Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

No i wrzucam kolejne moje kuponiki. Bensona grałem już w styczniu, stąd dość ładny kurs. Uważam, że balon Gilberta dość szybko pęknie w UFC i już nikt więcej nie będzie się ważył umieszczać go w pierwszej dziesiątce p4p. ;) Ozdobę już mam w dublu z Walusiem, ale kurs tak ładnie poszedł do góry, że nie mogłem się oprzeć i zagrałem to po raz drugi. Wahałem się nad Cormierem, bo trochę niski kurs, ale jednak nie widzę sposobu w jaki Frank mógłby rozstrzygnąć ten pojedynek na swoją korzyść. Jacare z kolei uważam za zawodnika z umięjętnościami poziom wyżej od Costy, co więcej u Souza'y z każdą kolejną walką widać progres, zwłaszcza stójkowy.



f2tzm9.jpg
 
Dobre kupony, sam bym puścił Bendo za 50zł ale nie lubię grać większych(jak dla mnie) sum niż standardowe 10 lub 20 zł.
 
Cleverly na tasme jak najbadziej , to nie bedzie B-Hop tylko Robin - kurekq sam chyba grasz podobne albo i mniejsze kursy :-)


Price był troche mniejszy :-)
 
Rashad w formie powinien wygrać na punkty z Hendo, ale pytanie czy będzie w formie? Jedna wielka niewiadoma.
 
Co się stanie jeśli postawiłem na walkę w maju w kuponie łączonym i walka ta zostanie np. odwołana z powodu kontuzji którejś ze stron. Wypada z kuponu czy niszczy to kupon?
 
Dobra, to postawiłem siedem walk w kuponie łączonym. Nazywam się Tomasz Chmura i jestem uzależniony... :-)
 
https://odds.betsafe.com/pl/#/#/RemoveMarketSelection/42381802 juz sa kursy na 7 walk na Sobbote 1.95



Hallmann 1.40



Fijalka 1.6



nie ma undercardu ciekawe czy dodadza
 
Co obstawiacie z sobotniego UFC? Ja dałem na Hugo Vianę, Larkina i Melendeza na pojedynczych. Viana z kursem x 4,00 to wg mnie jakiś kosmos. Szczerze mówiać myślałem, że będzie lekkim faworytem.
 
Obstawiłem pojedynki:


Jon Jones - Chael Sonnen, Benson Henderson - Gilbert Melendez, Robert Burneika - Dawid Ozdoba, Cain Velasquez - Antonio Silva, Phil Davis - Vinicius Magalhaes, Stav Economou - Damian Grabowski, Daniel Cormier - Frank Mir.
 
Back
Top