Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@Markhunto - trafić to co się działo w zeszłej kolejce ekstraklasy, to jest mistrzostwo świata. Pomyśl sobie, co by było, gdybyś zagrał za stówę :D
 
Dokladnie, weszlo wyliczylo, ze za stowke za typy (do meczu Wisly) wygralbys 379 000 :-)



Ja osobiscie gralem tylko singla na Zaglebie, i ufc, gdzie tasme pieknie Franklin zepsul :-)
 
dokladnie, towarzyskie to zlo. hubi, na jage bylo 8, a na leverkusen z bayernem 15, jak wygrali tydzien temu
 
Federera zagrałem za 2 dychy. Mam przeczucie :P



Sajd - W meczu Polska - Urugwaj obie strzelą. Tyle mogę zaproponować :D I na brazylie z kolumbią możesz dać Handicap 0:1 na brazylie, bo brazylia gra bardzo otwarty futbol w towarzyskich.
 
Dzisiaj mega ciekawe kursy na NBA. Jeśli ktoś chce to mogę coś polecić, ale żeby nie było na mnie potem.
 
Z Ciekawszych kursów Toronto Raptors - Utah Jazz , za typ 2 płacą 1,70. Na moje oko to Utah na 90% to wygra. W meczu Portland vs Atlanta za typ 1 dają 1,75, szanse tak samo jak wyżej. W meczu Chicago - Boston za typ 2 dają 2,27 - jeśli Hinrich nie zagra w tym meczu, to jest duża szansa że Chicago będzie niepoukładane, a moim zdaniem Boston wraca powoli do formy. Moja sugestia - z pierwszych dwoch typow robisz kombo i stawiasz troche wiecej, a w drugim meczu grasz singla.



http://streak.espn.go.com/en/



Tu odnośnik do Toronto - Utah. Możesz też poczytać o Chicago vs Boston, gdzie internauci rozkładają szanse na 25% dla Celtów tylko. Pamiętaj jednak, że to amerykanie i poczytaj komentarze użytkowników.
 
na pierwszy rzut oka to rzeczywiście Jazz wyglądają apetycznie, tym bardziej że Lowry nie jest do końca zdrowy( do tej pory nie wiadomo czy zagra). kurs na Boston też fajnie wygląda, ale póki co grają strasznie nie równo. jak te mecze sobie odpusze :)



Djoko + Thunder + Miami. tak bym to widział ;)
 
Miami tez zagrałem, ale to byl kurs rzedu 1,45, wiec nie pisalem tu o nim, bo nic szczegolnego. Co do tego Djoko to nie wiem, ja mam przeczucie ze Federrer to wygra. Na NBA niemal wszystkie mecze dzis zagralem. Nawet połakomiłem się na Leśne Wilki, bo w Dallas nie gra (prawdopodobnie) Carter i w ostatnim meczu wypadli blado.
 
No mega dobrze mi weszło, mam pokusę teraz grać każdą kolejkę polskiej ligi. Pewnie, gdybym cokolwiek znał się na piłcę i widział chociaż po jednym meczu każdej z tych drużyn to pewnie nigdy bym na nie nie obstawił. Ja po prostu z nudów zagrałem w to jak w totka, będąc trochę zdziwiony jak wysokie są niektóre kursy (na mma takie wytrafić graniczy z cudem). Jeszcze wczoraj za 1zł mi weszło to 105zł, gdzie ja bardzo rzadko gram tylko za 1zł. Gdybym postawił chociaż 10 czy 15zł to byłoby naprawdę przepięknie. Jednak mimo tego, że z 30 czy 40zł zrobiłem w sumie ze wszystkim pponad 650zł i to jeszcze jakimś naprawdę mega fuksem, to i tak jestem strasznie wkurwiony na Zang Tie Quana i na tego łysego typka co strzelił w 94 gola dla Korony bo to był naprawdę wyjebany pech.
 
Na Korzyma jesteś wkurwiony :D Ja dzisiaj troche na Federera. Niech w nocy wejdą 2 na 4 kupony z NBA i bedzie pieknie.
 
Z Underdogów to tylko Celtics i Minnesota. Chociaż co do tego drugiego to sam zaczynam wątpić:P
 
Ja dałem jeden kupon za 10 na Milwaukee, Detroit, Houston i Phoenix i do wygrania ponad 600zł. Muszę dodać, że w to gram dokładnie jak w totka na chybił trafił bo na koszykówce znam się jak na szydełkowaniu.
 
Bucksi wygrywają na philadelphii 62-50 do przerwy. Ale w koszykówce to jeszcze o niczym nie przesądza. Powiem tak - z tego co napisałeś nie wykluczam żadnej opcjii, jednak daje tak 3% Szans na to, że Ci ten kupon siądzie. To byłby mega fart i mógłbyś robić za tą ośmiornice co przewidywała kiedyś wyniki meczów (świeć panie nad jej duszą)
 
A u mnie na kuponie stała się dogrywka. Co jeśli zespół na który postawiłem wygra? Uznają mi to ?
 
Tak, już mam pieniądze na koncie, ale dzięki za odpowiedź ;) Z tego co podawałem 2 weszły, a niestety portland dało ciała, co mnie troszke wkurzylo, bo 2 stówy piechotą nie chodzą.



@Al - Tobet, ale planuje zmienić.
 
Jakie kupony dajecie na najbliższe UFC ? Ja się ciągle zastanawiam czy dawać kupony po 2-3 walki czy 4-5... kasa dużo większa ale zawsze coś się spartoli po drodze...







btw. Marcin Held 1.98 - Clementi 1.75
 
miałem już nie stawiać przed ksw, ale kusi mnie kurs na Griggs'a. Dlatego jednak coś na ten weekend postawię:

I kupon: singiel: Griggs kurs 2,02

II kupon: Hendricks + Hominick kurs 2,14



i jeszcze myślę nad Bellatorem, nie wiem jak zaprezentuje się Held. Kursy dość ciekawe. Doradźcie coś :)






Dustin Neace - Marlon Sandro 7.05 1.07



Perry Filkins - Jonas Billstein 2.45 1.50



Marcin Held - Rich Clementi 1.98 1.75



Ricardo Tirloni - Dave Jensen 2.13 1.65





kursy w Betsafe.
 
Mickap - ja myslalem nad tym, zeby zagrac Kampmanna. Chyba pogram kombinacje z Heldem. A ktoś gra Condita?
 
Back
Top