Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

W takiej walce to ja bym nawet nie wykluczył że obali kwestia przypadku , jeszcze jak ktoś zobaczył sposób poruszania się Bombardiera
A ja wykluczam, dlatego napisałem że to dla mnie darmowe 7 dyszek. Gdyby nie było limitu to bym załadował do oporu. Bombardier to twardo stojący na nogach Senegalski zapaśnik a kim jest Stifler? Zwykłym ćpunkiem który o zapasach nie ma zielonego pojęcia.
 
A ja wykluczam, dlatego napisałem że to dla mnie darmowe 7 dyszek. Gdyby nie było limitu to bym załadował do oporu. Bombardier to twardo stojący na nogach Senegalski zapaśnik a kim jest Stifler? Zwykłym ćpunkiem który o zapasach nie ma zielonego pojęcia.
To graj Bombardiera wyższy kurs albo nawet przed czasem ‍♂️
 
W takiej walce to ja bym nawet nie wykluczył że obali kwestia przypadku , jeszcze jak ktoś zobaczył sposób poruszania się Bombardiera
wariacie, ostatnio tez miales watpliwosci, ze wrzosek wygra a teraz pewnie co innego sadzisz. Widać, ze jeszcze nie masz az takiego doswiadczenia, bo przewidujesz dziwne scenariusze, typu, że Stifler obali, choć w gameplanie napewno ma to, zeby wymeczyc Bombardiera, a nie obalac
 
Morderczy singiel w specjalach u żółtych: Stifler zaliczy obalenie w 1 rundzie - nie @1.29 :DC: Limit tylko 500, do wygrania darmowe 70 dyszek :lol:

Jest też zakład że big woman wygra przez poddanie w 2 rundzie a przypominam że walka na zasadach k-1 :DC:
Nie da sie ponawiac w naziemnych?
 
To teraz anulują nam zakłady na Wrzoska bo 150 kg parówa stwierdziła, że chce dużych rękawic? Co za gówno
 
To teraz anulują nam zakłady na Wrzoska bo 150 kg parówa stwierdziła, że chce dużych rękawic? Co za gówno
Jednak wielkość głowy nie idzie w parze z wielkością inteligencji :DC: Jeśli faktycznie to był wymóg Kałuskiego a nie Wrzoska by walczyć w dużych rękawicach to jest mega debilem bo drastycznie zmniejszy swoje szanse na ustrzelenie.
 
Jednak wielkość głowy nie idzie w parze z wielkością inteligencji :DC: Jeśli faktycznie to był wymóg Kałuskiego a nie Wrzoska by walczyć w dużych rękawicach to jest mega debilem bo drastycznie zmniejszy swoje szanse na ustrzelenie.
Właśnie trenerów więc nie wiem co oni mają w planach
 

To jest jakaś podstawa do anulowania zakładów. Teraz przyjmują zakłady na duże rękawice po kursie 1.25.

1657201192602.png



Chciałbym, żeby nie anulowali mojego zakładu ale bukmacherzy to stare kurwy.
Wytypujesz dobrze to anulują, wytypujesz źle to nie anulują i zostaje reklamacja.
 
Jednak wielkość głowy nie idzie w parze z wielkością inteligencji :DC: Jeśli faktycznie to był wymóg Kałuskiego a nie Wrzoska by walczyć w dużych rękawicach to jest mega debilem bo drastycznie zmniejszy swoje szanse na ustrzelenie.
Nie chce mieć człowieka na sumieniu. Spokojnie sobie wypunktuje malucha poduszkami
 
To jest jakaś podstawa do anulowania zakładów. Teraz przyjmują zakłady na duże rękawice po kursie 1.25.

View attachment 40926


Chciałbym, żeby nie anulowali mojego zakładu ale bukmacherzy to stare kurwy.
Wytypujesz dobrze to anulują, wytypujesz źle to nie anulują i zostaje reklamacja.
Oby nie bo też mam zagrane a to free money, ale fortuna jednak mam nadzieję, że ma klase
 
Nie ma firm w Polsce czy na świecie, które były by dobrze nastawione na współpracę z grającym - szczególnie gdy temu udaje się być na plus np. w skali kilkunastu miesięcy.
Podobne problemy są z giełdami krypto czy brokerami.

a co do zakładu Wrzosek - Ochroniarz, to jeżeli anulują zakład, to np. automatycznie anulowany zostanie mi też bonus happy hours bo kupon nie będzie spełniał już warunków promocji - normalnie nie zagrałbym takiego zakładu... i tak bukmacher dyma klientów
 
PRIME MMA

Bombardier Stifler walka zakończy się w 1 rundzie 1.6
Soroko Tyburski - 2.5 rundy 1.4
U Soroko to nie wiem czy warte gry te -2.5. Mimo wszystko on chyba nie jest z pierwszej łapanki, jedynie te problemy z jego zdrowiem mogą mieć wpływ na słabą dyspozycję.
 
Soroko patrząc na to jak wygląda aktualnie to chłop albo jest na coś chory albo naprawdę dobrze popłynął z nosem, Tyburski myślę że się przejedzie po nim, gdyby to było MMA to nie miałbym wątpliwości, w K1 trochę się obawiam ale skoro był w stanie położyć Lupę to jakiś tam cios ma, a Soroko na The War leżał nie raz i nie trzy
 
Back
Top