Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Na kim wtopiłeś? Jeżeli nie znasz się na tym sporcie, to nie wiem czy warto próbować grać, patrząc tylko na kursy (strzelam,że nie masz za dużego pojęcia o piłce, skoro piszesz,że zagrałes w to jak w totka).
 
panowie, grac overy, to jest najlepsza opcja, a dla zielonych najbardziej. ja gram juz w chuj i zwyciezcow stawiam tylko w eliminacjach me i ms
 
Overy? Tzn.? Nie jestem zbyt dobrze zapoznany ze skrótowcami w bukmacherce, bo zawsze stawiałem praktycznie tylko kuponiki na konkretnych zwycięzców.
 
markhunto, mógłbyś podać mi swojego maila, bo mam pytanko? Pisałem w HP, ale nastąpił natłok spamu. Ewentualnie, jak nie chcesz podawać publicznie, to napisz proszę na [email protected]
 
haha, juz wiecie dlaczego na Chel$ea byl taki kursik, Szachtar ich zbil, wyrasta czarny kon tegorocznej LM.
 
Okej, w takim razie skieruję moje pytanie publicznie. Zarejestrowałem się na pinnaclu i chcę wpłacić kasę z konta - i tutaj wymagają ode mnie wysłania im paru rzeczy:



1. A legible scan of the front and back of your credit/debit card. (Please carefully cover only the three digit CVV2 or CVC2 Card Security Code from the scan) - już wysłałem



2. A legible scan of valid photo ID (Passport, Driver's Licence or National Identity Card) - wysłane



3. A completed Credit/Debit Authorisation Form - i tutaj nie mam pojęcia czego chcą ode mnie, a bez tego nie mogę przelać kasy (a już dostałem maila z przypomnieniem, żebym wpłacił). Mógłby mi ktoś wyjaśnić o co chodzi?
 
Milan - bo kurs 4,00 i takiej okazji nie przepuszczę



Men city i Arsenal, wszystko małe sumy, na piłke nigdy nie gram dużo bo nie zawsze wychodzę na +
 
Każdy ma inne zdanie więc mnie nie zdziwi jak wygra Malaga i Schalke, które ostatnio pokonało na wyjeździe BVB. Arsenal też ostatnio nie zachwycił przegrywając ze słabym Norwich. W sumie to wszystko jest możliwe, ale ja żadnego z tych meczy nie postawie.



Gaara na co stawiasz te overki? Na ilość goli?
 
Dzisiejsza Liga mistrzów jest totalnie beznadziejna, jeśli chodzi o Bukmacherkę. Wszystko może się zdarzyć. Jedyne co wydaje się w miare pewne to : Wygrana(w najgorszym wypadku remis) Realu, Wygrana Porto, Malaga nie przegra z Milanem. W innych meczach wszystko może się zdarzyć, ale generalnie nie polecam obstawiania Ligii mistrzów. Co wygram na ligach to udupie na LM.
 
dzisiaj na wieczor na szybko ATP Valencia Hewitt z Dodigiem. Chorwat ostatnio grywal tylko z zaowdnikiami o klase gorszymi niz rywale Hewitta. Poza tym juz w drugim secie z Kohlschreiberem widac bylo zmeczeni materialu Dodiga ktory musial grac 2 rundy kwalifikacji
 
Hewitt zagrany. [strike]Dzięki Mat[/strike]



Jak będę znał wynik to przekreślenie zniknie ;P
 
mial przelamanie na poczatku 3 seta ale nie poszedl za ciosem, zdarza sie, wszyscy tu zgromadzeni powinni to wiedziec :) wracam ogladac Isie, na dzis starczy :D
 
ja na hewitta nie gram od dawna, zepsul mi juz kilka kursow i sie na niego mocno wyjebalem. za to malaga zostaje moim faworytem, po handi z anderlechtem przychodzi wygrana z milanem, schalke tez mnie nie zawiodlo, sa w gazie po wygranej nad dortmundem, a arsenal dalej doluje. szkoda, ze obsralem sie i bvb nie obstawilem, ale nie mozna byc pazernym, tylko cieszyc sie z tego co sie ma:D
 
Williams - Sharapova



poninzej 20.5 gemow @ 1.85



nawet jak by wartoscia graniczna bylo 18.5 to tez bym raczej postawil, Amerykanka zawsze Rosjanke niszczy
 
Back
Top