Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Stawiał ktoś z sobotniej gali RFA na fortunie zakład "Wittner wygra walke w 1rundzie - nie" @1.64? Walka zakończyła się decyzją a na fortunie jest rozliczone na czerwono, czyżby błąd w wynikach na ich stronie?
Rozliczają systemowo, więc jeśli jest błąd i błędne rozliczenie to u wszystkich. Wyślij im wiadomość z oficjalnymi wynikami to poprawią.
 
Ktoś stawia na Aśke @2.4 ? Kurs zacny patrząc na jedną i drugą. Martwi przerwa Asi, ale to nadal czołowa zawodniczka a ostatnia walka Rose vs Esperza powinna dać jej dodatkowego kopa do treningów bo pas jest bliżej niż był w ostatnim czasie. Weil to silna babka, ale Asia jak najbardziej ma możliwość ją pokonać. Ich pierwsza walka była wyrównana i gdyby nie obrażenia i posiadanie tytułu przez Weil to mogłoby być różnie z werdyktem. Ciekawe jakie będą kursy na decyzje.
 
Ktoś stawia na Aśke @2.4 ? Kurs zacny patrząc na jedną i drugą. Martwi przerwa Asi, ale to nadal czołowa zawodniczka a ostatnia walka Rose vs Esperza powinna dać jej dodatkowego kopa do treningów bo pas jest bliżej niż był w ostatnim czasie. Weil to silna babka, ale Asia jak najbardziej ma możliwość ją pokonać. Ich pierwsza walka była wyrównana i gdyby nie obrażenia i posiadanie tytułu przez Weil to mogłoby być różnie z werdyktem. Ciekawe jakie będą kursy na decyzje.
Do gry! Nawet jak bedzie bliska walka to łysy zasiegami da zwyciestwo Asi, zeby telenowela sie krecila :fjedzia:
 
Ktoś stawia na Aśke @2.4 ? Kurs zacny patrząc na jedną i drugą. Martwi przerwa Asi, ale to nadal czołowa zawodniczka a ostatnia walka Rose vs Esperza powinna dać jej dodatkowego kopa do treningów bo pas jest bliżej niż był w ostatnim czasie. Weil to silna babka, ale Asia jak najbardziej ma możliwość ją pokonać. Ich pierwsza walka była wyrównana i gdyby nie obrażenia i posiadanie tytułu przez Weil to mogłoby być różnie z werdyktem. Ciekawe jakie będą kursy na decyzje.
Ja mam już po 2.50 Asiule na kuponie, w pierwszej walce była lepsza, dobry kurs, jest value :bleed:
 
Co Ty wiesz Pudzian o zabijaniu :lol: :lol: :lol:

Kolejny raz o nim wspominasz.
Powiedz co takiego się stało że tam mocno wszedł Ci do głowy i nie może z niej wyjść.
Zwykły szarak co chyba coś tam sobie typuje.
A nie ma postu co by się do niego nie odnosił.

Tobie takiemu poważnemu człowiekowi co rocznie wydaje 700tys na sponsoring i prywatne kontrakty ktoś taki zwykły zjadacz chlebak tam mocno dał się we znaki.

Nie ma dnia ani godziny abyś chyba o nim nie myślał ?

Nigdy się chyba nie widzieliście ? To co takiego się wydarzyło ? No powiedz bo to już choroba jest. Raz czy dwa te 700 co było przeznaczone na kontrakty poszły z dymem bo zagrałeś coś co dziwnym trafem nie weszło ?

No nie ma innego wytłumaczenia chyba co ?
 
Ktos z was tez tak ma? O co im chodzi? Przyjmuja, ale trwa to parenascie sekund lub minute
 

Attachments

  • 1653069550435.png
    1653069550435.png
    13.1 KB · Views: 42
Jednak wszystkie walki prócz 2 w k-1 odbywają się w dużych bokserskich rękawicach. Lepiej nie wprowadzać w błąd jeśli nie jest się do końca pewnym ;)
Wczesniej wszystkie walki odbywaly sie w małych rekawicach, to na tej podstawie odpowiedziałem. Nie interesowałem sie ta gala a, ze spytales to Ci odpowiedziałem
 
Wczesniej wszystkie walki odbywaly sie w małych rekawicach, to na tej podstawie odpowiedziałem. Nie interesowałem sie ta gala a, ze spytales to Ci odpowiedziałem
Powtarzam, jeśli nie jesteś pewien to nie wprowadzaj w błąd. Ta gala jest nieco inna bo 2 walki w k-1 a reszta w boksie także sprawdzaj dwa razy jak odpowiadasz bo zamiast pomóc możesz zaszkodzić.
 
Powtarzam, jeśli nie jesteś pewien to nie wprowadzaj w błąd. Ta gala jest nieco inna bo 2 walki w k-1 a reszta w boksie także sprawdzaj dwa razy jak odpowiadasz bo zamiast pomóc możesz zaszkodzić.
to zamiast pytac sie innych sam sobie sprawdz i tyle, nie bedziesz miał pozniej pretensji xd
 
Back
Top