Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Trochę izydorków już nadawałem podczas swojej kadencji, teraz pora by młodzież się wykazała :suchykarol:
images (3).jpeg
 
Jutro
Cage Warriors

Leon Hill @1.32 STS

W necie jeszcze lepiej. Rywal Polak (7-6) niebywały leszcz i dziad. Męki z innymi leszczami z ujemnymi rekordami. Irlandczyk u siebie w mieście na innym etapie kariery. Hill O klasę lepszy we wszystkim.

Boks
Grałem już ją bodajże dwa razy.

Lefebvre @1.25 STS

Bardzo dobra i mocna niepokonana Francuska. Mistrzyni świata. Rywalki które dostaje nie mają podjazdu do niej. 9 raz w tej samej hali.

:cowboy:
 
Jutro
Cage Warriors

Leon Hill @1.32 STS

W necie jeszcze lepiej. Rywal Polak (7-6) niebywały leszcz i dziad. Męki z innymi leszczami z ujemnymi rekordami. Irlandczyk u siebie w mieście na innym etapie kariery. Hill O klasę lepszy we wszystkim.

Boks
Grałem już ją bodajże dwa razy.

Lefebvre @1.25 STS

Bardzo dobra i mocna niepokonana Francuska. Mistrzyni świata. Rywalki które dostaje nie mają podjazdu do niej. 9 raz w tej samej hali.

:cowboy:
No teraz czuć, że wieje chujem tfu killerem,
kursy godne zabójcy, 1,25 to 1,32 trochę naciągane ale ale...
 
A ten prezent to ile wytrzymał? 60 sekund 1 rundy i wpierdol był?

2eb743b3c1b88.jpg
 
Jutro
Cage Warriors

Leon Hill @1.32 STS

W necie jeszcze lepiej. Rywal Polak (7-6) niebywały leszcz i dziad. Męki z innymi leszczami z ujemnymi rekordami. Irlandczyk u siebie w mieście na innym etapie kariery. Hill O klasę lepszy we wszystkim.

Boks
Grałem już ją bodajże dwa razy.

Lefebvre @1.25 STS

Bardzo dobra i mocna niepokonana Francuska. Mistrzyni świata. Rywalki które dostaje nie mają podjazdu do niej. 9 raz w tej samej hali.

:cowboy:

Sam nie wiem które weszło łatwiej :zakręcony: :cool:
 
Dwa duże Izydory na Piątek przygotowane :hi: łączny kurs @1.75

Powiadomienia poszły na telegramie :cool: tutaj podamy wkrótce.

1.

Boks
Andreas Lynggaard @1.35 STS

Grane wczoraj. Rywal to antybokser dosłownie którego sam bym pokonał. :cool: do 19:00 jest jeszcze w ofercie.
 
Last edited:
Back
Top