Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Witam,
Mam pytanie odnosnie bonusu w Betclicu. Wytypowalem poprawnie wszystkie walki na Fame MMA 11 i otrzymalem bonus w wysokosci 2000zl. Aby go wyplacic musze obrocic nim 6 razy, ale na koncie glownym mam jeszcze 1200zl. Moze wiecie jak to zrobic, zeby obstawiac kupony tylko za kase z konta bonusowego?
Z gory dziekuje za podpowiedzi:)
 
Jak juz jestesmy przy KSW to myslicie, ze mozna isc w Musaeva z Pietrzakiem?

Za takim sam kurs Rutek pewniejszy :cool:
Musa przeniósł sie do wago wyżej. Z Juricem myślałem że wygra bardziej przekonująco.
Pietrzak duży dzik może mu sprawić problemy.
Po co sie w to pchać :fro:
 
Witam,
Mam pytanie odnosnie bonusu w Betclicu. Wytypowalem poprawnie wszystkie walki na Fame MMA 11 i otrzymalem bonus w wysokosci 2000zl. Aby go wyplacic musze obrocic nim 6 razy, ale na koncie glownym mam jeszcze 1200zl. Moze wiecie jak to zrobic, zeby obstawiac kupony tylko za kase z konta bonusowego?
Z gory dziekuje za podpowiedzi:)
A jak byś to obrócił na wypadniętych walkach?
Co myślicie ?
 
A jak byś to obrócił na wypadniętych walkach?
Co myślicie ?
Dzieki za odpowiedz, ale nie chodzilo mi o to na jakich walkach to obrocic, tylko jak obstawic zaklady wylacznie z kasy bonusowej, aby nie ruszac kasy z konta glownego:)
 
Witam,
Mam pytanie odnosnie bonusu w Betclicu. Wytypowalem poprawnie wszystkie walki na Fame MMA 11 i otrzymalem bonus w wysokosci 2000zl. Aby go wyplacic musze obrocic nim 6 razy, ale na koncie glownym mam jeszcze 1200zl. Moze wiecie jak to zrobic, zeby obstawiac kupony tylko za kase z konta bonusowego?
Z gory dziekuje za
To sobie wyplac te swojw 1200 :) i graj tylko bonusem. Nie wiem czy betclik nie ma osobnego "portfela" z kwota bonusu? I podczas zawierania zakladu wybieraz z którego chcesz oplacic kupon?
Nigdy nie mialem tam bonusu wiex nie mam pewności
 
Problem w tym, ze jak wyplace teraz swoje 1200zl, to bonus zostanie wyzerowany zgodnie z regulaminem. A jak obstawiam kupon, to nie mam niestety mozliwosci wyboru portfela. Widoczna jest laczna kwota srodkow na koncie glownym i bonusowym.
 
Problem w tym, ze jak wyplace teraz swoje 1200zl, to bonus zostanie wyzerowany zgodnie z regulaminem. A jak obstawiam kupon, to nie mam niestety mozliwosci wyboru portfela. Widoczna jest laczna kwota srodkow na koncie glownym i bonusowym.
IMG_20211005_071751.jpg

Wszystko jest w regulaminie
 
View attachment 27045
Wszystko jest w regulaminie
Dzieki za checi:)
W regulaminie dotyczacym tylko gali Fame MMA 11 jest niestety troche inny zapis dotyczacy obrotu:
"3.9 Za kupon NIE UZNAJE SIE kuponow obstawionych przy uzyciu Salda Bonusowego".
Pisze to tylko informacyjnie, gdyby ktos kiedys mial podobna sytuacje. Tak czy inaczej kiedys rozjebie tego buka, zbieram jeszcze doswiadczenie
 
Za takim sam kurs Rutek pewniejszy :cool:
Musa przeniósł sie do wago wyżej. Z Juricem myślałem że wygra bardziej przekonująco.
Pietrzak duży dzik może mu sprawić problemy.
Po co sie w to pchać :fro:
Rutek u mnie pograny pod korek, mam nadzieje ze nie odjebie nic. Pejic przegrywal juz z gorszymi zawodnikami
 
Z piątkowego Babilonu do zagrania na kupon. A jak będzie to wyjdzie w paraniu :cool:

Łagune Adasia @1.33
Z tego co pamiętam w ostatniej wygranej łatwo walce polecał go tutaj DavidMMA. Nawet dzisiaj na grupie razem z innymi o nim dyskutowaliśmy. :tiphatb:
Jak dwie takie tęgie głowy jak KilerMMA i DavidMMA wspólnie to rozpracowali, to pewnie musi być prawdziwy izydor.
Osobiście byłbym ostrożny, różnica doświadczenia i kaliber rywali znacznie na korzyść Kalenika (nawet jeśli to były przegrane), poza tym do tej pory walczył on w 205lbs, teraz natomiast schodzi do 185. To tylko luźne uwagi - znając naszych "prospektów".
 
Jak dwie takie tęgie głowy jak KilerMMA i DavidMMA wspólnie to rozpracowali, to pewnie musi być prawdziwy izydor.
Osobiście byłbym ostrożny, różnica doświadczenia i kaliber rywali znacznie na korzyść Kalenika (nawet jeśli to były przegrane), poza tym do tej pory walczył on w 205lbs, teraz natomiast schodzi do 185. To tylko luźne uwagi - znając naszych "prospektów".
Ten Kalenik jest słaby, wypunktował go taki placek jak Wojciech Janusz
 
Back
Top