Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Dziękuję MISTRZU! :beer: Ino trochę z ekonomią u Ciebie na bakier - ale to się wytnie, popracujemy nad tym, RZYM też zbudowano na raty.

ŻUZEL:
SEC Challange:
Kubera - Smetkała 1 @1,50
Milik - Berge 1 @1,45
Huckenbeck - MJJ 1 @1,55
R.Jensen - A.Ellis 1 @1,35
Pogrubiłem moim zdaniem najpewniejsze. Kubera największy faworyt dla mnie zawodów

Liga:

Tonder 5,5 - 2 @1,45
Buczkowski 9,5/ co najmniej 10 pkt - @1,45
Fricke i Buczkowski po 10pkt - @1,72
 
Dziękuję MISTRZU! :beer: Ino trochę z ekonomią u Ciebie na bakier - ale to się wytnie, popracujemy nad tym, RZYM też zbudowano na raty.

ŻUZEL:
SEC Challange:
Kubera - Smetkała 1 @1,50
Milik - Berge 1 @1,45
Huckenbeck - MJJ 1 @1,55
R.Jensen - A.Ellis 1 @1,35
Pogrubiłem moim zdaniem najpewniejsze. Kubera największy faworyt dla mnie zawodów

Liga:

Tonder 5,5 - 2 @1,45
Buczkowski 9,5/ co najmniej 10 pkt - @1,45
Fricke i Buczkowski po 10pkt - @1,72
Tonder +6,5 Buczkowski +11,5 Fricke +11,5 - Co według ciebie z tych linii warto zagrać?
 
Tonder +6,5 Buczkowski +11,5 Fricke +11,5 - Co według ciebie z tych linii warto zagrać?
Na papierze i Buczkowski i Fricke powinni zrobić, ale linia 11,5 przy 5biegach nie wybacza zdarzeń losowych jak defekt, tasma, wykluczenie itp.

A nie ma betclic już tych conajmniej 10pkt to jest to samo co więcej niż 9,5.

Dla mnie najpewniejszy Kubera i Niemiec w tym Challenge i mimo wszystko Tonder bo to zawodnik swojego toru. W Zielonej chodzi, na wyjazdach mój pewnik do gry przeciw.
 
Żużel:
Cierniak 5,5 - 2 @1,52 betclic wszyscy inni linia 6,5 i 7,5.
Pojedzie 5x bo Mikkaelsen poczaskany. Lublin ma 3 seniorów, 2 zajebistych juniorów zdrowych, z/z za Ruska. Do tego jadą z najsłabsza drużyną.

Pludra - Świdnicki 1 dlatego że w domu, w Czewie na 100 meczy 95 razy wygra Świdnicki @ 1,60 , myślę że Pludra pojedzie więcej biegów.

Krakowiak co najmniej 6pkt @1,45
Kasprzak co najmniej 8pkt @1,35

All betclic. Od wczoraj bym tam nie grał, ale żużel mają ostatnio nawet lepszy niż STS.

Hej Astrida. Do pozostałych sportów, niezwiązanych z MMA, jest temat:

Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc. :boss:

 
Na papierze i Buczkowski i Fricke powinni zrobić, ale linia 11,5 przy 5biegach nie wybacza zdarzeń losowych jak defekt, tasma, wykluczenie itp.

A nie ma betclic już tych conajmniej 10pkt to jest to samo co więcej niż 9,5.

Dla mnie najpewniejszy Kubera i Niemiec w tym Challenge i mimo wszystko Tonder bo to zawodnik swojego toru. W Zielonej chodzi, na wyjazdach mój pewnik do gry przeciw.
Dzięki bracie.
 
Odpuściłem to bo mam tak że jeśli już gram twoje typy to z zasady tylko te linie co podajesz a gdy korygują to wolę odpuścić.
Bo kurwa na transmisji wywiad z trenerem na 3min przed meczem że wraca z dupy Protasiewicz i każdy mu po biegu oddaje. Za 1k wzięło Fricke po 2,25 i za 300 na betclic Buczkowski. Więcej nie miałam a czas reakcji 3min
 
Dziękuję MISTRZU! :beer: Ino trochę z ekonomią u Ciebie na bakier - ale to się wytnie, popracujemy nad tym, RZYM też zbudowano na raty.

ŻUZEL:
SEC Challange:
Kubera - Smetkała 1 @1,50
Milik - Berge 1 @1,45
Huckenbeck - MJJ 1 @1,55
R.Jensen - A.Ellis 1 @1,35
Pogrubiłem moim zdaniem najpewniejsze. Kubera największy faworyt dla mnie zawodów

Liga:

Tonder 5,5 - 2 @1,45
Buczkowski 9,5/ co najmniej 10 pkt - @1,45
Fricke i Buczkowski po 10pkt - @1,72

Rozjebany mecz - ta informacja z transmisji na 3minuty przed meczem rozbiła wszystko - żeby tą wiedzę mieć wcześniej zielono by było, a tak pizda bo wyjebna. Do tego mieli jechać wszyscy po 4x a kurwa Tonder pojechał 3x a Fricke 5x

Tonder (-0,-2,1) 3pkt
Buczkowski (3,2*,3,1,-) 9pkt
Fricke 14pkt (3,3,2,3,3) 14 pkt
 
Rozjebany mecz - ta informacja z transmisji na 3minuty przed meczem rozbiła wszystko - żeby tą wiedzę mieć wcześniej zielono by było, a tak pizda bo wyjebna. Do tego mieli jechać wszyscy po 4x a kurwa Tonder pojechał 3x a Fricke 5x

Tonder (-0,-2,1) 3pkt
Buczkowski (3,2*,3,1,-) 9pkt
Fricke 14pkt (3,3,2,3,3) 14 pkt
Tonder na betclicu na czerwono jak nie pojechał 5 biegów?
 
Tonder na betclicu na czerwono jak nie pojechał 5 biegów?
Tak, niestety.

Zielona Góra to jest kurwa stan umysłu. Napierdala trener wywiad że każdy 4x to za chooja się gwiazda sfoszyła i pojechał 5x. Do tego Tonder rozwalony biegami 5,12,15.
Bez szans przy tym układzie . Żeby jakiś wyciek był że PePe wraca to rozjebani
 
Tak, niestety.

Zielona Góra to jest kurwa stan umysłu. Napierdala trener wywiad że każdy 4x to za chooja się gwiazda sfoszyła i pojechał 5x. Do tego Tonder rozwalony biegami 5,12,15.
Bez szans przy tym układzie . Żeby jakiś wyciek był że PePe wraca to rozjebani
Bo esbek to debil jest nie trener. W Rybniku g alkomatem badali przed meczem to się zesrał i spierdolil na trybuny pod pozorem sraczki.
 
Takim czymś się pochwal, a nie kursem 1,25 xD
1655591121004.png

1655591179201.png
 
To są wszytko propozycje na kupony co podaje. Dokładka.
Taki ograniczony jesteś i myślisz że to do grania solo ? Takie @1.25 ?
Zdecydowanie ty jesteś, chwaląc się, że gość z kursem 1,25 wszedł. Może moderatorzy muszą stworzyć jakiś temat do typowania dla upośledzeńców takich jak ty, gdzie będziecie się chwalić typami z kursem 1.05-1.3, skoro to takie duże osiągnięcie dla takich ludzi, jak ty?
 
Wie ktoś czemu kursy na Lawlera z Barbareną idą w dół?
Też wierzycie w Ruthlessa i stawiacie na niego siano?

Ja wątpię, dlatego pytam. Barbarena kurs 2.0 - 2.1
 
Back
Top