Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

W sumie ostatnio tez wątpiłem w twój kupon a wszedł elegancko, chcę czasami po prostu wyciągnąć na wierzch jakiś aspekt dotyczący danego zawodnika czy zestawienia żeby pomóc spojrzeć na walkę z innej strony. Powodzenia Brandon.
Jasne, wg mnie właśnie o to chodzi w tych dyskusjach. Każdy zauważa inne aspekty i wyciągnijmy z nich jakieś wnioski. Czasem sam się fixuje na czarnowidztwie, a kupony zagrane bardziej lekką ręką jak ostatnio na forbecie wchodzą najpewniej.
 
Lawrence @1.4 - uważam, że zapaśniczo porobi nowy nabytek UFC, który ostatnio dał zarobić w walce z Wang-Kimem. Co prawda bet długo terminowy, ale wydaje się ciekawy biorąc pod uwagę aktywność Lawrenca w aspekcie zapaśniczym
 
Stifler @4.15 co to jest ten Soroko, typowy patus bez psychiki, skilla itd. ostatnio uciekł przed walką ze Stiflerem, ja tam bym nie robił z niego aż takiego faworyta


O gościu. Stifler to Najman 2.0

Jestem największym ekspertem od FMa na tej stronie. Znam tych freaków jak własną kieszeń.

Soroko nie uciekł przed Stiflerem. Tylko naćpał się narko przed walką, bo to ostry narkoman walczący z nałogiem.


Bać się Stiflera hahaha.
 
Last edited:
Ech mialem pogranego Soldica jeszcze po fajnym kursie, to dzisiaj Fortuna zrobila mi zwrot, bo byla literowka przy danych ruska (bylo Ramazanov S. zamiast Ramazanov M.)
Jak ktos mial tez pograne to sprawdzcie sobie kupony.
 
Lekki offtop ale sts wprowadzil fajna opcje jak profil gracza gdzie pokazuje troche statystyk konta jak % trafionych zdarzen z roznych sportow, najwyzszy trafiony kurs solo jak i ako. Takie tam :) niestety jest blokada na robienie screenow xD
 
Lekki offtop ale sts wprowadzil fajna opcje jak profil gracza gdzie pokazuje troche statystyk konta jak % trafionych zdarzen z roznych sportow, najwyzszy trafiony kurs solo jak i ako. Takie tam :) niestety jest blokada na robienie screenow xD
To zrób zdjęcie telefonem monitora.
 
Na jutro z prajmu ciekawie wygląda -1,5 rundy w walce Gawron-Kałuski. Obaj bez kondycji a ten Gawron to się męczył samą konfą. @1,6
 
Back
Top