Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@Wasyl - jeśli nie postawiłeś hajsu, to odpuść sobie tego Silve. Powiedz mi, w betsafie sa live streamy?
 
No jakbym wiedział, że Silva na poważnie weźmie tą walkę i jest w optymalnej formie to bym rozkładał szanse na 90% dla Silvy, ale w ostatniej walce z Gustafssonem miał takie "wypalenie" w oczach, że nie wiem, czy on dalej ma motywacje do walki. Kurs 1,40 ( jakoś tak było jak sprawdzałem na Tobecie) nie jest kuszący. Postaw se lepiej na Norwich City z podpórką w lidze angielskiej, za x2 płacą coś koło 1,60 a jak Reading wygra ten mecz to ja wrzucam nagie fotki do neta (drugi raz już straszę :-)). Nie no dobra, żartowałem, nie wrzuce nic, ale wygrana Reading w tym meczu to 2% szans.



Edit : Kurs 1,28 na Silve na Tobecie. Po co to ? Nauczyłem się przez te miesiące gry, że małe kursy są nieopłacalne i wkurwiające. 1 na 3 pewniaków daje ciała (tak z moich statystyk)
 
Postawiłem 2 dyszki na NBA na wygrane :



Memphis, Minnesoty i Phoenix. Jeśli ktoś oglądał mecz Phoenix to będzie wiedział o co chodzi. Takie emocje przeżywałem o 5 rano, że szok ;) Gortat mega dobre bloki
 
@Uefo



wiesz, że przegrywali grubo ponad 20 pkt? :)



Nets, Heat, Hornets i właśnie Suns. pierwszy kupon z nba udany.
 
@Ridz - wiem, wiem. Właśnie o to mi chodziło :P W końcówce też mi serce nieźle waliło. Swoją drogą chciałem postawić na Philadelphie i troche zaluje ze tego nie zrobilem. Papierowski - ja nie jestem ekspertem NBA, wiec nie sugeruj sie mna.



Ta strona jest dobra : http://scores.espn.go.com/nba/scoreboard?date=20121110 Tu masz duzo statystyk, przedmeczowe jakies tam rozpiski, informacje o tym kto jest kontuzjowany itp. Nie znam kursow, bo na Tobecie jeszcze nie ma, ale wydaje mi sie ze powinni wygrac :



Philadelphia, Pacers, Mavericks, Pistons mogą się przełamać (jak ktoś lubi ryzyko to może spróbować, aczkolwiek sam nie zagram),



I dzisiaj gralbym przeciwko Suns. I jak bedzie dobry kurs to można grać na Milwaukee, chociaż kurcze Boston musi się kiedyś przełamać...
 
Dziś 8-kowy kupon poszedł się walić przez Franklina, wszystkie inne weszły. Dać się tak trafić... masakra.
 
Ile do przodu :) ?



Ja dzisiaj póki co na NBA z 2 dyszek zrobiłem 75 i na Angielskiej premier League z 40 na 100 (obstawiałem x2 w meczu norwich i tak samo w meczu WBA). Przegrana tylko 4 złotych na Nedkovie i Zhangu :P
 
Przedwczoraj ~3.5. Dziś rano ~4.2, chwilę przed Main Eventem 5.1 (pinnacle). Gdybym nie postawił wcześniej na Richa, na bnak bym pozstawił na Cunga.
 
Krzysztof Kulak - Piotr Strus 1.60 2.25



Jay Silva - Matt Horwich 2.45 1.50



Aslambek Saidov - Borys Mankowski 2.24 1.59



Artur Sowinski - Maciej Jewtuszko 2.85 1.37



Michal Materla - Rodney Wallace 1.22 4.00



Mamed Khalidov - Melvin Manhoef 1.18 4.50



Kursy poszły w dół i o dziwo większość stawia na Kułaka - kilka dni temu kurs 2.05
 
I to strasznie w dół :O Nie dawno Borys z Aslanem byli po 1.80zł. Dziwne, myślałem,że to Aslambek będzie faworytem u buków.
 
strasznie ciężki, ale myślę, że puszczę coś takiego jeżeli kursy się nie zmienią:







I kupon : Strus + Mamed za 50 = 132



II kupon: Irokez + Bors za 50 = 108



III kupon: Cipek + Silva za 50 = 149



co myślicie ? ostatnio też mi odradzał ktoś tam Le, a jednak signiel za 50 siadł :)
 
Sądzę,że każdy z nich może siąść. Najbardziej wątpię w Strusa, ale może wejśc. Dość rozsądne kupony.
 
Nie bardzo rozumiem sens stawiania na Mameda po kursie 1,2 przeciwko zawodnikowi, który potrafił uśpić m. in. Marka Hunta.



Kurs na Materlę moim zdaniem też nie jest warty stawiania.
 
Dzisiaj ciekawe kursy na NBA. Osobiście zagrałem na Celtics, za 2,27. Moim zdaniem wracają do gry, a Bulls ostatnio nie imponowali. Jeśli Nate Robinson zagra tak jak w ostatnim meczu, to przeczuwam wygraną Celtów. Szanse 60:40 dla Celtics, jak ktoś chce to niech gra.



Pytanie do "tenisistów" - Fedderer czy Djokovic i czy warto to grać w ogóle?
 
Ciężko wytypować, ja osobiście obstawiam Federera ale jestem wielkim fanem co nie idzie w parze z dobrymi wyborami. Myślę, że bezpieczniej obstawić tie-break'a.

statystyka to :

R. Federer - 15 win 12 loss

N. Djokovic - 12 win 15 loss


Plus Londyn to jeden z ulubionych turniejów Szwajcara...

Tak czy siak można łatwo kasę wtopić na tym typie.
 
Więc po tym weekendzie jestem prawie 500zł na plus za dokładnie 2zł i 68 gr. Obstawiłem system z polskiej ligi gdzie trafilem jagiellonie(x 8), piast (x 5,60) i zagłebie (x 6,40), polonie (x 1,90), Lecha (x 2,05), wisły (która nie weszla ale jak ktoś widział wczoraj mecz to wie jakiego miałem pecha bo typek strzelił w 94 minucie na 1;1) i Linekera z sobotniej gali. Za 1,68 mam 388zł a gdyby weszła mi ta wisła to miałbym 1112zł. Wczoraj jeszcze oprócz tego postawiłem se 5 kuponów za 1zł każdy na ligę argentyńska i chyba peru i dzisiaj rano wchodze a tam jeden z tych kuponów wszedł ze stawką x105,30 wiec ten weekend mogę zaliczyć do udanych. Dodam jeszcze, że na kombinacie gdzie weszła mi jagiellonia, piast, lech, lechia i polonia nie wszedł mi tylko zang tie quan a gdyby wszedł to za 1zł miałbym 2010zł. Chyba zacznę grać takie tasiemnce na underdogów bo strata kilku złotych nigdy nie zaboli a takie wygrane naprawdę moga ucieszyć. Oprócz tego trafiłem na pojedynczych Gomiego za 10zł, Le za 3zł i jakąś drużynę ktoręj nie pamiętam nazwy, że będzie "każdy inny wynik" za 3zł ze stawką x15,25.
 
Back
Top