Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Pamiętam swój pierwszy kupon za małolata w sts-sie myślałem że trzeba wypełnić wszystie pola na karteczce (chyba 16 ich było :D ) i nie wszedł mi jeden mecz monaco lyon 1:3 było czy jakos tak :)
 
Polecam na dzis zagrac na Monaco z Dimitrovem (ATP Paryz), nie bede sie rozpisywal, myslalem ze kurs bedzie rzedu 1.3 a tu mila niespodzianka, nic tylko grac.
 
Póki co ten Bułgar dość łatwo wygrywa swój serwis..



edit. Uff.. W końcu w tiebreaku przegrał swój serwis i 1:0.
 
Ja grałem też na Monaco tyle że live gdy przegrywał i weszło 2.55, patrzę na 2 seta i raczej będę zadowolony :D
 
Co myślicie o dzisiejszym Chelsea - Manchester United - Chelsea strzeli w obu połowach (kurs 3.00) ?
 
Amen - to jest puchar, więc nigdy nic nie wiadomo. Loteria i ja bym żadnego zakładu na ten mecz nie postawił.



Chociaż patrząc na ostatni mecz w lidze i kurs to myślę, że kuszący zakład. Jeśli obie drużyny wezmą ten mecz na poważnie, to myślę, że chelsea może być bardzo zdeterminowana i będzie chciała rozgromić ManU. Kwestia tego jak drużyny podejdą do tego meczu. Poczekaj na składy i jak będą mniej więcej normalne pierwsze jedenastki to zakład nabiera sensu
 
Puchar czyli SAF wystawi pewnie skład młodzieniaszków. Za czystą jedynkę też nieźle płacą. Ja wstrzymałbym się z decyzją conajmniej do czasu ogłoszenia wyjściowych jedenastek.
 
Co myślicie o dzisiejszym Chelsea - Manchester United - Chelsea strzeli w obu połowach (kurs 3.00) ?


Obie strzela jest za 1.5.



Moze sie skusze. Bo cos innego, ciezko przewidziec w takim meczu.
 
Co sądzicie o Dong Hyun Kimie za 1.4? Największe nazwisko na rozkładzie Thiago to Koscheck w 2009 i ostatnio fatalna passa porażek przepleciona wygraną z Mitchellem (0-2 UFC).
 
Puczi



Hehe, ja właśnie bardzo mocno zastanawiam się nad Thiago. Kim to zawodnik, którego styl od zawsze bardzo mi się podobał ale nigdy nie widziałem w nim jakiegoś mocnego kozaka. W tej walce stawiam 50/50, więc sam postawię ale na Brazylijczyka.
 
To Chiny są w Ameryce? :D
Brazole u siebie dostają dodatkowych mocy, może plakat z Brucem Lee też tak działa. Ale Richa to chyba nikt nie odradza, nie?
@Yoza ja na pinnaclu, ma prawdopodobnie najlepsze kursy (np bet at home Kim - Thiago 1.35 - 2.90, pinnacle 1.41 - 3.16)
 
Puczi



Mysle, ze zarobisz na Kimie. Dla mnie 75/25 na jego korzysc wiec kurs 1.4 mozna zagrac. Rich to wielki faworyt i jego przegrana bedzie dla mnie duza niespodzianka
 
Ja odradzam. Po co grać kogoś za 1,35, kiedy rywal jest nieprzewidywalny i walczy na swoim terenie?
 
Rich na pewno sobie poradzi ale za kursy x 1,30 to za mało, żeby cieszyć się z wygranej. No chyba, że postawisz jakąś naprawdę grubą sumkę. Thiago mimo dosyć słabego bilansu to bardzo dobry i twardy zawodnik ze świetnym parterem i nokautującym uderzeniem. Czy Kim jest aż tak dobry, żeby z taką pewnością na niego stawiać? Ja tam w to wątpie. Napisz lepiej slipmych z kim takim wygrał Kim, że jesteś go taki pewien? Jedyne naprawdę wartościowe zwycięstwo ma nad Diazem, który w WW nie był nawet w połowie tak dobry jak jest teraz w lekkiej. Tak to męczył się nawet z Brownem, który nie jest jakimś kelnerem ale chyba każdy się zgodzi, że do czołówki mu bardzo daleko. 1,4 to stanowczo za mało, żeby ryzykować ale nie moja kasa, więc już dalej nie wnikam.
 
Jak Janowicz dzis wygra to będę miał moją największą wygraną w historii...



Ja bym stawiał dwójkowe na kima i franklina, raczej pewne.
 
A tak szczerze mowiac gdyby Thiago walczyl w 77kg z mlodym Diazem to myslisz, ze by powtorzyl wyczyn Kima? Bo ja bym w to watpil



Uwazam, ze Kim ma lepszy parter pod MMA, jest lepszym "zapasnikiem" i to on bedzie przenosil walke do parteru gdzie sprytnie unikajac prob poddan Thiago da sedziom powody zeby punktowac walke na jego korzysc. Stawam, ze wiekszosc walki bedzie toczyc sie w parterze i klinczu a w stojce Thiago nie znajdzie sposobu na uspienie przeciwnika cepem i dlatego 75/25 dla Kima
 
POlecam teraz grac na Querrey'a z Raoniciem. Obaj z mocnym serwisem i dosc podobnym stylem ale Raonic ostatnio gra strasznie nierowno a Querrey sobie poradzil z Djokoviciem wiec jest na duzej fali.
 
Jedyne naprawdę wartościowe zwycięstwo ma nad Diazem


Dodatkowo werdykt był bardzo kontrowersyjny.



Puczi, pamiętaj, że Kim w 3 rundzie nawet bez pomocy rywala ledwo stoi na nogach, dlatego po takim kursie bym go nigdy nie zagrał.
 
Back
Top