Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Bardzo proszę.
LFA dzisiaj.

Begosso @1.20 STS

:cool:
1,2 x1,2 = 1,44 obok podwojenia nawet nie stało. Widzę że dalej matematyka jest na podobnym poziomie jak u Jastrzębia Glapińskiego.

Ale przcież grupa Jastrzębi ma swoje prawa :waldeklaugh:

P.S.
Ekstraliga :
Zmarzlik - zrobi 10pkt @1,30 ( to samo jakby linia była 9,5) - normalnie w tym meczu nie ma z kim przegrać - liczą że pojedzie pewnie mniej biegów i odda Oskarowi Paluchowi
O.Paluch - Pludra 1 @1,65
 
A podałem 3 typ ? Bo Ja tego nie widzę !!!! To kiego wała sapiesz ?

Ustaw się i czekaj to może się doczekasz
Ja nie korzystam z typów z grupy Jastrzębi - jak się nauczysz używać kalkulatora wtedy porozmawiamy - jak coś to korepetycje w NBP, a może Ty to Glapiński?? Bo kuźwa zdumiewające podobieństwo i sposób wypowiedzi.
Też przecież stoisz na czele grupy Jastrzębi i walczysz ze wszystkimi i opowiadasz że czerwone albo 1,06 jest zielone z zyskiem - dokładnie ten sam sposób rozumowania.
Jeszcze może u Ciebie euro chodzi po 3zł? jak u tego Pana obok w kantorze? :jarolaugh:

To tym sposobem zostałeś rozgryziony i już więcej nie dyskutuję w tym temacie i mówię PRZEPRASZAM
 
Też mam na taśmach. Walczy z typem, który wygrywa tylko przez poddania, a sam słynie z tego, że nie klepie choćby mieli mu ręce łamać :kapitanpanstwo:
W dodatku Wourms najprawdopodobniej bez kondycji, tylko jedno jego starcie na 13 walk wychodziło poza pierwszą rundę.
 
brawo Strzelczyk
 

Attachments

  • received_407449904743996_edit_1741467022667079.jpg
    received_407449904743996_edit_1741467022667079.jpg
    148.5 KB · Views: 48
Wchodzę w świat, o którym nie mam pojęcia, ale biorę Stiflera po 2.70. Senegalskie zapasy to dla mnie bajka od samego początku, która nie będzie miała żadnego przełożenia w walce MMA. Na poruszanie się jak parowóz Bombardiera nie da się patrzeć. Nie wiem, jak to wygra Stifler, ale liczę, że to zrobi. Nawet bardziej liczę w odpowiednie przygotowanie Stiflera do takiej walki przez trenerów, niż na samego Stiflera.

Reszta gali to jakaś zagadka. Myślałem jeszcze nad Normanem przed czasem @ 2.00 (głównie przez mega długi rozbrat Szulakowskiego z walkami i jest to jednak zawodnik, nad którym Parke jest kilka poziomów wyżej) albo Wrzoskiem przed czasem @ 2.00 (krótki dystans, chowanie się za wielkimi rękawicami i atakowanie korpusu rywala, tylko czy zdąży przez te kilka minut...). Jakby kursy były nieco wyższe to bym próbował.
 
1,2 x1,2 = 1,44 obok podwojenia nawet nie stało. Widzę że dalej matematyka jest na podobnym poziomie jak u Jastrzębia Glapińskiego.

Ale przcież grupa Jastrzębi ma swoje prawa :waldeklaugh:

P.S.
Ekstraliga :
Zmarzlik - zrobi 10pkt @1,30 ( to samo jakby linia była 9,5) - normalnie w tym meczu nie ma z kim przegrać - liczą że pojedzie pewnie mniej biegów i odda Oskarowi Paluchowi
O.Paluch - Pludra 1 @1,65
Zmarzlik 14 (3,3,2,3,3)
Juniorzy zwrot Paluch 4 (3,1,0) - Pludra 4 (1,0,1,2,0)
 
Wchodzę w świat, o którym nie mam pojęcia, ale biorę Stiflera po 2.70. Senegalskie zapasy to dla mnie bajka od samego początku, która nie będzie miała żadnego przełożenia w walce MMA. Na poruszanie się jak parowóz Bombardiera nie da się patrzeć. Nie wiem, jak to wygra Stifler, ale liczę, że to zrobi. Nawet bardziej liczę w odpowiednie przygotowanie Stiflera do takiej walki przez trenerów, niż na samego Stiflera.

Reszta gali to jakaś zagadka. Myślałem jeszcze nad Normanem przed czasem @ 2.00 (głównie przez mega długi rozbrat Szulakowskiego z walkami i jest to jednak zawodnik, nad którym Parke jest kilka poziomów wyżej) albo Wrzoskiem przed czasem @ 2.00 (krótki dystans, chowanie się za wielkimi rękawicami i atakowanie korpusu rywala, tylko czy zdąży przez te kilka minut...). Jakby kursy były nieco wyższe to bym próbował.
Dokładnie tak
@stifler
Wrzosek też, ale można było łapać przed czasem 2,7
 
Szkoda tylko, że Stifler ma poziom testosteronu jak starsza kobieta, natomiast Bombardier podobno zna już zasady i wie, że można uderzać :juanlaugh:

Oby tylko się mudzina nie podłożyła i nie przewróciła podmuchem wiatru
 
Później może jeszcze jakąś kość wam rzucę abyście mieli na podatek :tiphatb:

Niestety wczorajsza ekscesa z jednym użytkownikiem zmusiła mnie do nie podawania 3 typu którego zapowiadałem. Możecie za to jemu podziękować. Za te wywyższanie się i filozofowanie.

Ps. Typ okazał się trafiony :cool:
 
Last edited:
@astrida

Przeproś Pana Zabójcę, przez Ciebie nie dał nam podwojenia a jest zielono :childcry:
Napisał prawie podwojenia...

To nie jest to samo co podwojenie. Tłumaczyłem już ale Jastrząb i ta jego retoryka jest dla mnie niezrozumiała.

A ten ochłap to jak ostatnio 1,06 że strata
 
Napisał prawie podwojenia...

To nie jest to samo co podwojenie. Tłumaczyłem już ale Jastrząb i ta jego retoryka jest dla mnie niezrozumiała.

A ten ochłap to jak ostatnio 1,06 że strata
No nic. Gadka szmatka, ale i tak teraz musisz odkupić się jakimś izydorem (najlepiej takim z Fortuny :awesome: ) :fjedzia:
 
Back
Top