Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ciekawe kursy na piłkę nożną są, na Chelsea można wyłapać 1.90 na sts nawet. I polecam zagrać Stal Rzeszów z Wigrami za 1.80 jako dodatek do kuponu, powinno siąść.
 
gdzie jak gdzie, ale w pinncle biją z kursami na mma resztę na głowę np. na Griggsa 2,40 :O
 
Dzisiaj duzo walk mozna wybrac, chyba ze trzy kombinacje z dwoma zdarzeniami sobie zloze tylko nie wiem jeszcze jak to podzielic



Riddle, GSP, Hominick, Philippou, Kampmann, Carmont/Menjivar
 
Wiele osób się deklarowało, że posawi kasę na Griggsa, szczere wyrazy współczucia Panowie (ostatnio też mam czarną serię) Na szczęście na dzisiejszej gali postawiłem tylko na Riddla w kombinacji z wygraną Memphis i zakład siadł. W sumie to postawiłem też wczoraj na Kampmana w kombinacji z wygraną Newcastle, ale sroki nie siadły, więc drugi raz nie stawiałem Kampmana - mam taką zasadę, że jak kupon nie siada, to mimo, że mogę drugi raz postawić osobno na to zdarzenie, to nie stawiam, bo to zły omen. Mimo wszystko kibicuje dalej Kampmanowi i miałem przeczucie, zeby na Condita stawiac, zobaczymy czy sie sprawdzi przeczucie...
 
Stracone przez Homminicka (2 raz pod rząd...), odzyskane przez Hendricksa. Zamiast mówić, że 3 zł przejebane dziś na bukmacherce, wolę dyplomatyczne "zapłaciłem 3 zł za zwiększenie emocji" :-)
 
Ja postawilem 2 kupony. Pierwszy za 200zł Hendricks plus GSP i ponad 240zł zysku. W ogole nie rozumialem tego kursu na Hendricksa i osób dla których szanse byly 50/50. Kampmann ostatnio nie walczy dobrze i robi mase bledow, walka z Hendricksem musiala sie tak skonczyc



Drugi kupon postawilem za 100zl Griggs + Lawlor i mialem 771 do wziecia. Szczerze mowiac bylem przekonany, ze mi to wejdzie. Nie mam slow na walke Griggsa, jeszcze gdyby Diabate go w stojce pojechal to bym nic nie mowil ale dominacja zapasnicza i poddanie? Tego chyba sie nikt nie spodziewal. Co do Lawlora to uwazam, ze sedziowie okradli go z wygranej. W sumie mam szczescie , ze postawilem 100 zl na ten kupon bo chcialem osobno postawic po 100 zl na obu co by sie nie oplacilo
 
@up



Na Hendricksa wczoraj był kurs 1.7 więc nie był to jakiś kosmos. A co do bukmacherki (mma) to jesteś chyba najlepszy w te klocki - jeżeli chodzi o forum. Zawsze masz dobrą strategię, no i te stawki. :-)
 
Dołączam do grona gdzie zawalił Hominick. GSP, Carvalho, Carmont, Menjivar i Diabate weszli :/
 
Ja Marka dorzuciłem do double'a z overem 4,5 na GSP Condit ( kurs 1,65 ) żeby podbić kurs i mam za swoje :-)
 
Dziekie Al za wyroznienie :-)



Lata praktyki plus eliminacja bledow daja ostatnio pozytywne wyniki ale wiadomo, ze nie zawsze mozna wygrywac i przyjdzie gala na ktorej bede do tylu



Co do kursu 1.74 na Hendricksa to moze nie byl to kosmos ale biorac pod uwage ostatnie wystepy tych zawodnikow powinno byc okolo 1.4 dlatego uwazam, ze buki popelnily blad ktory udalo mi sie wykorzystac
 
Ja obstawiłem Carmonta,Philippou, Menjivara i Riddlea za 100zł - kurs 4.02



Szkoda Philippou bo kurs spadł na 2.89.
 
@slipmych



Widzę, że lata praktyki i nic przez przypadek nie wygrywasz. Masz niezbędną wiedzę i dobrze analizujesz. Do tego masz wszystko przemyślane i to, że postawiłeś drugi kupon za 200 to też było kalkulowane. Nie zawsze wygrywasz, ale jestes użytkownikiem, który jak napisze "wygrałem" to ja uwierze. Ta strategia i te stawki - tylko pogratulować.:-)
 
Daje wam pewniaka na jutro :



Real Sociedad - Rayo Vallecano - gramy na x2 po kursie ok 2. (kto woli moze grac sama 2 albo draw no bet)



Rayo Vallecano jest solidnym zespolem, natomiast Real Sociedad gra brzydką dla oka i mało skuteczną piłkę. Kurs podbity chyba tylko dlatego, że Sociedad wygrało ostatnio na Maladze, nie grając praktycznie nic i przeprowadzając 3 akcje strzeliło 2 bramki. Dla laików piłkarskich - Sociedad to Bonnar, Vallecano to Spider.



NA SZYBCIORA - GRAMY NA LIVEBECIE NA SUNDERLAND W MECZU Z FULLHAM. KTO SIĘ BOI GRA OPCJE DRAW NO BET, TEŻ DOBRY KURS.



Edit; Za późno, już 2:1 dla Sunderlandu
 
Steyr - słusznie. Chodziło mi o porównanie szans. W takim razie Sociedad to Maguire, Vallecano to Hathaway. Lepiej ? :)
 
A mi kuponik za 100 zł nie siadł bo oczywiście UFC obstawiłem perfekcyjnie, ale seth mitchel to ślamazarny jeż i przegrał.
 
u mnie lipa, z ufc siadł kupon tylko GSP + Riddle.



Ale dzisiaj ładnie odbiłem na Sunderlandzie po kursie 5 za 20 :) miałem jakieś takie przeczucie co do nich.



Jak będzie trzeba to mogę zacząć wrzucać ss
 
Back
Top