Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Żużel:
Cierniak 5,5 - 2 @1,52 betclic wszyscy inni linia 6,5 i 7,5.
Pojedzie 5x bo Mikkaelsen poczaskany. Lublin ma 3 seniorów, 2 zajebistych juniorów zdrowych, z/z za Ruska. Do tego jadą z najsłabsza drużyną.

Pludra - Świdnicki 1 dlatego że w domu, w Czewie na 100 meczy 95 razy wygra Świdnicki @ 1,60 , myślę że Pludra pojedzie więcej biegów.

Krakowiak co najmniej 6pkt @1,45
Kasprzak co najmniej 8pkt @1,35

All betclic. Od wczoraj bym tam nie grał, ale żużel mają ostatnio nawet lepszy niż STS.
 
Last edited:
Żużel:
Cierniak 5,5 - 2 @1,52 betclic wszyscy inni linia 6,5 i 7,5.
Pojedzie 5x bo Mikkaelsen poczaskany. Lublin ma 3 seniorów, 2 zajebistych juniorów , z/z za Ruska. Do tego jadą z najsłabsza drużyną.

Pludra - Świdnicki 1 dlatego że w domu, w Czewie na 100 meczy 95 razy wygra Świdnicki @ 1,60 , myślę że Pludra pojedzie więcej biegów.

Krakowiak co najmniej 6pkt @1,45
Kasprzak co najmniej 8pkt @1,35

All betclic. Od wczoraj bym tam nie grał, ale żużel mają ostatnio nawet lepszy niż STS.
Widzę Cierniak już 6,5 warto wrzucać? @1.62
 
Żużel:
Cierniak 5,5 - 2 @1,52 betclic wszyscy inni linia 6,5 i 7,5.
Pojedzie 5x bo Mikkaelsen poczaskany. Lublin ma 3 seniorów, 2 zajebistych juniorów zdrowych, z/z za Ruska. Do tego jadą z najsłabsza drużyną.

Pludra - Świdnicki 1 dlatego że w domu, w Czewie na 100 meczy 95 razy wygra Świdnicki @ 1,60 , myślę że Pludra pojedzie więcej biegów.

Krakowiak co najmniej 6pkt @1,45
Kasprzak co najmniej 8pkt @1,35

All betclic. Od wczoraj bym tam nie grał, ale żużel mają ostatnio nawet lepszy niż STS.
Dobre picki. Ja gram dubla z Betclicka. Cierniak i Kubera conajmniej 8 punktów @ 3.60 i Madsen oraz Woryna conajmniej 10 punktów @ 3.2 Dla mnie value. Powodzenia.
 
Dobre picki. Ja gram dubla z Betclicka. Cierniak i Kubera conajmniej 8 punktów @ 3.60 i Madsen oraz Woryna conajmniej 10 punktów @ 3.2 Dla mnie value. Powodzenia.
w sumie przegapiłem to bo też sensowne - Kubera oczywiście , Madsen też. Cierniak dość duże prawdopodobieństwo moim zdaniem bo jadą z Ostrowem gdzie oprócz Chrisa nie ma nikogo. Madsen wiadomo, pytanie czy Woryna zrobi bo lubi jebać W,T i inne literki . On u mnie jest skończony po el. Challange gdzie idiota miał 1,2,2,2 i jechał w 20biegu z baranami co mieli razem łącznie 1pkt. I co robi idiota - dostaje literkę za czołganie gdzie mógłby ich puścić przodem a tak by wygrał. A wystarczyło że 2pkt by przywiozł to jakoś +-13k zjebał
 
w sumie przegapiłem to bo też sensowne - Kubera oczywiście , Madsen też. Cierniak dość duże prawdopodobieństwo moim zdaniem bo jadą z Ostrowem gdzie oprócz Chrisa nie ma nikogo. Madsen wiadomo, pytanie czy Woryna zrobi bo lubi jebać W,T i inne literki . On u mnie jest skończony po el. Challange gdzie idiota miał 1,2,2,2 i jechał w 20biegu z baranami co mieli razem łącznie 1pkt. I co robi idiota - dostaje literkę za czołganie gdzie mógłby ich puścić przodem a tak by wygrał. A wystarczyło że 2pkt by przywiozł to jakoś +-13k zjebał
Tudzież jedzie i Cierniak tylko 3 biegi dostanie Lipton
 
Ej, wy tam wyżej, to jest temat o typowaniu gal mma, a wy jakimś żużlem spamujecie, macie osobny temat do innych dyscyplin...
 
A znasz się trochę na żużlu?? Oni mają dwa wakaty - Z/Z za Lagute i nie ma Michaelsena. Pojedzie 5x
Mówiłem :-)
Żużel:
Cierniak 5,5 - 2 @1,52 betclic wszyscy inni linia 6,5 i 7,5.
Pojedzie 5x bo Mikkaelsen poczaskany. Lublin ma 3 seniorów, 2 zajebistych juniorów zdrowych, z/z za Ruska. Do tego jadą z najsłabsza drużyną.


Pludra - Świdnicki 1 dlatego że w domu, w Czewie na 100 meczy 95 razy wygra Świdnicki @ 1,60 , myślę że Pludra pojedzie więcej biegów.

Krakowiak co najmniej 6pkt @1,45
Kasprzak co najmniej 8pkt @1,35

All betclic. Od wczoraj bym tam nie grał, ale żużel mają ostatnio nawet lepszy niż STS.
Moim zdaniem zrobi - tam jest tylko Holder i długo długo nic.
Pierwszy mecz poszedł
Cierniak 7pkt (2,1,0,3,1) - miałby 9 bo w 14 biegu jechał pierwszy ale się rozjebali i w powtórce 1pkt
Kubera 16pkt/ 13 w 5 (2,3,3,3,2,3)
 
robisz zajebista robote, szacun :tiphatb: Nawet bym rzekł, że dajesz lepsze izydorki niz Pudzix :deniroclap::brainoverload:
Wszystko weszło tylko Kasprzak czerwony 6pkt, trochę tasmą i trochę bonusami (2,T,2,1*,1*)
a finale tamta para juniorów Pludra 5 (2,0,2,1) Świdnicki 1 (1,0,0)

P.S
Pudzian z Izydorami to za pół roku dogoni kurs z baraży Gniezna z Ruchem :waldeklaugh:

Tu pech z Kasprzakiem ale w chuj pech to @Prorok Izajasz tym przerwaniem biegu Cierniaka bo @3,60 i @3,20 z palcem w tyłku by weszły
 
Back
Top