Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Corey Anderson w ciągu dnia zleciał z 2.0 na 1.4

Nie śpij chłopie, Stany wystawiły kursy jakie powinno się wystawić na bazie przebiegu pierwszej walki, to poszła korekta u polskich asów.
Swoją drogą 2,95 na Nemkowa teraz wygląda nieźle, patrząc co się odpierdala w walkach wieczoru nie zdziwi mnie przebieg, kiedy po gwałcie kilka rund ustrzeli brzydala kacap
 
Wg mnie Hassi dobry bet przy tym kursie. Gosc trochę obity z expem bedzie walczyl z biegaczem
Screenshot_20221114-212303.jpg
 
Wg mnie Hassi dobry bet przy tym kursie. Gosc trochę obity z expem bedzie walczyl z biegaczemView attachment 49371
Również pograłem, Hassan w jakiś sposób sprawdzony, dobra stójka oraz parter. Sobierajski mimo wszystko niewiadoma jeśli chodzi o SW bo jeśli chodzi o sporty wytrzymałościowe to czołówka.
 
Pogralem w singlu. Zrobilbym jesze dla zabawy dubla i zastanawiam sie nad dodaniem z ufc Moroz lub Cortez-Acoste
 
Również pograłem, Hassan w jakiś sposób sprawdzony, dobra stójka oraz parter. Sobierajski mimo wszystko niewiadoma jeśli chodzi o SW bo jeśli chodzi o sporty wytrzymałościowe to czołówka.
sobierajski ma ponad 100 walk w boksie amatorskim, wygrał nawet z kasjo
Wg mnie Hassi dobry bet przy tym kursie. Gosc trochę obity z expem bedzie walczyl z biegaczemView attachment 49371
 
sobierajski ma ponad 100 walk w boksie amatorskim, wygrał nawet z kasjo
Podtrzymuje zdanie z betem na Hassana przy kursie @2,6. Oczywiscie jest to ryzykowny bet, ale uwazam ze sa szanse.
Warunki fizyczne po stronie Wojciecha 190cm i 80kg. Hassan 178cm i ostatnio jakies 74kg. Ciekaw jestem ustalonej kategorii wagowej.
 
ja tu widzę innego izydora!
Dawid Załęcki. Warunki, szybkość (o dziwo) i cios podejrzewam też po jego stronie. Wyglądał fenomenalnie w 1 walce (fakt, że na tle ogóra Alanka).
Vaso robi to już bardziej dla jaj, samymi warunkami może zmoczyć. Starcie K-1.
 
sobierajski ma ponad 100 walk w boksie amatorskim, wygrał nawet z kasjo
W żadnym wypadku nie mówię, że to wygra, ale uważam kurs 2.69 za atrakcyjny biorąc pod uwagę, że nie biją się w boksie a na poniższych zasadach F F FFFF FAME MMA (Wiewiór voice). Jackiewicz z Kosiarskim walczył w kicku i mimo bycia dobrym bokserem został zdemolowany lowami. Tutaj dodatkowo dochodzi parter, a ten pozostaje niewiadomą dla Sobieraja.
 
Lewis jak przegrywał to przez nokauty a Rusek nie ma mocnego ciosu. Obalić Lewisa nie jest tak prosto. Derrick może tym razem wrócić na zwycięskie tory
To prawda natomiast Lewis ma tyle słabych punktów że tylko ryzykanci są w stanie stawiać na niego sensowne pieniądze.
 
Stifler @4.15 co to jest ten Soroko, typowy patus bez psychiki, skilla itd. ostatnio uciekł przed walką ze Stiflerem, ja tam bym nie robił z niego aż takiego faworyta
 
Szukam podbitki do Moroz i Cortesa, wezcie cos podpowiedzcie :) widze że fortuna dorzuciła dziś do oferty CFFC, LFA i Titan
 
Szukam podbitki do Moroz i Cortesa, wezcie cos podpowiedzcie :) widze że fortuna dorzuciła dziś do oferty CFFC, LFA i Titan
Moroz i Cortes takie pewniaczki? Cortes miał ostatnio duże problemy z niskimi kopnięciami Vandery a z tego co pamiętam Sherman jeszcze lepiej wyprowadza loły.
 
Moroz i Cortes takie pewniaczki? Cortes miał ostatnio duże problemy z niskimi kopnięciami Vandery a z tego co pamiętam Sherman jeszcze lepiej wyprowadza loły.
Potwierdzam że nie są to żadne pewniaczki. Nie mam weny na ten weekend, nie widzę nic ciekawego wiec puszczam for fun jeden kupon. Cortesa oglądałem i bałem się, że za chwile przegra lowami z tym ogórkiem ale daje mu jeszcze jedną szansę, może wyciągną jakieś wnioski.
 
Potwierdzam że nie są to żadne pewniaczki. Nie mam weny na ten weekend, nie widzę nic ciekawego wiec puszczam for fun jeden kupon. Cortesa oglądałem i bałem się, że za chwile przegra lowami z tym ogórkiem ale daje mu jeszcze jedną szansę, może wyciągną jakieś wnioski.
W sumie ostatnio tez wątpiłem w twój kupon a wszedł elegancko, chcę czasami po prostu wyciągnąć na wierzch jakiś aspekt dotyczący danego zawodnika czy zestawienia żeby pomóc spojrzeć na walkę z innej strony. Powodzenia Brandon.
 
Back
Top