Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Wracam po krótkiej przerwie :tease: Propozycje na weekend z STS i Fortuna

Piątek z ACA Ibragim Magomedov @1.30 - już go gram od kilku walk, ostatnia przegrana przez DQ z Leśko przez nielegalne kopnięcie. Każdy inny by kontynuował ale Leśko wiedział że przegrywa i walki nie wygra to się zesrał i nie chciał walczyć. Obecny rywal kiepski bum, cep z Faveli. Niech nikogo nie zmyli jego dwie wygrane na Brave z innymi bumami bo ostatnia to już przegrana z 37 letnim Libańczykiem.

Z Titan FC Dilano Taylor @1.35 - mistrz Titana (4 z rzędu wygrane walki dla nich) trenujący w dobrym gymie Sanford MMA. Dobre warunki, zapasy z uniwerka. Rywal kiepski Edwards uwaga nie walczący 4,5 roku !!! Na IN po kilku minutach walki z cieniem dyszy jak po całej walce. Powinno być lekko im dalej w las.

Z Boksu Balski @1.15 na podatek :cool:

I wystarczy więcej nie trzeba :cool: te inne kiepskie gale to nie warto przeglądać. A jeszcze jak dadzą (zawsze dają) RCC z Rosji to tam tez coś będzie.

Wszystko w bazie
Czyli zabite
:cool:
 
Do rozważenia:

ACA 134:

Gugov @1.50 (ACA 134) - mocny grappler wracający po 2 porażkach z rzędu (przegrana decyzją ze świetnym Magomedovem oraz Split z solidnym Sztyrkovem), przeciwnikiem Ukrainiec Mikutsa który wygrał w debiucie ze słabiutkim 40 letnim Celińskim. Myślę że tutaj rywal zapodany na przełamanie 2 porażek dla Gugova. Licze na poddanie, jeśli ktoś ma możliwość to można spróbować Gugov by Sub lub bezpieczniej Gugov przed czasem.

Inne warte uwagi typy z tej gali:

Ibragim Magomedov @1.30
Kushagov @1.65

UFC FN:

Swanson @1.47 (UFC FN) - Uważam że zestawienie z Elkinsem jest dla Cuba bardzo wygodne. Czarny pas bjj i dość dobre tdd (pozwoli zastopować zapędy zapaśnicze Darrena) oraz duża moc w uderzeniach co w match upie z rozbitym i słabym defensywnie Elkinsem może przynieść KO. Co prawda Swanson ma już aż 41 lat ale jego przeciwnik do młodych również nie należy bo liczy sobie 38 lat czyli niewiele mniej. Cub Ko lub decyzja.

Tafa @1.28 lub Tafa ko/tko @1.50 - Niezły bokser który będzie próbował się odbić po 2 przegranych. Rywal jeden z najsłabszych w dywizji jednak trzeba mieć na uwadze że na początku może być niebezpieczny ze względu na jego styl i fakt że to waga ciężka. Widze tu KO w pierwszej połowie pojedynku, Hunsucker to zawodnik bez kondycji więc jeśli nie trafi czymś na początku to będzie po nim. Pewniejszym betem niż sam Tafa wydaje się być typ że walka nie dotrwa do decyzji @1.20.

Pozostałe typy z UFC godne zastanowienia się:

Meerschaert @1.40
Lemos @1.28

KSW 65:

Sormova @1.40 - Solidna zawodniczka mająca na rozkładzie viktorie z niezłymi fajterkami. Powinna zdominować Bekus zapaśniczo na pełnym dystansie lub co według mnie bardziej prawdopodobne poddać. Ciekawym betem wydaje się tutaj Sormova przez submission @4.00

Piwowarczyk/Doussis decyzja - nie @1.40 - Oboje nastawieni na szybkie skończenie co sugeruje że walka nie wyjdzie poza 2 rundę. Piwowarczyk guruje kondycyjnie nad rywalem więc myślę że przetrwa początkowe agresywne ataki rywala i najdalej w 2 odsłonie ubije lub udusi wyczerpanego rywala.

Kita @1.28
Stasiak/Eskijev R1-nie @1.33

Inne:

Paul ko/tko - nie @1.55 - Grałem taki zakłąd w ich pierwszej walce ale wtedy kurs był powyżej @2.00. Nie mam tutaj aż takiej pewności jak w pierwszym przypadku ponieważ Paul na pewno zrobił duże postępy (bądź co bądź przygotowywał się na zawodowego boksera a nie na zzawodnika MMA) a Woodley wziął tą walkę tak naprawdę z doskoku. Mimo wszystko Tyron jest twardy i powinien dotrwać do decyzji.

ACA 3/3 + Gugov sub + Gugov przed czasem

UFC 4/4 + Tafa ko/tko-tak + Tafa/Hunsucker Decyzja-nie

KSW 3/4 + Sormova sub - tak

Inne 0/1

All 10/12

Łącznie zysku w tym tygodniu +12 300 zł. Przyjemnej niedzieli panowie :conorsalute:
 
Niestety Sormova popsuła sporą część betów, jednak nie było tak źle chociaż na +. Kobiece walki to jednak jeszcze większa loteria niż by się wydawało. Od siebie pograłem typy CFFC od @Evo + Giga oraz na innym Gane, który po ostatniej walce z Edsonem zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Jeśli dał radę takiemu zawodnikowi jak Edson i to w takim stylu to Katara po wojnie z Maxem również powinien ogarnąć.

@Evo jak oceniasz szanse Moicano? Mimo wszystko gabarytowo powinien mieć przewagę, a kurs również ciekawy.
 
Last edited:
troche offtop ale nie wiem gdzie to napisać, ale ma ktoś ta karte co ksw teraz reklamuje w1tty? Jest jakis cashback jak oni tam pisza?
 
Oktagon 30: Tichota vs Kareta
Kareta @3.15
Tichota walczył w amatorce w różnych wagach 65-70, aktualnie walczy w wadze do 66 kg. Dawid walczy w wadze do 66 kg Według strony oktagon wzrost 178 vs 176 wzrostu Karety. Kareta jest ostatnio na fali dwóch zwycięstw z bitnym Ruzickom (który walczył w większości w wadze 70 kg) oraz Gabalem (który również wcześniej bił się wagę wyżej). Obie ww. walki Dawid wygrał przekonywującymi decyzjami w obu był underdogiem. Tichota pozostaje niepokonany z rekordem 3-0-0. Ostatnich dwóch przeciwników odprawił przed czasem. Zarówno przeciwnicy Tichoty jak i Karety byli raczej zbliżeni poziomem. Do typu na Karetę skłoniła mnie walka Tichota vs Konrad (link poniżej), w której Tichota dosyć łatwo lądował na plecach oraz nie wyglądał za świeżo w trzeciej rundzie. Biorąc powyższe pod uwagę, uważam, że Dawid ma szanse swoim grapplingiem umęczyć Tichote na ziemi. Tichota wygląda sporo lepiej od Dawida jeśli chodzi o umiejętności stójkowe, jednak szczelna garda powinna zapewnić mu na tyle ochrony by umożliwić skrócenie dystansu, a następnie sprowadzenie. Biorę pod uwagę, możliwość przegranej Dawida przed czasem (zachwianie po ciosie Gabala), jednak kurs moim zdaniem nie odzwierciedla szans w tym pojedynku.



Poniżej dodatkowo ostatnie dwa pojedynki Dawida i ostatni pojedynek Tichoty:


 
Poniewz brak wątku z ksw66 wrzucam tu
Screenshot_20211222-194425.jpg
 
Oktagon 30: Tichota vs Kareta
Kareta @3.15
Tichota walczył w amatorce w różnych wagach 65-70, aktualnie walczy w wadze do 66 kg. Dawid walczy w wadze do 66 kg Według strony oktagon wzrost 178 vs 176 wzrostu Karety. Kareta jest ostatnio na fali dwóch zwycięstw z bitnym Ruzickom (który walczył w większości w wadze 70 kg) oraz Gabalem (który również wcześniej bił się wagę wyżej). Obie ww. walki Dawid wygrał przekonywującymi decyzjami w obu był underdogiem. Tichota pozostaje niepokonany z rekordem 3-0-0. Ostatnich dwóch przeciwników odprawił przed czasem. Zarówno przeciwnicy Tichoty jak i Karety byli raczej zbliżeni poziomem. Do typu na Karetę skłoniła mnie walka Tichota vs Konrad (link poniżej), w której Tichota dosyć łatwo lądował na plecach oraz nie wyglądał za świeżo w trzeciej rundzie. Biorąc powyższe pod uwagę, uważam, że Dawid ma szanse swoim grapplingiem umęczyć Tichote na ziemi. Tichota wygląda sporo lepiej od Dawida jeśli chodzi o umiejętności stójkowe, jednak szczelna garda powinna zapewnić mu na tyle ochrony by umożliwić skrócenie dystansu, a następnie sprowadzenie. Biorę pod uwagę, możliwość przegranej Dawida przed czasem (zachwianie po ciosie Gabala), jednak kurs moim zdaniem nie odzwierciedla szans w tym pojedynku.



Poniżej dodatkowo ostatnie dwa pojedynki Dawida i ostatni pojedynek Tichoty:



Tez bede na niego stawiał ostatnio tez wszedk po kursie ponad 3 dobry prospekt z Cieszyna
 
Panowie z CFFC na fortunie do południa wisiały kursy na Moicano 1.50 na Kelly 1.40 gdzie na fightoddsach kursy były rzędu 1.1-1.15, niestety już fortunka ma ich po 1.15 ktoś grał? sam mam ich na kuponie po normalnych kursach jako, że to grappling @Evo jak widzisz te matchupy? jeśli w ogóle miałeś chwilę żeby się temu przyjrzeć.
 
Panowie z CFFC na fortunie do południa wisiały kursy na Moicano 1.50 na Kelly 1.40 gdzie na fightoddsach kursy były rzędu 1.1-1.15, niestety już fortunka ma ich po 1.15 ktoś grał? sam mam ich na kuponie po normalnych kursach jako, że to grappling @Evo jak widzisz te matchupy? jeśli w ogóle miałeś chwilę żeby się temu przyjrzeć.
Moicano to pewniak moim zdaniem, grałem po @1.50 i taki kurs był bardzo atrakcyjny.
Chase hooper po takim kursie wydaje się ciekawy, gość całe życie trenuje bjj.
Gdzie Hooper a gdzie Moicano smyku szanujmy się. Doświadczenie, technika, obycie w bjj to wszystko jest po stronie brazylijczyka.
 
Panowie z CFFC na fortunie do południa wisiały kursy na Moicano 1.50 na Kelly 1.40 gdzie na fightoddsach kursy były rzędu 1.1-1.15, niestety już fortunka ma ich po 1.15 ktoś grał? sam mam ich na kuponie po normalnych kursach jako, że to grappling @Evo jak widzisz te matchupy? jeśli w ogóle miałeś chwilę żeby się temu przyjrzeć.
Już dawno o tym pisałem, nawet tutaj. Tyle, że Hamrah był po 1.6 a Kelly 1.8

Moicano z Hooperem to dla mnie no-bet.
 
Panowie z CFFC na fortunie do południa wisiały kursy na Moicano 1.50 na Kelly 1.40 gdzie na fightoddsach kursy były rzędu 1.1-1.15, niestety już fortunka ma ich po 1.15 ktoś grał? sam mam ich na kuponie po normalnych kursach jako, że to grappling @Evo jak widzisz te matchupy? jeśli w ogóle miałeś chwilę żeby się temu przyjrzeć.
:roberteyeblinking:
 

Attachments

  • IMG_20211227_170857.jpg
    IMG_20211227_170857.jpg
    126.1 KB · Views: 70
Moicano to pewniak moim zdaniem, grałem po @1.50 i taki kurs był bardzo atrakcyjny.

Gdzie Hooper a gdzie Moicano smyku szanujmy się. Doświadczenie, technika, obycie w bjj to wszystko jest po stronie brazylijczyka.
Ok…
:mamedwhat:

Jedno co na pewno będzie po stronie Moicano to warunki fizyczne ale tak to bym nie skreślał Hoopera.
 
Już dawno o tym pisałem, nawet tutaj. Tyle, że Hamrah był po 1.6 a Kelly 1.8

Moicano z Hooperem to dla mnie no-bet.
Nie śledziłem wszystkiego a szkoda, takie kursy to prezent. Też tak jak Karwantes myślę, że Moicano powinien porobić i zresztą mam taką nadzieję bo siedzi na kuponie :jjsmile:
 
Przy obecnych wycenach, ja widzę value w kursach na Cerrone (który już na SUG świetnie pokazał się z RDA, który imo jest lepszym grapplerem niż Solecki) i Hoopera ale dobijał nie będę. Mi wystarczy mój dubelek.
 
Ok…
:mamedwhat:

Jedno co na pewno będzie po stronie Moicano to warunki fizyczne ale tak to bym nie skreślał Hoopera.
Samo BJJ również ma o niebo lepsze, doświadczenie i różnica czasu spędzonego na matach zrobi tu robotę. Poznasz różnicę.
 
Back
Top