Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

IMG_20220919_234750.jpg
 
Trochę dziwi tak mocne faworyzowanie Bombardiera, walka wydaje się bliska.
Powiem tak, o ile nie zachęcam do grania przeciwnika, tak odradzam granie Bombardiera tym bardziej po takim kursie.

Ostatni przeciwnik Zulu omal nie przegrał gdyby nie dziwne podniesienie sędziego. Bombardier walczył natomiast z typem z Warsaw Shore.

 
Overeem @2.13 - wygląda ciekawie biorąc pod uwagę, że to może być kolejny raz Ubereem oraz ostatnią dyspozycję i kontuzjogenność Hariego.
 
Ten rywal Sowińskiego walczy tydzień później na jakiejś gali z Denisem Górniakiem. Myślę, że nie będzie ryzykował i tu będzie szybka walka. Sowiński powinien to skończyć albo niskimi kopnięciami albo jakimiś uderzeniami na korpus i wydaje mi się, że koniec walki w pierwszej rundzie tu jest bardzo prawdopodobny. Dlatego kurs 2.15 wydaje mi się atrakcyjny i biorę. Oby tylko Sowiński nie chciał kalkulować i próbować najpierw wymęczyć Bubu, bo takie podejście pogrąży mój kuponik :robbie:
 
Ten rywal Sowińskiego walczy tydzień później na jakiejś gali z Denisem Górniakiem. Myślę, że nie będzie ryzykował i tu będzie szybka walka. Sowiński powinien to skończyć albo niskimi kopnięciami albo jakimiś uderzeniami na korpus i wydaje mi się, że koniec walki w pierwszej rundzie tu jest bardzo prawdopodobny. Dlatego kurs 2.15 wydaje mi się atrakcyjny i biorę. Oby tylko Sowiński nie chciał kalkulować i próbować najpierw wymęczyć Bubu, bo takie podejście pogrąży mój kuponik :robbie:
Tam bedzie bardzo duża różnica wagi. Nie zdziwię sie jesli w pierwszej rundzie Kornik pozwoli troche wyszumiec sie Bubu ktory bedzie chcial to skonczyc najszybciej jak to możliwe jakims lucky punchem. Nie wiem tylko ile tam trwaja rundy? 3min?
 
Tam bedzie bardzo duża różnica wagi. Nie zdziwię sie jesli w pierwszej rundzie Kornik pozwoli troche wyszumiec sie Bubu ktory bedzie chcial to skonczyc najszybciej jak to możliwe jakims lucky punchem. Nie wiem tylko ile tam trwaja rundy? 3min?
Wydaje mi się, że tak, trzy minuty
 
I dla mnie ten Fadipe z MMA Attack wydaje się być mocnym typem. 2.80 na betclicu, biorę. Zobaczymy czy coś się uda z tej gali
 
MMA Attack 4
24/09/2022 20:30 CET
Zuluzinho - Bombardier
2.25 (Fortuna)/2.20 (ETOTO)/2.10 (Totalbet)/2.00 (STS)

Tak w sumie to dlaczego Bombardier jest faworytem tej walki? Zuluzinho obleciał internet nokautem, który niedawno wyłapał podczas walki, ale zarazem zaprezentował się tam całkiem dobrze i gdyby nie podniesienie do góry to nie byłoby tego nokautu,. Walka wcześniej w 2021 roku to przewalczenie 3 rund na dystansie 15 minut, gdzie pod koniec 1 rundy nawet posłał na deski przeciwnika z Rosji i gdyby było więcej sekund możliwe, że wygrałby walkę przed czasem. W każdym razie pokazał tutaj, że przy takich gabarytach ma świetne cardio i potrafi przewalczyć pełny dystans. I walczy z typami ze Wschodu, którzy mają dobre bilanse i są lepsi od Bombardiera.

Bariera wiekowa również bez znaczenia, bo chociaż ma 44 lata, to Bombardier jest jeszcze starszy o 2 lata. Bombardier pokonał Stiflera, który sam na niego wleciał i walka trwała z 12-15 sekund, ale Stifler to ćpun i żaden fighter. Z Pudzianem było podobnie, ale w drugą stronę i leżał w moment Bombardier. Poza tym na konferencjach Prime ledwo się ruszał i miał problemy z poruszaniem. Na filmikach, kiedy uderzał w worek wyglądał fatalnie. Wygląda, że to Zuluzinho ma przewagę cardio, ogromnego doświadczenia klatkowego i jest po prostu lepszy, bo ma stójkę, potrafi poszukać poddań w parterze, a w jednej z walk 2019 roku potrafił nawet wstać, kiedy przeciwnik go obalił i miał na dole, bo to będzie największe zagrożenie dla niego w tej walce.

Na ważeniu też więcej kg ma Zuluzinho, który ma ich 198, a Bombardier 152. Wzrostowo praktycznie tacy sami.

Jeśli ten nokaut nie sprawił mu jakiegoś wielkiego defektu to dla mnie on jest faworytem walki i polecam sobie obejrzeć przedostatnią walkę z Ruskiem:
 
Back
Top