Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

standardowo zapraszam :boss:


A co tam próbuję. Trochę popatrzyłem samodzielnie i pogram Gogoladze. Patrząc na sparing partnerów, jego walki i doświadczenie, ciężko przejść przy takim kursie obojętnie. Jeśli utrzyma to w stójce to ma jak najbardziej szanse to ugrać.
Kristofic - większe ryzyko, ale jeśli dobrze to rozegra to ma szanse to ugrać, a kurs również powyżej @2.
 
Na jutro Afrykańskie EFC w południe.
Izydor

Pretorious @1.40 STS / Fortuna @1.30

Poleca Zabójca :cool:
Dla zainteresowanych - wygrał ten Twój izydor w 2 rundzie przez TKO, ale dostawał smary w 1 rundzie i jeszcze punkt odjęty bo 4 razy wypluwał ochraniacz. Już w 2 sekundzie walki był na deskach:lol:, generalnie to taki sam bum jak jego rywal. Przeciwnik w drugiej rundzie z sił opadł i sędzia przerwał bo w parterze nie odpowiadał na ciosy. Ale w sumie bet siedzi więc gratulacje:fjedzia:.
 
Dla zainteresowanych - wygrał ten Twój izydor w 2 rundzie przez TKO, ale dostawał smary w 1 rundzie i jeszcze punkt odjęty bo 4 razy wypluwał ochraniacz. Już w 2 sekundzie walki był na deskach:lol:, generalnie to taki sam bum jak jego rywal. Przeciwnik w drugiej rundzie z sił opadł i sędzia przerwał bo w parterze nie odpowiadał na ciosy. Ale w sumie bet siedzi więc gratulacje:fjedzia:.

Dla zainteresowanych !!!!
Siedziałeś jak na szpilkach.
Nikt normalny by tego nie komentował gdyby nie zagrał hee.

A co do przebiegu walki nie ma żadnego znaczeni bo liczy się efekt końcowy.
 
Dla zainteresowanych - wygrał ten Twój izydor w 2 rundzie przez TKO, ale dostawał smary w 1 rundzie i jeszcze punkt odjęty bo 4 razy wypluwał ochraniacz. Już w 2 sekundzie walki był na deskach:lol:, generalnie to taki sam bum jak jego rywal. Przeciwnik w drugiej rundzie z sił opadł i sędzia przerwał bo w parterze nie odpowiadał na ciosy. Ale w sumie bet siedzi więc gratulacje:fjedzia:.
Wyniki całego EFC posiada Pan? :jimcarrey:
 
Dla zainteresowanych !!!! Ciężko podziękować za typ.
Siedziałeś jak na szpilkach.
Nikt normalny by tego nie komentował gdyby nie zagrał hee.

A co do przebiegu walki nie ma żadnego znaczeni bo liczy się efekt końcowy.
Obstawione mam inne walki i galę całą oglądam, akurat tego Pretoriousa nie grałem bo to jakiś debiutant i nic o nim nie wiedziałem. Komentuje informacyjnie jak ktoś zagrał żeby info poszło - co Ty się tak zawsze spinasz byku:matt:.
Wyniki całego EFC posiada Pan? :jimcarrey:
Z pamięci wygrał:
Cloete
Ngcobo
Acutt - walka wypadła
Steyn
Schaper
Komana
Pretorious

reszta gali od 18.
 
Grałeś coś? u mnie mocno postawiony Cloete i Komana po zajebistym kursie, w sumie niezrozumiałe dla mnie dlaczego był underdogiem... Okazał się być zajebistym betem, ale sam nie wiem czemu nie ładowałem tego jeszcze bardziej:travolta:.
Kupon_STS_AKO_PREMATCH_02.03.2023_09_31.jpg


:płacz:
 
Obstawione mam inne walki i galę całą oglądam, akurat tego Pretoriousa nie grałem bo to jakiś debiutant i nic o nim nie wiedziałem. Komentuje informacyjnie jak ktoś zagrał żeby info poszło - co Ty się tak zawsze spinasz byku:matt:

Po drugie komentując w ten sposób wynik walki na chwilę po jej zakończeniu poniekąd się przyznaliście że typy Killera aka Potężnego Zabójcę gracie u siebie na grupie tylko się do tego nie przyznacie. Astrida na pewno :cool:

Pozdrawiam i polecam się na przyszłość :cool:
 
Grałeś coś? u mnie mocno postawiony Cloete i Komana po zajebistym kursie, w sumie niezrozumiałe dla mnie dlaczego był underdogiem... Okazał się być zajebistym betem, ale sam nie wiem czemu nie ładowałem tego jeszcze bardziej:travolta:.
Te dzisiejsze EFC idzie jak po sznurku. Nieskromnie powiem że u mnie 6/6 dotychczas z czego 5 typów pograne.
 
Po drugie komentując w ten sposób wynik walki na chwilę po jej zakończeniu poniekąd się przyznaliście że typy Killera aka Potężnego Zabójcę gracie u siebie na grupie tylko się do tego nie przyznacie. Astrida na pewno :cool:

Pozdrawiam i polecam się na przyszłość :cool:
Moja grupa jest nieliczna
واحد GIF - Number One One Number Cartoon One GIFs
i na razie brak dalszych chętnych:juanlaugh:.
 
Wtopa Dunskiego na FENie ktoś coś? Ten Tadżyk sprawia wrażenie konkretnego gościa, tapo 79%, @2.75 kusi
 
Back
Top