Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

naprawde strasznie ciezko sie gra ta lige, jedyny wartosciowy bet jaki pamietam z LE ostatnio to dnipro z psv, kurs byl cos kolo 5-6 i weszlo gladko
 
gorzej chyba nie mogles, tu sie tylko oplaca grac na underdogow po wysokich kursach, ja poleglem bo do ako dolozylem 1 "pewniak" ktory przejebal niczym podbeskidzie
 
Renee Forte - Terry Etim 2 1,30



Zastanawiam sie czy nie zagrac na Etima grubszej kasy, co o tym myslicie? Jakos nie widze innego wyniku tej walki niż wygrana Etima...
 
I znów kurs 1.30... Nigdy nie zrozumiem czemu ludzie tak durnie obstawiają...



Chyba porażka Overeema z kursem około 1.20 nikogo nic nie nauczyła.
 
Zgubiła mnie wczoraj chciwość, dorwałem piękne ako 7.35,ale byłem za chciwy i dorzuciłem Real w kosza po 4.85 (przegrali dwoma punktami) i pies pogrzebany.
 
Niemozliwe, że Nedkov nie jest stawiany w roli faworyta walki, z chuja umiejącym Watsonem... gruba kasa na Nedkova!!!
 
Tom Watson nie wygra walki w UFC - to było pewne od dnia, kiedy pojawiła się informacja o jego angażu, więc rzeczywiście na Nedkova niezły kurs :)



Ja postawiłem takiego combo - Gunnar, McDonald, Swanson, Sass.
 
Moje typy na jutro



Gunnar Nelson - Jorge Santiago 1 1,4



Cyrille Diabate - Jimi Manuwa 2 1,42



Che Mills - Matthew Riddle 1 1,45



James Te Huna - Ryan Jimmo 1 1,46



Renee Forte - Terry Etim 2 1,3



jak oceniacie?
 
Millsa bym nie obstawiał raczej, Mały kurs i może wtopic.. i tak Te Huna z Jimmo, Ryan to naprawde dobry fighter i też raczej obstawie na niego po tym kursie niz na Jamesa :) Ja jeszcze z sympatii do JApończyków napewno postawie coś na Tezukę,
 
Poszło 60 na Jimmo 50, na McDonalda, 50 na kombinata z Nedkova i Sassa, 20 na Santiago i 20 na Diabate. Do tego za 10zł dałem niemożliwy z Nedkov, Grispi, Sass, Lee i Mills i do wygrania 135zł.
 
Pora przerwać wreszcie złą passę: Nedkov+ Gunnar przez sub za 5zł (57.50zł do wygrania), Pegado+Manuwa+Jimmo za 10zł(51.90)



Malaga+Lazio za 10zł(42.50), Resovia vs Skra powyżej 185.5pkt za 10zł (18.10)
 
Ogółem podczas typowania zauwazyłem,że jak trafiał się jakiś rodzynek typujący inaczej od wszystkich to byłeś Ty ;)
 
@ Tidżej



Za ile wyhaczyłeś Riddle'a? Wg mnie Mills to naprawdę bardzo dobry stójkowicz i ogólnie dużo groźniejszy i lepszy zawodnik niż Riddle. Czuję, że niestety wtopisz.
 
@noodles



Nie widzę najmniejszych szans Salety w tym pojedynku. Gołota zawsze będzie od niego lepszy boksersko, pozatym ma Gmitruka w narożniku i zooperowaną lewą rękę.
 
Ale jednak Saleta utrzymywał jako/tako formę sportową i widać, że do tego pojedynku mocno zapierdala a Andrew poza tańcem z gwiazdami to chyba nie wiele robił.
 
Ogólnie dobrze jest grać dogi w MMA, jednak myślę, że dziś nie ma co doszukiwac sie niespodzianek w walkach Te Huny i Che Millsa.



Pierwszy powinien zmasakrować i zdominować boksersko Jimmo co powinno dać mu wygraną przez KO, względnie wysokie zwycięstwo punktowe. Druga walka może nieco cięższa z uwagi na niezłe umiejętności zapaśnicze Riddle'a, jednak uważam, że ten zanim włączy myślenie, zostanie ubity przez Millsa:)



Chciałem dac jeszcze na Grispiego, który walczy o życie, jednak kurs spadł do 1,68, a to już troche mało.
 
Back
Top