Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Zawsze tak sie konczy gdy lamie swoja zasade grania pilki z takimi kursami. Jeszcze sobie wrzucilem takiego pewniaczka za 1.2 na dwa kupony xD amator
Człowiek uczy się na błędach całe życie. Każda lekcja Tobie jak i mi się przyda. Odrobisz :)
 
Ja z kolei polecam na dziś z UFC ,Bautista kurs 1.3 , jego rywal nie walczył ponad 3 lata co mówi już samo za siebie , ta walke wziął tylko po to by zejść z kontraktu. Pewne pieniążki.
 
Fame, pasikonik będzie liczony 4.00

Może i Daro nie ma charakteru jak wylapie, ale jest dużo większy i silniejszy. Obstawiam, że zaatakuje jako pierwszy i jest spora szansa, że trafi. Przecież ten Filipek to żaden zawodnik.
 
Dziwi mnie, że nikt tu nie próbuje Manessa po @2.87
Ulanbekov w niczym mnie nie przekonuje. Maness w stójce napsuje mu sporo krwi. Ulanbekov w stójce to przeciętniak, zapasy mogą nie wystarczyć choć uważam, że i tak nie będzie w stanie zdominować Manessa w parterze.
-
Szkoda, że dał się złapać w gilotynę.
 
Teoretycznie Neil Magny powinien wyleżeć/wymęczyć decyzję.
Napisałbym, że Dawson ale nie mam pojęcia jak fizycznie będzie wyglądał na tle silnego zapasiora.
siadło i do tego poddał, mam też na poddanie kurs 10 ale z mariną przez KO, zobaczymy, taki za 3zł ;)
 
No wlasnie przegrzebalem na szybko neta i nawet znalazlem filmik na twitterze. Wszystko sie odbylo normalnie. Zobaczymy co odpisza, dam cynk
Nie było błędu w pisowni Imienia lub Nazwiska? Kiedyś chyba tym się tłumaczyli
 
A teraz wyobraź sobie, że nie zauważyłeś i ile można przegrać. Dali chociaż wytłumaczenie, dlaczego pierwotnie dali przegraną?
Mieli dac odpowiedz emailem z decyzja. Jeszcze emaila nie dostalem, ale widze juz na kuponie ze zrobili korekte na zielono
 
Tak pod ogladanie dzisiejszego Babilonu
 

Attachments

  • IMG_20221111_132812.jpg
    IMG_20221111_132812.jpg
    235.9 KB · Views: 87
Back
Top