Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

KSW 22



Piotr Strus • Abu Azaitar 1.34 3.00



Rafal Moks • Marcin Naruszczka 1.87 1.87



Anzor Azhiev • Mariusz Pioskowik 1.32 3.20



Kamil Waluś • Christos Piliafas 1.75 2.01



Karol Bedorf • Oli Thompson 1.30 3.30



Paweł Nastula • Kevin Asplund 1.22 4.00



Jan Błachowicz • Goran Reljic 1.42 2.75



www.betsafe.com
 
Widzę,że Piliafas idzie w górę, można będzie zagrać to przed galą na singlu jeszcze jak tak dalej pójdzie.
 
Zgadza sie. Ciekaw jestem tych ruchów linii, powinny iść w dół na Polaków



Piliafas i Moks na razie u mnie na celowniku
 
A Asplund? Nie widziałem żadnej jego walki. Na prawdę jest takim ogórem, że kurs 4.00 należy uznać za uzasadniony?
 
a Oli Thompson ?? nic nie mam do Karola i życze mu jak najlepiej ale on rzeczywiście jest aż tak dobry, że taki kurs, a nie inny ?
 
kursy spadły teraz jest 2.9 Żywica , 2.0 Romanowski . Romanowskiego dla mnie pewniak - tylko pytanie jak walczy Żywica ? bo nie widzialem go w akcji
 
dzisiaj nawet na BAMMA jest oferta w Bah-u więc warto założyć sobie tam konto chociażby na samo MMA
 
ale tam trzeba weryfikowac kontozeby wyplacic kase?



zglaszalem do betsyfu zeby wystawili kursy na BAMME i IRVE



postaraja sie wystawic kursy ,i pytalem ich zeby rozwineli oferte mma o wiecj gal nie tylko ufc belattor ksw i mmaa,zglosila do dzialu zakladow moze cos pomoze
 
na unibecie wczoraj byl 2.2 ale nie mialem kasy zeby zagrac dzis patrze juz 1.8 to dorzucilem Line Eklund 1.30 ako 2.3



oplacalo sie:)
 
Postawił ktos coś na naszego Skyscrapera w tenisa? 2.3 kurs był i pierwszego seta wygrał w tie-breaku, a jak Jurek wygrywa pierwszego seta to co do zwycięstwa jestem spokojny :)
 
Dajecie jakieś szanse Hendricks'owi w starciu z Conditem oprócz jakiegoś lucky shot'a?


Zapaśniczy background. Przez te jego J-Bomby które oczywiście dla większośći są tylko lucky punchami, zapomina się o tym że to naprawde dobry zapasior.



Mam pytanie, bo jestem zielony w bukmacherce , co jeśli postawię kasę na walkę , a dana walka się nie odbędzie? Tracę pieniądze, czy odzyskuję z powrotem?
 
zaklad jest nie wazny kasa wraca na twoje konto



no jasne ze zwracaja



kiedys staawialem na walke rozal - lebaner i kase zwrocili
 
Według mnie kursy w walce Condit-Hendricks powinny być odwrotne. Jak wierzyłem w zwycięstwo Johnyego z Koscheckiem, byłem pewny, że knockoutuje Kampmanna, tak nie widzę go wygrywającego wymiany z Conditem. Uważam, że 2,2 to bardzo dobry typ, ale nie sugerujcie się, bo to co obstawiam to pudłuję, a co ominę by weszło :)
@Calo tak żeby cię upewnić, kasę odzyskujesz z powrotem.
 
Nie wiem czy już ktoś to zauważył, ale na BetClic'u można postawić na wybory nowego papieża :-)
 
Na dzień dzisiejszy stawiałbym na Janka, Moksa i Piliafasa na singlach.



Reljicowi daje z Jankiem nie więcej niż 25% szans. Technicznie jest przyzwoicie poukładany, ale nie lepiej niż Janek. Natomiast fizycznie moim zdaniem odstaje znacznie. Jest przedewszystkim słabszy. Janek przed własną publicznością powinien go ogarnąć.



Walka Moksa i Naruszczki bardziej wyrównana, ale wskazałbym jednak na Moksa. Po tych kursach się opłaca.



Piliafas i Waluś to lekka loteria - 50/50. Po kursie powyżej 2.00 stawiałbym więc na Greka. Może po żenującym występie z Pudzianem zepnie się w sobie i pokona Walusia, którego trudno oceniać.



Nad resztą walk na KSW się jeszcze nie zastanawiałem. To samo UFC.
 
ja gram na 100% za 200zl bedorf + anzor + blachowicz



moze zagram:



za 60 strus + moks



i za 20 moks + pilafas
 
Back
Top