenis (zawsze to 50% szans trafienia) piłki już dawno nie tykałem chyba ze for fun...
 
Tennis to chyba najlepsza dyscyplina do obstawiania, szczególnie Live...

Dziś 3 typy za małą kasę:

Zakład złożony na 2 @ 1.72 Otwarty
Szwajcaria - Macedonia
• Zwyciezca Meczu
Zakład złożony na 2 @ 1.31 Otwarty
Rumunia - Slowenia
• Zwyciezca Meczu
Zakład złożony na 2 @ 1.86 Otwarty
Netherlands (W) - Japan (W)
 
Panowie powiedzcie mi proszę u którego buka (sam gram na B-A-H.). Możliwe jest obstawianie zakończenia walki tj w której rundzie i jakim sposobem ko,sub,decyzja?:-)
 
Na betsafe widziałem kiedyś, że w dniu gali na UFC była taka opcja, ale nie wiem, czy to reguła, czy wybryk.
 
Unibet na ogół ma coś takiego w ofercie głównej karty. Zwykle pojawiają się w dzień walki.
 
Raczej Barry jest okej, obejrzyj sobie ostatnią walkę Jordana. On juz plywał i ledwo ledwo wygral z Russowem. Tamten trafial go praktycznie jak chcial, ale prądu zabrakło i wyszło co wyszło.
 
Back
Top