Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

A powiedźcie mi bo nie oglądałem. Co odpierdolił Formela po walce?
Fen chcę mu dać Kępę ? Przecież to kompletny amator dla Formeli
 
Zdecydowanie ty jesteś, chwaląc się, że gość z kursem 1,25 wszedł. Może moderatorzy muszą stworzyć jakiś temat do typowania dla upośledzeńców takich jak ty, gdzie będziecie się chwalić typami z kursem 1.05-1.3, skoro to takie duże osiągnięcie dla takich ludzi, jak ty?

Poprostu rozliczam aby było wiadomo dla tych co też nie zagrali :kis:

Aha typ co miał na kuponie @1.14 :facepalm::facepalm::facepalm:
 
Daj spokój, wszędzie go miałem, 11 kuponów i wszędzie tylko Mańkowski ujebał. Youtuberek jest po prostu słaby, łudziłem się że skontroluje zapaśniczo a tu takie rozczarowanie.
11 kuponów i na wszystkich Mańkowski :mamedwhat: GG smyku i trzymaj się tam
 
916754FC-B395-4C71-9E99-ADA27CB7004D.jpeg
 
Prime MMA Show - Sebastian "Ztrolowany" Nowak 1,52 na fortunie. Trenuje z mielonidasem w tym samym klubie, ale z innym trenerem. Ponoć kiedyś się przecierali razem i było widać, że ztrollowany jest lepszy. Od tamtego czasu minął rok, więc prawdopodobnie Ztrolowany jest jeszcze lepszy, gdyż ma dopiero 22 lata, a Mielonidas 45 lat + ujemne iq, więc za dużo się nie nauczy z taką inteligencją i w tym wieku. Do tego przewaga wzrostu i kilogramów też na korzyść Ztrolowanego. Myślę, że łatwo ten bet powinien wejść, być może nawet Mielonidas skończy jak z Muranem, ale niestety nie można betować skończenia przed czasem.
1655763880813.png
 
Prime MMA Show - Sebastian "Ztrolowany" Nowak 1,52 na fortunie. Trenuje z mielonidasem w tym samym klubie, ale z innym trenerem. Ponoć kiedyś się przecierali razem i było widać, że ztrollowany jest lepszy. Od tamtego czasu minął rok, więc prawdopodobnie Ztrolowany jest jeszcze lepszy, gdyż ma dopiero 22 lata, a Mielonidas 45 lat + ujemne iq, więc za dużo się nie nauczy z taką inteligencją i w tym wieku. Do tego przewaga wzrostu i kilogramów też na korzyść Ztrolowanego. Myślę, że łatwo ten bet powinien wejść, być może nawet Mielonidas skończy jak z Muranem, ale niestety nie można betować skończenia przed czasem.
View attachment 40107
ztrolowany nie mógł ubic grubaska ktory robil jako worek treningowy, wiec dla mnie słaby bet
 
ztrolowany nie mógł ubic grubaska ktory robil jako worek treningowy, wiec dla mnie słaby bet
Ubił go, ale w drugiej rundzie. Pod koniec pierwszej też był bliski ubicia jego, gdyby nie gong kończący rundę. Mielonidas wygrał jedynie z kizo, który przed walką w mma w ogóle parteru nie robił, a grubas ztrollowany trenuje już 3 lata i coś tam potrafi.
 
STRIFE2:
K. Gawryjołek vs (D.Olszewski) - @1.4
R.Gumienna vs (K.Rothenburg) - @1.22
B.Kopera vs (R.Kurashvili) - @1.35
= @2.31
Dla mnie kazdy z tych walk, wygrywa 9/10 walk

Mnie z tego tylko Kopera wydaje się "pewniakiem". Gumienna z jakąś Brazylijką, która pewnie wszystko opiera na parterze, więc zawsze jest ryzyko jakiegoś poddania. Walka Gawryjołek/Olszewski to chyba waga ciężką, dlaczego widzisz mocnego faworyta w osobie Kamila?
 
Mnie z tego tylko Kopera wydaje się "pewniakiem". Gumienna z jakąś Brazylijką, która pewnie wszystko opiera na parterze, więc zawsze jest ryzyko jakiegoś poddania. Walka Gawryjołek/Olszewski to chyba waga ciężką, dlaczego widzisz mocnego faworyta w osobie Kamila?
Rywalka gumienny jak oglądałem to ona była obalana, a nie ona obalała do tego drewniany movement w stójce. Gawryjolek to jest prospekt w wadze ciężkiej i napewno trafi szybciej niż później do lepszej organizacji. Jest to zapaśnik, dobre bjj, na adcc zdobywa medale i jest silny, a Olszewski to stojkowicz z troche ułana sylwetka i taki Szaflarski go ubił w parterze jak dobrze pamiętam więc nie będzie problemy żeby sprowadzać go. I jeszcze managerem jest Ostaszewski ten menager co ma Gumienna i kopere więc przeciwnicy pod nich skrojeni
 
Back
Top