Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ako Porto+Bayern oraz remis Arsenal vs Bayern na singlu. Chociaż ja mam ostatnio złą passę więc może nie siąść.
 
Ja puściłem za 20 Malage 5.4 kurs a wydaję mi się, że wcale Porto olbrzymim faworytem nie jest... i dubelek na rogi, będzie napewno się lepiej oglądać :)
 
Gdybym bawił się w bukmacherkę - a nadal nie robię tego - to na najbliższe UFC postawiłbym na singlach na Machidę oraz Lavara Johnsona.
 
Gram i polecam Lavar 2.20. Dla mnie ładny kurs, bo gość ma twardą szczenę i jebnięcie w łapie. A Schaub tylko to drugie.
 
ja na dzisiejszą noc z Bellatorem polecamy Raula Amayo 3.60 kurs a raz już Saundersa pokonał, więc trzeba go wykorzystać :)
 
na pinnacle jest 4.85 kurs na niego. nie oglądałem tej walki, ale przecież on przegrał przez decyzje z Saundersem :P
 
Mam nadzieję podtrzymać swoją szczęśliwą passę zarabiania na freakach, także poleciały hajsy na Saletę. :] Wiem, małe szanse, ale po kursie 3.20 warto zaryzykować.
 
dzisiaj na Shamhalaev'ie trochę zarobiłem, więc postanowiłem obstawić na sobotnią gale takie kupony:




I kupon

Dan Henderson - Lyoto Machida 1,45

Ivan Menjivar - Urijah Faber 1,27

stawka: 100

ew.wygrana: 184,15



II

Caros Fodor - Sam Stout 2,18

stawka: 20

ew.wygrana:43,6



III

Brendan Schaub - Lavar Johnson 2,26

stawka: 20

ew.wygrana: 45,2



IV

Court McGee - Josh Neer 3,25

stawka: 10

ew.wygrana: 32,5



V

Josh Kosheck - Robbie Lawler 4,25

stawka: 10

ew.wygrana: 42,5



VI

Jon Manley - Neil Magny 2,4

stawka: 20

ew.wygrana: 48



VII

Ronda Rousey - Liz Carmouche powyżej 1,5 rundy, 4

stawka: 25

ew.wygrana:100



jak będę miał chwilę to wrzucę SS.
 
Wydaje mi się, że Lawler i over 1,5 w ME to strata kasy. I jeśli bym miał obstawiać, to bym postawił na Kosa i Menjivara, zamiast Fabera i Lawlera. Czasem zawodnicy po przegraniu walki o pas tracą ikrę, wolę do walki (patrz Evans, Hominick).
 
Moje przewidywania, że Sulęcki-Świeżbiński 1 1,45 to głupi kurs się sprawdzają, bo już na Sulęckiego jest 1.28, w dniu walki pewnie będzie 1,25.
 
Pisząc głupi kurs miałem na myśli nieodpowiedni kurs jak na tę walkę. Coś jakby dali Cain Velasquez - Antonio Silva kurs na Caina 1,45.
 
Doradzi ktos cos, bo planuje zagrac jutro na ufc. kombinacje Hendo + ??? Kto jest pewniakiem:-) ?
 
@ Tomasz Marciniak



To oczywiste, ze nie jest skoro kurs na niego to 2,90. Pewniaka chce tylko do kombinacji, bo stawiajac na Hendo i tak sporo ryzykuje:-)
 
Skoro kurs jest już 2,90 to po co podbijać kimś jeszcze? Anyway Faber i Bermudez to chyba największe pewniaki.
 
Ja na jutro planuje Josh Neer w singlu, Lavar Johnson w singlu i kombinacje Lyoto Machida + Dennis Bermudez + Urijah Faber
 
ja niemam pomyslu co zagrac poczekam na typy redakcji moze cos mi pomoga.Henderson w singlu to napewno
 
Ja puściłem singiel Hendo singiel Grice ( 1.25 na Bermudeza bez sens ) i double Chiesa Villefort :)
 
Ja chyba polece z kombosem Bermudez + Faber i nnominalną zagrywką na Machidę przez poddanie (12,50 jak sprawdzałem wczoraj).
 
Back
Top