Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

no kit to nie wygralem :0 z moim szczesciem to gowno sie wygra nie bilet:)kurde vmialem postawic kupon hallman + piechota + grabowski i patrze a ogolny kurs 1.88 a we wtorek byl na to AKO 2.5 chyba nie warto stawiac
 
Mam złe przeczucie co do Graby, czy się czasem nie przetrenował w AKA. W pełnej formie by Stava rozniósł, a tak granie po kursie 1,12 zł to spore ryzyko moim zdaniem, chociaż pewnie i tak wejdzie. Kursy na Ozdobę, Hallmanna, Piechotę, Celińskiego, Velickovica i Swofforda spadały już kilka godzin po tym jak ich postawiłem. Wychodzi na to, że Betsafe liczy się z moją opinią. :-)
 
no wszystko pospadalo ozdobe zlapalem na bet at home po 4kurs nadal taki jest celinskiego 2.05 ilasote 1.55 a halmana i piechoty chyba juz nie zagram to za maly kurs:(
 
al0nt0.jpg



KABOOM! :D
 
Kurwa stary, że ci stówki nie szkoda :-) Ale serio rozjebałeś mnie tym postem.
Btw, co to za chujowy bukmacher z żenująco niskimi stawkami 5.0, 2.2, 2.6 (pomnożone przez 0.88 daje 4.4, 1.936, 2.288) przy 7.8, 2.530, 3.02 pinnacla?
@Brasil dokładnie :D
 
Ja się tu nad Belcherem w pojedynczym zastanwiam a kolo daje go w kombinacie z Kongo i Sonnenem. To się nazywa nie jebać się w tańcu.
 
Znaczy tak, ta stówka to jeszcze ze starego bonusa. A ostatnio fajnie mi wchodziło UFC, wiec pomyslalem - dlaczego by nie zagrać swojego ulubionego zawodnika? :D Belcher IMO to i dobry parter i dobra stójka, a Bisping do siebie nigdy mnie do siebie nie przekona. A co do typu na Kongo - zadecydowało to, że to bardzo duże value, czy Nelson jest aż tak dużym faworytem w tym starciu. Zastanawiałbym sie.


Ten bukmacher to STS, całkiem fajny, zarejestrowałem sie bo dawali na samym poczatku niezly bonus(który dopiero teraz idzie w ruch :P).


PS. A co jak mi to wejdzie? ;-)

Pozdro! :)
 
Panowie jest sprawa, do tych co byli na mma w Katowicach. Również wygrałem dwa bilety z sektoru czerwonego, zapytałem o dokładny sektor i otrzymałem odpowiedź, że oni sami nie wiedzą, okaże się przy kasie :) i moje pytanie brzmi czy dobrze widać z tych czerwonych sektorów?
 
Wygrana Powietkina - 1.06
Remis - 35.00
Wygrana Wawrzyka - 8.00

A może by zaszaleć ? :-)

e: Remisu nie będzie. Są dwie opcje tej walki. Ciężkie KO na Wawrzyku bądź ciężkie TKO na Cycu
 
rkn: ja bym to rozłozył na single. Kongo i Belcher to dobre typy. Nie zdziwił bym się gdyby obaj wygrali. I Kongo masz ponad 3.0 u innych buków a Belchera złapiesz za 2.5. Taka sytuacja.
 
Kusi mnie,najtrudniejszy zawodnik w karierze Jotki.Jotko ma 6 decyzji,Bojan przegrał raz przez decyzje-jak wygrywa to konczy przed czasem.
 
w Coral'u na wyspach Belcher 2.30 a Kongo 2.62 ale ch** wie jak to bedzie :) Kto obstawia te dwa single wlasnie na underdog'ow?
 
Jak coś to przestrzegam przed graniem jutro Realu Madryt z Atletico Madryt, bo prawdopodobnie nie zagra Ronaldo, więc pół Realu może wybiec na boisko, chociaż Real nie przegrał w derbach od 14 lat chyba.
 
Bojan Velickovic - Krzysztof Jotko 2 1,48



Karol Celinski - Michal Fijalka 2 1,8



Juha-Pekka Vainikainen - Piotr Hallmann 2 1,33



Tymoteusz Swiatek - Marcin Lasota 2 1,38



jak ocenicie? 147 do wygrania za 30 wlozone.
 
Back
Top