Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Be eS ,zależy o jakim doświadzeniu mówimy ;-),myślę że te kocie ruchy mogą się przydać w walce!







uznajmy że tego freak fightu nie można porfesjonalnie ująć pod kątem obstawiania ;-)
 
Moks - Naruszczka 1.87-1.87 Typ 1



Walus - Pilafas 1.80-1.95 Typ 1



Strus - Abu 1.34-3 Typ 1



Bedorf - Oli 1.30-3.30 Typ 1



Janek- Reljic 1.42-2.75 Typ 1



Nastek- Ogor 1.22-4 Typ 1(napewno nie obstawie )



Anzor - Dyzio 1.32-3.20 1



kupon na dzis



Moks+ Walus z ryzykiem



Moks +Bedorf



Janek+ Strus + Anzor







Betsyf
 
Adib, Walus ma 0% szans? Przesadzasz chyba. Po tym co ostatnio pokazał Grek rozkladalbym szanse 50/50.
 
Moks - Naruszczka 1.87-1.87 Typ 1



Janek- Reljic 1.42-2.75 Typ 1



Anzor - Dyzio 1.32-3.20 1



Moim zdaniem te 3 walki godne obstawienia.
 
Chciałem zrobić double ale nie widze na kogo mam stawiać oprócz moksa.Kursy nie zachwycają , ale w sumie nie ma się co dziwić przy takich zestawieniach.
 
Ciekawy kurs na Hopkinsa (2,4) w starciu z siermiężnym pięściarzem klasy B jakim jest Cloud. Kat z 2011 roku z walki z Pascalem by go ośmieszył, tylko pytanie, czy 9 marca będzie w podobnej dyspozycji. Biorąc pod uwagę dwie ostatnie walki z Dawsonem w 2012 roku (NC i porażka - ale Chad to numer jeden tej dywizji, który posiada wyjątkowo niekorzystny zestaw umiejętności dla Hopkinsa), uważam, że jest to całkiem prawdopobone.



PS. No, jeszcze jest Don King i jego sędziowie...
 
Walus 0% szans? co ty bredzisz? moze nie jest jakims super wariatem ale ten pseudo grek Fedorem nie jest. s Walus 65do 35 jak dla mnie
 
Hmm, jestem raczej zdania,że Anzor to wygra, ale kurs na Dyzia nie odwierciedla sytuacji i nie wiem czy nie polecieć na singlu z nim.
 
Są pierwsze kursy na KSW 22 i Mma-Attack (Betsafe):







Strus-Azaitar (1,34 - 3)



Moks-Naruszczka (1,87 - 1,87)



Walus-Grek (1,8 - 1,95)



Anzor - Pioskowik (1,32 - 3,2)



Bedorf-Oli (1,3 - 3,3)



Nastula-Asplund (1,22 - 40



Janek-Reljic (1,42 - 2,75)







Koksu-Batty Boy (1,55 - 2,35)
 
To i ja się odniosę do kursów na KSW. Kiedyś bukmacherzy prześcigali się w wystawianiu kursów na KSW, często popełniając straszliwe błędy. Tu także kursy są zaniżone(na faworytów), dlatego, moim zdaniem, nie opłaca się w to wchodzić. Po takich kursach głównie omijałbym granie na Nastule, Strusa czy Azhieva. Jeśli już miałbym grać to prędzej dogi, szczególnie na Pioskowika, ale tak jak pisałem, odpuszczę typowanie tych walk. Póki co solidnie wygląda tylko typ na Moksa, chociaz liczyłem na wyższy kurs. Będziemy ewentualnie łączyć z UFC.



A jak widzicie dzisiejszego Bellatora?
 
Hmm, jestem raczej zdania,że Anzor to wygra, ale kurs na Dyzia nie odwierciedla sytuacji i nie wiem czy nie polecieć na singlu z nim.
Hubi nie głupio gadasz, zakład warty rozważenia, myślę że 3,2 to dobra stawka.
 
2.06 na Condita to chyba dobry kurs? Poza jakimś zajebiście silnym trafieniem ze strony Johnego nie powinien zagrozić Carlosowi...
 
Co Wy z tym dyziem? Anzor zajebiście utalentowany, przekrojowy zawodnik, jest bardzo dużym faworytem w tej walce.
 
Moje typy:



Carlos Condit vs. Johny Hendricks - Typ 1 (2.06)



Georges St-Pierre vs. Nick Diaz - Typ 1 (1.22)



Rafał Moks vs, Marcin Naruszczka - Typ 1 (1.87)



Jan Błachowicz vs. Goran Reljic - Typ 1 (1.42)



Zastanawiam się jeszcze nad Anzorem...
 
Ja myślę, że Strus, Janek, Nastek i Bedorf to pewniaki - kurs 3



Waluś teoretycznie powinine przegrać ale to KSW i pewnie Grek ma wygrać więc Waluś



Anzora bym nie był taki pewnien, Pioskowik doświadczony. Reed niby też był ;-)



Moks Naruszka chyba zostawie bo czuje, że mi kupon złamie



Czyli grając faworytow bez walki Moksa - kurs 6,97
 
Marquardt ma interesujący kurs - 2,4. Powinien utrzymać walkę w stójce, gdzie Ellenberger często nastawia się na jeden cios walcząc z kontry. Dodatkowo w 3 rundach, standardowo, walczy o 'życie', a Nate ma narzędzia, żeby go pozbawić.



PS. Condit jest już za 2.18.
 
kureq widziałeś jakąś walke dyzia? Ale prawda,Anzor jest faworytam, ale dla mnie z powodu kontuzji tego pierwszego
 
ja tyko Sandro dałem + Liga Europejska która właśnie mi weszła wiec został tylko Sandro za 1,70
 
Back
Top