Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Po kursie 4,00 postawiłbym również na Asplunda, chociaż trudno znaleźć jego walki :)
 
Jak widzicie szanse Condita i Marquardta? Ciekawy też jestem kursu na powyżej 4,5 rundy w walce GSP z Diazem.
 
Jeżeli Hendricks nie trafi jakiegoś lucky shot'a to Condit będzie w pełni kontrolował przebieg walki, skoro nawet GSP nie mógł go skończyć.



Na Betsafe nie ma narazie tych kursów powyżej 4,5 rundy.
 
Lpool w formie, wszystko zalezy od wystepow Bale'a i Suareza. :)



Condit jak najbardziej, Nate'a bym nie stawial na dzien dzisiejszy, Ellenberger wyglada naprawde dobrze przed walka.
 
Spursi też w formie. Gdyby nie fakt, że nie obstawiam meczów, w których gra Liverpool pewnie skusiłbym się na Kogutów.
Kurs 4.10 jest kuszący. Mam jednak nadzieję, że wygra Liverpool.
 
Condit jak najbardziej, Nate'a bym nie stawial na dzien dzisiejszy, Ellenberger wyglada naprawde dobrze przed walka.


Paliwa i tak pewnie w 3 rundzie mu zabraknie i desperacko będzie bronił się przed porażką przed czasem.
 
Ja bym nie grał. Mam nadzieję, że Ci pomogłem :)



Moje zakłady na KSW: Piliafas, Moks, Azaitar, Pioskowik, Thompson, Asplund, Błachowicz. Wszystko na singlach. W sobotę będę bogaty.
 
A co ma Mir do zaoferowania przeciw Cormierowi? W stójce nic nie zrobi, a Cormier raczej nie będzie go sprowadzał mając na uwadze jego świetne bjj. Sprowadzenie Cormiera z kolei jest nieosiagalne dla nikogo w dzisiejszym UFC, no może oprócz mistrza, ale też byłoby mu bardzo trudno.
 
Przemek, na zero?! Ja mam zamiar pomnożyć rodzinny majątek! :)



Kursy są wysokie, więc przy bardzo dobrych wiatrach wystarczy, że wejdą dwie, trzy walki i jestem na zero (np. Asplund i Thompson).
 
kurekq a co miał Nog do zaoferowania przeciwko Evansowi? Cormier obalał Barnetta, więc Mira pewnie też spróbuje. Zawsze też jest szansa na jakiś mocny cios, a kurs 4.3 jest według mnie warty ryzyka.
 
Jak liczysz na "może wejdzie mocny cios" i nic poza tym to sobie postaw na Sonnena z JJ i będziesz miał jeszcze większy kurs.
 
No faktycznie, lepiej byłoby postawić majątek na Reema, Evansa i Szpile, który zaliczył 2 knockdowny.
 
Ja bym w życiu nie postawił na Asplunda i Piliafasa, pierwszy zapewne nieprzygotowany a drugi to leszcz. Thompsona można jeszcze grac, ale i tak wątpie że Ci to siądzie.



Zna ktoś bardziej tego Azaitara? Jest w stanie pokonać Strusa? Warto stawiać singla?
 
Ja bym w życiu nie postawił na Asplunda i Piliafasa, pierwszy zapewne nieprzygotowany a drugi to leszcz.


haha ja tak samo. Piliafas to nie wiadomo czy ma zamiar walczyć i wygrać czy tylko przyleci po wypłate. Asplund to samo i już dziś przyleciał do Polski raczej nieprzygotowany.



Pioskowik i Azaitar już mają wieksze szanse na wygraną. Strus jak wda się z nim w wymiane to polegnie w 1 rundzie.
 
Back
Top