Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Freakowa gala Prime MMA 2 to dzisiaj był hit tego miesiąca.
1657404455568.png
 
Wchodzę w świat, o którym nie mam pojęcia, ale biorę Stiflera po 2.70. Senegalskie zapasy to dla mnie bajka od samego początku, która nie będzie miała żadnego przełożenia w walce MMA. Na poruszanie się jak parowóz Bombardiera nie da się patrzeć. Nie wiem, jak to wygra Stifler, ale liczę, że to zrobi. Nawet bardziej liczę w odpowiednie przygotowanie Stiflera do takiej walki przez trenerów, niż na samego Stiflera.

Reszta gali to jakaś zagadka. Myślałem jeszcze nad Normanem przed czasem @ 2.00 (głównie przez mega długi rozbrat Szulakowskiego z walkami i jest to jednak zawodnik, nad którym Parke jest kilka poziomów wyżej) albo Wrzoskiem przed czasem @ 2.00 (krótki dystans, chowanie się za wielkimi rękawicami i atakowanie korpusu rywala, tylko czy zdąży przez te kilka minut...). Jakby kursy były nieco wyższe to bym próbował.

Pierwszy i ostatni raz XD
 
Stawiał ktoś z boksu Israila Madrimova na gali w Londynie?
Beka co odjebali sędziowie, nauczka by nie stawiać trzy drogowo najbardziej skorumpowanego sportu na świecie
 
Z dzisiejszego LFA 136 w Brazylii próbuję Gabriel Souza Galindo(@1.48) + Bruno Lopes (@1.35) - kursik wychodzi @2.00
W skrócie: Galindo powinien porobić rywala, ma tu znaczną przewagę parterową+warunki fizyczne, rywal trochę z łapanki i nie walczył ponad 5 lat, taki stójkowy bijok z faweli. Stawiam na raczej łatwe poddanie, w najgorszym razie dominującą decyzję.
Bruno Lopesa nie jestem tak pewien ale również stawiam na niego. Miał 6 letnią przerwę od startów ale po powrocie już 3 zwycięstwa. Generalnie całościowo wydaję się znacznie lepszy a rywal mierny, chyba tylko raz widział drugą rundę, jak dostawał trochę lepszych rywali to zawsze baty przed czasem.
 
EFC Worldwide

Roevan de Beer @1.82


Rywal na ważeniu wyglądał jak śmierć i dodatkowo nie zrobił wagi w pierwszym podejściu (nie wiem jak później), de Beer dużo bardziej doświadczony i jak już przegrywał to z solidnymi graczami z tamtej sceny jak Manengela (były mistrz) i Saaiman (wystąpi w tegorocznym Contenderze). Do tego można dołożyć E. Henrique z LFA choć kurs już słaby (sam osobiście pograłem go przed czasem po 2.2)
 
EFC Worldwide

Roevan de Beer @1.82


Rywal na ważeniu wyglądał jak śmierć i dodatkowo nie zrobił wagi w pierwszym podejściu (nie wiem jak później), de Beer dużo bardziej doświadczony i jak już przegrywał to z solidnymi graczami z tamtej sceny jak Manengela (były mistrz) i Saaiman (wystąpi w tegorocznym Contenderze). Do tego można dołożyć E. Henrique z LFA choć kurs już słaby (sam osobiście pograłem go przed czasem po 2.2)
Izydor? :corn:
 
Back
Top