Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Boks
Yoka T. na punkty 2.10
tez ciekawa propozycja, chociaz walka bedzie u zabojadow i trzeba spojrzec na walke z Duhaupasem - sedzia zachowal sie tragicznie, moze byc powtorka z rozrywki, nie mniej jednak Takam ma łeb z betonu i ciezko bedzie przelamac go komus takiemu jak Yoka, typowo rywal na odbudowe do obskoczenia na nogach i punktowania z dystansu.
jesli Yan zaliczyl regres to co sie ztalo z Yoka... :siara:
 
Legia, Arsenal, Ajax, Roma, Juventus, Marsylia, benfica, ManU.
Kursy od 1.25-1.64.
1678648435741.png
 

Bo to koledzy wyżej podesłali. U Ciebie podejrzewałem, że Roma to spierdoli i po tym kursie była niegrywalna.

Jedynie tego że United spierdoli to nie przewidywałem, ale o Romę byłem pewny że to zbyt duże ryzyko i o Arsenal się trochę bałem (niepotrzebnie)
 
Bo to koledzy wyżej podesłali. U Ciebie podejrzewałem, że Roma to spierdoli i po tym kursie była niegrywalna.

Jedynie tego że United spierdoli to nie przewidywałem, ale o Romę byłem pewny że to zbyt duże ryzyko i o Arsenal się trochę bałem (niepotrzebnie)
Mialem te same obawy, ale o Manchesterze wogole nie pomyślałem, o dziwo właśnie arsenalu bardziej, no trudno, jebać
 
Nie umiesz z tego korzystac... a nie gownopromocje :) Fortuna daje najlepsze promocje, ale do tego trzeba sie znac jak je wykorzystac
Po prostu nie interesuje mnie szukanie surebetów żeby zarobić parę złotych z takiej promocji.
Fortuna jak i STS ma gównopromocje.
 
Back
Top