Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Finał Brązowego Kasku:

Przyjemski - Lewandowski 1 @1,32
Przyjemski - Ratajczak 1 @1,40
Paluch - Jabłoński 1 @1,45
Paluch - Krawczyk 1 @1,35
Karczewski - Kupiec 1 @1,30

Karczewski - Grzelak 1@1,32
Paluch - Lewandowski 1 @1,35
Karczewski - Łobodziński 1 @1,65

Paluch - Lewandowski 1 @1,35

Tak to wygląda .

To co na czerwono pechem Paluch jadąc pół okrążenia z przodu trochę przesadził i się wywrócił i przez to przegrał złoty medal.

Generalnie jakby deszcz nie zaćzał padać od 9 biegu to wszystko na zielono.

@KilerMMA moja część siedzi - w połowie już jesteśmy na Malkach :gospeldance:
 
Tak to wygląda .

To co na czerwono pechem Paluch jadąc pół okrążenia z przodu trochę przesadził i się wywrócił i przez to przegrał złoty medal.

Generalnie jakby deszcz nie zaćzał padać od 9 biegu to wszystko na zielono.

@KilerMMA moja część siedzi - w połowie już jesteśmy na Malkach :gospeldance:
Dzięki majster, wrzuciłem sobie tripelka Paluch z Jabłońskim + Przyjemski z Ratajczakiem + Karczewski z Łobodzińskim i pięknie siadło :)
 
Tak to wygląda .

To co na czerwono pechem Paluch jadąc pół okrążenia z przodu trochę przesadził i się wywrócił i przez to przegrał złoty medal.

Generalnie jakby deszcz nie zaćzał padać od 9 biegu to wszystko na zielono.

@KilerMMA moja część siedzi - w połowie już jesteśmy na Malkach :gospeldance:
A Przyjemski z Ratajczakiem będzie na zielono? Obaj zdobyli po 5pkt
 
A Przyjemski z Ratajczakiem będzie na zielono? Obaj zdobyli po 5pkt
Napisałem przecież.

Bo liczą wpierw 3, poźniej 2, później 1 i na końcu 0 jest lepsze niż literka. Dlatego ten jest 7 a Ratajczak 9 ( 3,2,W) vs (1,1,3).

Największy Pech Paluch hahaha - zamiast pewne złoto to skończył 5
 
Ktoś grał na betclicku? Mam pograne Przyjemski Ratajczak, Paluch Lewandowski, Karczewski Lobodzinski a z tego co patrzę to wszystkie kupony rozliczyli, że owe zdarzenia są anulowane...
 
Ktoś grał na betclicku? Mam pograne Przyjemski Ratajczak, Paluch Lewandowski, Karczewski Lobodzinski a z tego co patrzę to wszystkie kupony rozliczyli, że owe zdarzenia są anulowane...
Ej wszyscy zaliczyli a oni faktycznie nie. Trzeba do nich pisać - bo są oficjalne wyniki
 
Właśnie pisze. O ile Lobodzinskiego mogą powiedzieć, że źle napisali nazwisko, to anulowanie innych to żart.
Gdzie tam jest czat? Przecież są oficjalne wyniki na stronie Polskiego Związku Motorowego więc nie mają podstaw
 
Gdzie tam jest czat? Przecież są oficjalne wyniki na stronie Polskiego Związku Motorowego więc nie mają podstaw
"Uprzejmie informuję, że zakłady na finał brązowego kasku zostały anulowane, ponieważ zawody zakończyły się przed zakończeniem pełnej fazy zasadniczej (20 biegów)."

"Już tłumaczę, dlaczego zakłady zostały anulowane. Zgodnie z naszym regulaminem, w przypadku zaliczenia zawodów przed zakończeniem pełnej fazy zasadniczej (20 biegów), wszystkie zakłady zostaną zwrócone, za wyjątkiem zakładów, których wynik został już matematycznie określony. W przypadku gdy 2 zawodników z zakładu h2h przejedzie po 5 biegów przez zakończeniem pełnej fazy , matematycznie zakład jest możliwy do rozliczenia."
 
"Uprzejmie informuję, że zakłady na finał brązowego kasku zostały anulowane, ponieważ zawody zakończyły się przed zakończeniem pełnej fazy zasadniczej (20 biegów)."
Ich cytat
Ale w regulaminie zakładów że jeśli są oficjalne wyniki to zaliczamy
 
Ale w regulaminie zakładów że jeśli są oficjalne wyniki to zaliczamy
Już tłumaczę, dlaczego zakłady zostały anulowane. Zgodnie z naszym regulaminem, w przypadku zaliczenia zawodów przed zakończeniem pełnej fazy zasadniczej (20 biegów), wszystkie zakłady zostaną zwrócone, za wyjątkiem zakładów, których wynik został już matematycznie określony. W przypadku gdy 2 zawodników z zakładu h2h przejedzie po 5 biegów przez zakończeniem pełnej fazy , matematycznie zakład jest możliwy do rozliczenia.

Który to punkt?
 
"Uprzejmie informuję, że zakłady na finał brązowego kasku zostały anulowane, ponieważ zawody zakończyły się przed zakończeniem pełnej fazy zasadniczej (20 biegów)."

"Już tłumaczę, dlaczego zakłady zostały anulowane. Zgodnie z naszym regulaminem, w przypadku zaliczenia zawodów przed zakończeniem pełnej fazy zasadniczej (20 biegów), wszystkie zakłady zostaną zwrócone, za wyjątkiem zakładów, których wynik został już matematycznie określony. W przypadku gdy 2 zawodników z zakładu h2h przejedzie po 5 biegów przez zakończeniem pełnej fazy , matematycznie zakład jest możliwy do rozliczenia."
Jakie Hieny fałszywe xD
 
U nich tak jest że nie zalicza
Wkleił mi to samo - ale to jest wycinek z regulaminu z drugiego pkt.

Pierwsze jest:

Grand Prix lub innych indywidualnych zawodów zostanie rozliczony według oficjalnych wyników oraz zasad organizatora zawodów. Liczba punktów żużlowca zostanie rozliczona na podstawie punktów osiągniętych w głównej rundzie zawodów (20 biegów) – półfinały oraz finały nie zostaną wliczone do punktacji.


edit:

i kazał pisać zażalenie hahaha
 
Finał Brązowego Kasku:

Przyjemski - Lewandowski 1 @1,32
Przyjemski - Ratajczak 1 @1,40
Paluch - Jabłoński 1 @1,45
Paluch - Krawczyk 1 @1,35
Karczewski - Kupiec 1 @1,30
Karczewski - Grzelak 1@1,32
Paluch - Lewandowski 1 @1,35
Karczewski - Łobodziński 1 @1,65
Paluch - Lewandowski 1 @1,35
Podziekowal:applause: U mnie poszedl zestawik Karczewski - Lobodzinski i Paluch - Lewandowski po identycznych kursach:cool:
 
No to za takie wałki jebać ich grosza tam nie wpłacę więcej chyba że na izydorki od króla które wchodzą na 100%
 
Wkleił mi to samo - ale to jest wycinek z regulaminu z drugiego pkt.

Pierwsze jest:

Grand Prix lub innych indywidualnych zawodów zostanie rozliczony według oficjalnych wyników oraz zasad organizatora zawodów. Liczba punktów żużlowca zostanie rozliczona na podstawie punktów osiągniętych w głównej rundzie zawodów (20 biegów) – półfinały oraz finały nie zostaną wliczone do punktacji.


edit:

i kazał pisać zażalenie hahaha
Będziesz próbować, ma to jakikolwiek sens czy raczej z automatu rzucą nie i tyle?
 
Będziesz próbować, ma to jakikolwiek sens czy raczej z automatu rzucą nie i tyle?
Napiszę bo 5koła netto na ulicy nie leży - ale nie spodziewam się pozytywów.

Oni dla mnie zawsze byli w miarę, nie limitowali i pozwalali grać. W miarę.
 
Back
Top