Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

No tak bym to widział. W każdym razie bardzo wątpie, żeby sociedad wygrało, więc x2 po kursie 2 jest naprawdę bardzo kuszące. Jakby co to nie na mnie, ale wobec tego typu mam spore przekonanie.



Żeby nie było - oglądałem ostatni mecz Sociedad, ostatniego meczu Vallecano nie widziałem, ale po tym co widziałem to spisują się bardzo dobrze (Jak na Vallecano)
 
@up



Mecz meczowi nie równy. A ten mecz akurat będzie o być albo nie być dla Sociedad w PD. Ja tego nie postawię, bo wszystko mozliwe, ale wierzę w wyjątkową mobilizację Sociedad - w końcu grają u siebie. Kluby są na podobnym poziomie więc o wyniku zdecyduje dyspozycja dnia. Obym się mylił...
 
sociedad gra u siebie w miare dobrze, vallecano za to na wyjazdach wygralo tylko dwa razy, raz z malaga, ale zaliczylo tez porazke 2:6 z valladolid. jak dla mnie sociedad moze wygrac
 
Ależ fala krytyki poleciała :D No cóż, nie będę was przekonywał w takim razie :)
 
Vallecano właśnie dostało drugą bramkę :D Nie, żeby scenariusz był taki sam jak w Maladze - Vallecano cały czas ciśnie a Sociedad robi 2 akcje i 2 bramy strzela. Wierzę jednak, że Vallecano wyrówna. Edytuje - Vallecano się załamało i chyba już lipa z tego będzie. Nie doceniłem strasznie tego sociedad i chyba przeceniłem Vallecano.
 
Jeśli ktoś za moją sugestią postawił na Vallecano to wielkie sorry. Pierwszy raz aż tak wielka wtopa mi się zdarzyła, sugerowałem się licznymi kontuzjami w sociedad, słabym meczem przeciwko Maladze (mimo ze wygranym), brakiem kontuzji w Vallecano i dosc dobrze granych meczach (tych co oglądałem). Sam przegrałem na tym zakładzie, więc jestem podwójnie wkurzony.



Al - do momentu utraty bramki przez Vallecano to Vallecano cisnęło. Więcej utrzymywało się przy piłce i stwarzało groźniejsze sytuacje.
 
Kupon


Szczegóły kuponu
Rodzaj zakładu Kombinacyjny Stawka 10,00 PLN
Numer konta gracza ********* Kurs 217,80
Numer kuponu 1082 maks. wygrana 2178,00 PLN
Data 19-11-12 01:42 Wygrana 2178,00 PLN
Status Prawidłowo
Numer zakładu Zdarzenie Typ Kurs Status Czas rozpoczęcia Wynik
4906575 AFC Wimbledon - Southend United (Typ) 2 2,25 20-11-12 20:45 0:4
4906596 Fleetwood Town - Accrington Stanley (Typ) 2 4,40 20-11-12 20:45 1:3
4906603 Gillingham FC - Exeter City (Typ) 2 4,40 20-11-12 20:45 2:3
4906624 Rotherham United - Wycombe Wanderers (Typ) 2 5,00 20-11-12 20:45 2:3



Dziękuję dobranoc.
 
to jest kurwa niemozliwe. ja jebie, znasz sie, nie wygrasz, nie znasz sie, wygrasz.. gratulacje :) za niedlugo cie zablokuja :D
 
Na mma też coś ostatnio wygrywam. Nic nie wpłacam a ciągle wypłacam. Na piłce mam po prostu jakiegoś mega fuksa i limit tego fuksa wypotrzebowałem już chyba dożywotnio, dlatego nie obstawiam już piłki nigdy. Właśnie, wiecie jak jest z podatkiem od takich wygranych? Przecież u nas w Polsce w sumie takie gierki są nielegalne.
 
ale stronki sa rejestrowane w innych panstwach, np bwin na gibraltarze. i podatek jest juz w tym zawarty, takze drugi raz nie moga ci go pobrac
 
roooooozpierdolil system. :-)



jeszcze kurwa dwa razy 2:3 po takich kursach, mistrz :)
 
To jest możliwe. Kiedyś mi wszedł kurs 158 za 20 zł a typy miałem z serwisu, który właśnie takie ako grał. Gratulacje! Fajna kasa. Po 3 latach przerwy też coś sobie wpłaciłem i nawet dobrze idzie jak dotąd.
 
Haha Markhunto to gruba ryba w piłkarskim pokerze i dostaje cynki od właścicieli klubów, że mecze są sprzedane, a potem udaje na forum laika piłkarskiego.
 
To jest po prostu mega fuks, w tym tygodniu chyba byłem pod szczęśliwą gwiazdą. Dwa razy mnożnik ponad x 100 (szkoda ze tylko za 1zł obstawilem) i teraz jeszcze ten x 217.
 
przyznaj sie kurwa, ze dostajesz te cynki od klubow, wszyscy i tak juz to wiedza.. :-)
 
Nie wiem jakim rozjebem musiałbym byc zeby lansowac sie jako anonim w necie. Tu sie nawet nie ma czym lansowac, to po prostu czysty faks i mega dobra bajka przed zawsze dosyć ciężkim grudniem.
 
Back
Top