Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Boks - Derick Miller Jr @1.30 (STS)

9-0 , 32 latek gdzie pcha sie w rankingach coraz bardziej. Będzie to jego już 7 walka w tym samy miejscu u siebie w domu. Rywal 42 letni Banks znany z bęcek od Balskiego i Jeżewskiego w latach 2017-2018. Wynik można spokojnie sprawdzić w sobotę po śniadaniu.

:cool:

Kolejny Izydor łatwo w bazie. Informację właśnie mi przekazał jeden z bokserów co walczył na gali :cool:
 
Żartuję. Co do typu to chuj wi. Niby Czech u siebie i dostaje brazylijskiego pogromcę ogórków... ale właśnie takich ogórków jak ten Czech. Ostatnie walki 3 lata temu, a brazol jednak aktywny w tym pogramianiu ogórków. Typ luźny, ale kurs dobry żeby zaryzykować tę stówkę (znalazłem w kieszeni strych dresów, w których chodzę po domu) :fjedzia:
:deniroclap:
 
Dziękuję wszystkim za Lajki. :tiphatb:Olbrzymia jest siła w narodzie :bleed:

Jedziemy z pierwszymi Izydorami :cool: Podam kursy z STS czy Fotruny jak ktoś znajdzie w necie to lepiej.

Z piątku na sobotę LFA oraz Boks. Sobota Czeski Oktagon.

Amorim @1.25 (STS)

Niepokonana 5-0 Brazylijka utytułowana zapaśniczka/grapplerka (multum złotych medali) trenująca w ATT, kontra średni szczebel strikerski. 3 walki dla LFA i wszystkie łatwe poddania. Jak będzie teraz dowiemy się pojutrze. Ja stawiam na gwałt w parterze. Stulejarze lepiej niech nie wchodzą na jej profil.

Boks - Derick Miller Jr @1.30 (STS)

9-0 , 32 latek gdzie pcha sie w rankingach coraz bardziej. Będzie to jego już 7 walka w tym samy miejscu u siebie w domu. Rywal 42 letni Banks znany z bęcek od Balskiego i Jeżewskiego w latach 2017-2018. Wynik można spokojnie sprawdzić w sobotę po śniadaniu.

Sobota > Oktagon MMA

Kalaśnik @1.33 (Fortuna)


Czeski zapaśnik kontra bum z faveli. :cool:

Kalasnik win
Zabite wszystkie
4/4 plus Nowaczkiewicz

Dziękuję za uwagę, polecam się na przyszłość. :cool: :cool: :cool:

Zabójca jest tylko jeden
 
W odpowiedzi do kogoś w tym dziale popierałem chyba zdanie @sp0ngelele . Na tego "mistrza" agresja i aktywność Minimajka powinna wystarczyć. Co może być najważniejsze w tej walce, Minimajk ma raczej większe doświadczenie jeśli chodzi o zapasy. Dodatkowo wydaje mi się, że chyba ma lepsze warunki by wygenerować większą siłę ciosu.
No i to był elegancki typ. W samej stójce też by go zrobił.
 
O nie, prawie bym zapomniał o tym

IMG_20220918_010109.jpg
 
Hamburger @1.7 vs Datelinke @2.05 - w walce zmierzy się niedawno debiutujący w KSW Hamburger z pretendentem do tytułu Oktagon. Patrząc na ostatnie wyniki obu zawodników nie dziwi faworyzowanie Hamburgera, który w walce z Borkowskim (gdzie była masywnym underdogiem) zaprezentował się bardzo dobrze, wstając momentalnie po próbach obaleń i kończąc w stójce Borysa Borkowskiego. Przeciwnik natomiast dwie ostatnie walki przegrywał z dużo bardziej doświadczonym Vemolą i jakimś ogórkiem. Obie przegrane przez RNC. Ogólnie w walce obu zawodników można zauważyć schemat, że Datelinke częściej dąży do obaleń gdzie Hamburger próbuje utrzymać walkę w stójce. Hamburger wydaje się mniej chaotyczny jeśli chodzi o wymiany stójkowe. Obrona obaleń oraz szybkie wstawanie spod przeciwnika może zapewnić mu zwycięstwo. Dodatkowo Datelinke często oddaje plecy (co w ostatnich walkach od razu wykorzystali przeciwnicy).


 
Back
Top