Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Tak zagrałem Ewi po 1,55 betclic. Grubo bo będzie jeszcze grubiej.

I tak Pudzian możesz mnie oznaczać. Ja jestem team Ewi.
 
Chciałem grać ale po analizie stwierdziłem że jest nie małe prawdopodobieństwo że Eblen przeleży jeśli przetrwa pierwsze 2rundy, Mousasi kondycją nie grzeszy.
Rozumiem, ale uważam jak @typymmapl, że to poprostu za szybko dla Eblena, w porównaniu z Mousasim nie pokonał nikogo lepszego niż przeciwnicy z którymi walczył Gerard. Dodatkowo o ile Mousasiego widzieliśmy w 5 rundach to Eblen-a nie.
 
Rozumiem, ale uważam jak @typymmapl, że to poprostu za szybko dla Eblena, w porównaniu z Mousasim nie pokonał nikogo lepszego niż przeciwnicy z którymi walczył Gerard. Dodatkowo o ile Mousasiego widzieliśmy w 5 rundach to Eblen-a nie.
Bez urazy ale dla mnie to dość słabe argumenty że za szybko czy że nie pokonywał lepszych zawodników niż Mousasi. Eblen silny, charakterny i wywierający presje zapasior a Mousasi miewał z takimi problemy. Tak jak napisałem jeśli przetrwa dwie rundy to może sprawić niemałe problemy z racji na nienajlepszą kondycję Gegarda. Jak dla mnie walka z serii no bet.
 
Na weekend z tych 4 gal jest 13 betów poniżej 1.20, poniżej 1.30 to już nawet nie liczę, a Zabójca jeszcze izydorów nie podał :dismay:
 
Po jej ostatniej weryfikacji nie jestem pewny. Ale idę patriotycznie (odwrotnie niż zazwyczaj) :)
Grać Woźniak po 1.45? Przecież ona nic nie potrafi, brutalna weryfikacja w walce z Silvą, do jednej bramki, nie miała nic do powiedzenia. Ja bym jej nie ruszał po tych kursach, dobra zawodniczka do obijania bumów.
 
Grać Woźniak po 1.45? Przecież ona nic nie potrafi, brutalna weryfikacja w walce z Silvą, do jednej bramki, nie miała nic do powiedzenia. Ja bym jej nie ruszał po tych kursach, dobra zawodniczka do obijania bumów.
nie jestem jakimś wielkim fanem Woźniak ale co ty chłopie gadasz, Bekus Wójcik czy Sormova to nie są "bumy" tak jak ty to nazwałeś, żadna rywalka ruskiej nawet nie stała obok tych nazwisk, akurat Silva to mega mocna zawodniczka, Feofanova patrząc na jej wcześniejsze walki dla mnie level niżej
 
Back
Top