Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Może w końcu przegrasz wystarczająco dużo aby skończyć z tasiemcami.


22.04.2013 18:00 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot (Handicap setowy) H(0 - 1.5) -1
1.85
W trakcie
22.04.2013 11:00 Igor Sijsling - Andrey Kuznetsov (1-2) -2
0 - 2 2
1.55
Wygrane
Akumulator
2.87
1 x 10.0 = 10,00 28,68
Suma 1 10,00 28,68


22.04.2013 11:00 Aljaz Bedene - Ivan Dodig (1-2) - 2
2.20
Wygrane
Single
2.20
1 x 10.0 = 10,00 22,00
Suma 1 10,00 22,00
 
Może kiedyś. Tylko,że wcześniej praktycznie nigdy nie grałem takich długich zakładów, a tutaj puściłem "dla jaj"
 
Hubi nie tędu droga,ja za 1 razem pywełniłem kupon na sts'sie na 16 meczy bo myslałem ze trzeba obstwiac do wypełnienia rubryk.Na 16 meczy nie wszedł mi jeden i przez to bstawiałem przez długi czas tasiemce.



Wolna wola ale dob ra rada-lepiej zebrac dobre pieniadze i obstawic dobry mecfz lub walke,ewentualnie dwie walki
 
Ryzykuj, Twoja kasa... Tylko, że tasiemcami nigdy na dłuższą metę nie zarobisz, tak po prostu jest i koniec.
 
Ja uznaje od 3 w górę, gdy liczyłem yeld od tych kuponów na dluższą metę przestało mi się opłacać obstawianie. Każdy ma inaczej...
 
mac 3 typy i koniec.Chmura uwierz że na długa mete nie da rady.ale jak chcesz to się przekonaj na własnej skórze-mi to zajeło do 4 lat na piłce noznej ;)
 
Na 16 meczy nie wszedł mi jeden i przez to bstawiałem przez długi czas tasiemce.


Dla mojego znajomego akurat wszedł i wygrał ponad 5 tys. zł. Jego kupon nawet był w gazetce jako najwyższa tygodniowa wygrana. Zawsze obstawiał w sobote i tylko zdarzenia z piłki nożnej, w dodatku stawka 5 zł.
 
mac 3 typy i koniec.Chmura uwierz że na długa mete nie da rady.ale jak chcesz to się przekonaj na własnej skórze-mi to zajeło do 4 lat na piłce noznej ;)






Nie no, ja jestem w bumacherce noobem. Znaczy to tyle, że jeden zakład wygrałem w życiu (pierwszy postawiony) i tyle z mojego doświadczenia :D Niewykluczone, że macie 100 % racji :-) No, ale pewnie przekonam się, bo postawiłem 130 zł na zakład 7 typów łączonych. Dlatego kwota 10 zł na łączone wydała mi się mała :)
 
Oj tam mątrale:P Największa zabawa i radość to granie kombosów po niższych stawkach. Nie ryzykujesz pieniędzy (no bo 10 zł to jednak nie są pieniądze) a oglądając galę masz więcej emocji. Hazard, zabawa itd.
Jak dla mnie zbyt wyrachowane podejście zabija dużą część zabawy, a traktowanie bukmacherki jako sposobu na inwestowanie i pomnażanie pieniędzy to jednak nie trafia jakoś do mnie.

Dlatego proszę nie rugać tu za każdym razem tasiemców, ot inna filozofia:P
 
barnaba rozumiem inne podejście,ale ja mówie o zarabianiu.też zaczynalem by oglądać gale z wyzszsym cisnieniem ale przestawiłem się na zarobek dodatkowy ;-)
 
Zagrałem własnie 3 walki Bokserskie



Fury + Szpilka + Cynamon ( Alvarez ) ako 2.16 za 250 zł - dwie pierwsze jako formalnośc formalności , Alvarez powinien ale będzie troche trudno









hee easy money wszyscy wygrali
 
Brooklyn Nets - Chicago Bulls - poniżej 41 zbiórek Byków (1.85)



Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins - 2 (2.50)



Edmonton Oilers - Anaheim Ducks - 2 (2.35)
 
W święta wielkanocne zagrałem tasiemnca przez cały weekand - 28 spotkań. Nie weszło mi tylko 1 spotkanie, a stawka była dosyć spora - za 2 zł do wygrania miałem dobre 1,5 tys. Od tego momentu nie gram tasiemców, chyba że mam pewniaków ( typu Barca, Dortmund, Bayern ) i gram za 10-15 zł.



Dobry weekand się szykuje, myślę , że akurat tutaj można zagrać tasiemnce na 2 gale :D
 
Tasiemce to jedna sprawa, ale wrzucanie typu pod tytułem 1,04 to już dobry hardcor.. Hubi, miałbyś zysku więcej o 3 zł z groszami, a przez Twój sposób stawiania nie przypuszczam, żeby takie coś Cię interesowało.
 
Panowie czas zaczac :)co stawiacie na MMAA 3?



ja napewno postawie Halman + Grabowski i mialem stawiac na Fijałke ale po posluchaniu szklanej szczeki troche mnie odstraszylo ale chyba i tak postawie za 70



na singlu ozdoba za 40 po kursie 4



i cosz under card ale jeszcze kursow nie ma .
 
Jak ktoś by chciał to polecam bonus na efortuna.pl.



Rejestracja, weryfikacja danych, wymiana otrzymanych punktów na darmowe 15 zł :)
 
Ja bym polecał zagrać Celińskiego, bo moim zdaniem kurs 2.25 to bardzo dużo w tej walce, gdyz uważam,że Karol jest lepszym zawodnikiem od Sztangi,a z pewnością lepszy kondycyjnie i to będzie jego przewaga już w drugiej rundzie.
 
Dzisiaj poszło:

nn5pj6.jpg


Do samego końca zastanawiałem się nad Hallmannem. Uważam, że kurs na niego powinien być wyższy, bo z Vainikainen'em mogą dać bardzo wyrównaną walkę. W razie decyzji jednak liczę, że sędziowie pomogą polakowi, hłe hłe.

Celiński, jeśli mądrze taktycznie rozegra pojedynek, to powinien spokojnie wygrać go na punkty.


Screeny z pozostałych kuponów wrzucałem już wcześniej, także nie będę tego robić ponownie
Moje opcje:
Jones -> 172,50 zł do wygrania (combos piątkowy)
Ozdoba -> 423,00 zł (dubel z Walusiem) + 350 zł (singiel) = 773 zł do wygrania
Velickovic -> 260 zł (singiel)
Swofford -> 425 zł (singiel)

Wkład łączny: 670 zł

Pewnie będę ładnie w plecy. ;)
 
Back
Top