Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Znów trafiony :) Jeśli możesz to podaj jakieś pomocne stronki gdzie zaczynałeś się uczyć obstawiać tenis itd. Chetnie poczytam
 
Ale kurwa peeeech. Obstawiłem wczoraj sobie dla zabawy kuponik za 10zł z 6 meczy (losowo, bo na piłce kompletnie się nie znam), gdzie miałem do wygrania 889zł nie wszedł mi tylko jeden, który kończył kupon. Na dodatek drużyna na która postawiłem wygrywała 1:0 do 87 minuty. To się nazywa kurwa lipa. :/
 
Mati01



Dzieki Tobie obejrzalem 1 mecz tenisa w zyciu. A.Radwanska vs P.Kvitova :-)



Nigdy nie gram typow ktore ktos mi poleci dlatego zamierzam sie przeszkolic z tego tenisa bo juz nie raz slyszalem, ze mozna na tym dorobic ale nigdy nie podchodzilem do tego powaznie.



Mam Eurosport i bede ogladal mecze ale jesli mozesz powiedz na jakiej stronie moge uzupelniac swoja wiedze i od czego najlepiej zaczac nauke
 
a ja dziś za 20 zl na chelsea 2.35 valencia 2 sheffield 1.57 i olten [hokej] 1.22 robur [ siatka] 1.3 = 205.92 :D jutro po kase :P
 
Szczerze to ja nigdzie nic nie czytam, po prostu dlugie miesiace ogladania meczow i analizowania gry i wynikow poszczegolnych zawodnikow i teraz jakis poglad na biezaco jest :)
Trza zaraz cos na jutro pograc, zaluje tylko ze Radwanskiej nie zagralem bo mialem stawiac...
 
Hmm... poczytam trochę i może też coś pogram poważniej. Jeśli będziesz miał jakieś dobre typy to się dziel, może z czasem też coś wyhacze i zapodam.
 
Na jednym wszystko rozumiem? Na mój gust siądzie Ci wszystko, ewentualnie zastanawiałbym się nad handicapem w meczu MU, ale trzymam kciuki :)



edit. Aha, no i żeby obrona barcy czegoś nie wykombinowała :)
 
Back
Top