Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Slipmych, przecież wszystko jest napisane.

[list type=decimal]
[*]


Total wyznaczony na walkę przedstawia sumę ukończonych rund. Połowa rundy wypada dokładnie po upływie 2 minut i 30 sekund w ciągu 5 minutowej rundy. Stąd 2,5 rundy oznacza 2 min 30 sekund trzeciej rundy.





Jeśli over/under znajduje się dokładnie w środku liczby rund w walce, zakład będzie rozliczony jako "push". Jeśli występuje określenie "Fight goes 2:30 X" (walka przechodzi do 2:30 X) i kończy się dokładnie w tej sekundzie tej rundy, wówczas "Fight goes" będzie rozliczony jako zwycięzca.


[/list type=decimal]


http://www.pinnaclesports.com/help/betting-rules
 
Unibet jako jedyny ma zakłady live. Ciekawe jak będą kształtowały się kursy w trakcie walk. Może być ciekawie. Szkoda tylko, że nie mają w ofercie więcej kombinacji na wybrane pojedynki.
 
Dziś krótko:Charlie Brenneman- Kyle Noke 1Spodziewam się sporej dominacji zapaśniczej Brennemana, dużej presji i tempa z Jego strony. Noke powinien mieć niewiele szans na zaprezentowanie czegokolwiek.
Brenneman przez decyzje.


Evan Dunham- TJ Grant
Myślę, że Dunham, dzięki swoim dobrym defensywnym zapasom, utrzyma walkę w stójce, gdzie prędzej czy później ustrzeli Granta.
Dunham przez (T)KO.


Oprócz tego warto też zagrać Baczynskiego. Reszta walka może iść w każdą stronę, chociaż mam swoje wizje i przewidywania.Oczywiście nie licząc walki wieczoru, która jest formalnością. Tu w sumie też mozna zagrać na JJ po 1,13 jednak tu już trzeba dużego wkładu.

Sportowo najbardziej jaram się walką Swanson- Da Bronx i Bisping- Stann. Z resztą, czuję b.dobrą galę, więc trzeba będzie wstać w nocy :)
 
1 runda to badanie sie bedzie raczej, dlatego taki wysoki kurs - to nie jest walka o nic. trzeba pamietac, ze JBJ bedzie ostrozny.
 
UFC 152 to po KSW 20 kolejna gala, na której wychodzę praktycznie na zero. Fajnie wszedł mi Johnson, a niefajnie nie wszedł Pokrajac. Parafrazując "Wiśnię": tak mnie wkurwił ten Chorwat!
 
Ja jestem do przodu 22 zlote ale szczerze mowiac wolalbym miec 200zl w plecy po tej gali i wygrana Belforta przez poddanie, mialem dobra passe ostatnio wiec ten scenariusz bardziej by mnie ucieszyl. W ogole gala fatalna w obstawianiu, pelno niespodzianek, na UFC w Rio trzeba bedzie sie odbic
 
Mi tylko 115 zł ,lepiej niż nic ;) Zawiódł mnie jak Beesa chorwat ale spoko-odkuje się w następnej walce Vinniego ;)
 
Obstawilem 80pare i zgarnalem 320pare. A wiecie dlaczego? Bo omyłkowo zaznaczylem TJ Granta w potrojnie łączonym zamiast Dunhama lol.
 
Poszedł kupon na jutro: Nelson, Watson, Ogle, Hardy. Razem kurs 7,63, mam nadzieję że po ostatnich przegranych passa się odwróci...
 
@ Uefo



Szczerze to nie stawałbym na żadną z tych walk. Na Miosica jest za mały kurs a jest duża szansa, że zostanie poddany, Maguire ma bardzo małe szanse na wygraną a Hardy to ostatnia osoba w UFC na którą stawiałbym kasę. ;)
 
hehe. No ostatnio jakos wszystko mi siada. Maguire czuje ze bedzie niespodzianka, Hardego w tym wypadku jestem raczej pewien, zastanawiam sie wlasnie nad tym Miocicem.
 
A tak się bawię :) Realne szanse moim zdaniem :



tobet.jpg




Chociaż kurde, ten Miocic przegra. W stójce Struve będzie uciekał, miocic będzie próbował obaleń, żeby punktować i złapie się w trójkąt jakiś albo gilotynę.
 
Ja gram Good'a i Zaromskisa / p.s. na unibet UFC będzie do grania LIVE :P i to o normalnej godzinie , piękna sprawa bo ostatnio nie dotrwałem niestety :-)
 
Wiesz co, tak samo Mighty Mouse nie miał ponoć szansy na wygranie pasa :



tobet2.jpg




Maguire jest nieprzewidywalny i może być różnie.



Co do kuponu, który wrzuciłem to zagrałem za złotówkę, bo na tobecie kasy już nie miałem, przez wczesniej postawione zakłady (Jaga-Piast stawiane live)



Edit. Hehe, nie ma to jak być mistrzem painta, obrazek na obrazek wkleiłem :)
 
tylko ze takie tasmy to jest loteria i strata kasy....



na dzis chyba dam tripla z tsarevem, koreshkovem i goodem za jakas niewielka stawke zeby na struve'a sobie troche zostawic
 
tasmy? Mecze piłkarskie to tylko podbijacze kursów, bo wyników byłem pewien. Normalnie stawiam po 2-3 zakłady, Ew 2-3 zakłade plus pare podbijaczy, których jestem pewien. Dzisiaj np zagrałem Polonie na 1 + Shalke x2 i podbeskidzie x1, bo jestem pewien wyniku podbeskidzia i Shalke, mimo że właśnie bramę dostali (podbeskidzie). A co do Polonii to właśnie tego nie jestem pewien, czyli tak jakbym tylko ten zakład stawiał.







Edit : Wydaję mi się, że napierdalanie Khalidov KSW na ręce mija się z celem.
 
Back
Top