Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Z dzisiejszego LFA 136 w Brazylii próbuję Gabriel Souza Galindo(@1.48) + Bruno Lopes (@1.35) - kursik wychodzi @2.00
W skrócie: Galindo powinien porobić rywala, ma tu znaczną przewagę parterową+warunki fizyczne, rywal trochę z łapanki i nie walczył ponad 5 lat, taki stójkowy bijok z faweli. Stawiam na raczej łatwe poddanie, w najgorszym razie dominującą decyzję.
Bruno Lopesa nie jestem tak pewien ale również stawiam na niego. Miał 6 letnią przerwę od startów ale po powrocie już 3 zwycięstwa. Generalnie całościowo wydaję się znacznie lepszy a rywal mierny, chyba tylko raz widział drugą rundę, jak dostawał trochę lepszych rywali to zawsze baty przed czasem.
Easy job, 2 poddania.
 
@Clemenza08 lepiej powiedz gdzie takie dorodne kursy były
Ja grałem Galindo po 1.44 popołudniu na Unibecie ale 1.48 nie wiem w sumie gdzie było
@1.44 to w zasadzie chyba u większości buków było w tych granicach, podałem @1.48 bo za tyle akurat ładowałem w betclic
 

Attachments

  • P_20220715_215033.jpg
    P_20220715_215033.jpg
    784.3 KB · Views: 34
EFC Worldwide

Roevan de Beer @1.82


Rywal na ważeniu wyglądał jak śmierć i dodatkowo nie zrobił wagi w pierwszym podejściu (nie wiem jak później), de Beer dużo bardziej doświadczony i jak już przegrywał to z solidnymi graczami z tamtej sceny jak Manengela (były mistrz) i Saaiman (wystąpi w tegorocznym Contenderze). Do tego można dołożyć E. Henrique z LFA choć kurs już słaby (sam osobiście pograłem go przed czasem po 2.2)
Ten de Beer jak nie da rady obalać i nie podda to może mieć ciężko w samej stójce ale nie zagłębiałem się w ten pojedynek mocniej. Może rywal po ważeniu się zregeneruje przez dobę :wink:, w każdym razie powodzenia. Co mi się podoba, jak ktoś szuka czegoś do dodania to Tumelo Manyamala za @1.35 wygląda solidnie - myślę że bezproblemowo to weźmie.
 
Patrzyliście na zestawienia z Oktagon 34?
Gumienna chodzi po @2.9, martwi jednak, że jak w dwóch ostatnich walkach zostanie przetrzymana na ziemi i przegra decyzją.
Ilić, zawsze ma jakieś szanse na ustrzelenie Vemoli, ale najprawdopodobniej zostanie ugrany poprzez sprowadzenie i poddany (@1.6) skoro Vemola był w stanie poddać tak łatwo Pasternaka, chociaż po kursie @6.02 można się jeszcze zastanowić.
Skvor @1.3 - warunki lepsze, wszechstronniejsza stójka, sporo kopie w porównaniu do rywala, który bazuje tylko na kombinacjach bokserskich, spore doświadczenie w kickboxingu. Czyżby izydor?
 
Szkoda Henryka, 91% tapo się myliło
Też bym się naciął gdybym analizował ten typ tylko na papierze bo tam Henrique wyglądał solidniej ale w ostateczności postanowiłem obejrzeć walki obu zawodników i postawiłem na Coste. Radzę nie sugerować się samymi rekordami bo to bywa mylne.
 
Też bym się naciął gdybym analizował ten typ tylko na papierze bo tam Henrique wyglądał solidniej ale w ostateczności postanowiłem obejrzeć walki obu zawodników i postawiłem na Coste. Radzę nie sugerować się samymi rekordami bo to bywa mylne.
akurat ja trochę analizowałem tą walkę nie tylko na papierze i wg mnie Costa wyglądał na słabszego w każdej płaszczyźnie poza ewentualnym parterem, niestety okazało się inaczej ale to żadna w sumie niespodzianka, brazylijskie MMA rządzi się swoimi prawami
 
akurat ja trochę analizowałem tą walkę nie tylko na papierze i wg mnie Costa wyglądał na słabszego w każdej płaszczyźnie poza ewentualnym parterem, niestety okazało się inaczej ale to żadna w sumie niespodzianka, brazylijskie MMA rządzi się swoimi prawami
Przy analizie miałem wrażenie że to będzie typowe zestawienie striker vs grappler a po obejrzeniu pojedynków Henrique wiedziałem że był już on obalany i kontrolowany więc była duża szansa że i tym razem tak będzie. Martwiła mnie jedynie jakość przeciwników i kondycja Costy bo chłopak miał bodajże tylko jedną decyzję w rekordzie, postanowiłem zaryzykować i udało się trafić kursik +3.0.

Dzięki za de Beera gdyby nie ty to bym nie usiadł do tej walki:beer:
 
Zabojcy zobaczcie.

Piatek, Sobota... za poinformowanie czekam na izydorki.. :corn:
 
Zabojcy zobaczcie.

Piatek, Sobota... za poinformowanie czekam na izydorki.. :corn:
Faraldo na pewno. Pytanie jaki kurs.

A od siebie co proponujesz Byku?
 
E tam, typowo waleczka pod niego zeby zrobic rewanz z bartosinskim o pas. Darmowy pieniadz.
Walka może i być pod niego ale z takim podejściem to różnie może być. Jak stawiam na typa pieniądze to oczekuję, że będzie walczył w tej swojej walce :)
A podejście typu: "a no wiecie, odklepałem na wszelki wypadek bo to noga, nie chcę sobie krzywdy zrobić, zdrowie najważniejsze bla bla bla" (to nie dokładny cytat ale główna jego myśl przekazana :lol: ). To ja go pierdolę żeby on znowu w środku walki uznał, że jednak nie chce sobie krzywdy zrobić więc wychodzi :)

Tę walkę może i wygra ale no to dyskwalifikuje go u mnie.
 
Walka może i być pod niego ale z takim podejściem to różnie może być. Jak stawiam na typa pieniądze to oczekuję, że będzie walczył w tej swojej walce :)
A podejście typu: "a no wiecie, odklepałem na wszelki wypadek bo to noga, nie chcę sobie krzywdy zrobić, zdrowie najważniejsze bla bla bla" (to nie dokładny cytat ale główna jego myśl przekazana :lol: ). To ja go pierdolę żeby on znowu w środku walki uznał, że jednak nie chce sobie krzywdy zrobić więc wychodzi :)

Tę walkę może i wygra ale no to dyskwalifikuje go u mnie.
No ja tez sie wkurwilem ale jakos nie widze Romanowskiego w tej walce :fjedzia:
 
Back
Top