Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Janusz to nie jest aż taki słaby zawodnik jakby wskazywał jego rekord smyku.
Widziałem większość jego walk w fenie i szału nie robi ;)
Nawet nie napisze ze jest solidnym przeciętniakiem bo ma spore braki w zapasach.
 
Widziałem większość jego walk w fenie i szału nie robi ;)
Nawet nie napisze ze jest solidnym przeciętniakiem bo ma spore braki w zapasach.
Owszem Janusz nie jest jakimś mistrzem świata ale przegrana z nim to nie żadna ujma w szczególności dla zawodników pokroju Kalenika.
 
Dementuje pogłoski
Sam należę do grupy Davida MMA
Tam w wąskim gronie dyskutujemy
Pozdrawiam :tiphatb:
Siema,
Chetnie sie przylacze do grupy Davida - rowazcie propozycje. Moze zabrzmi to dziwnie, ale ogarniam Fame MMA i widze tam duzy potencjal (ogladam ten szajs od dluzszego czasu i zaobserwowalem wiele powtarzalnych schematow). Skupilem sie na tej federacji, gdyz maja niewielu zawodnikow, a mi niestety brakuje czasu na ogladanie wszystkich walk UFC. Mysle, ze wniose wartosc na Wasza grupe. Ponizej kupon z ostatniej gali Fame 11.
Screenshot_20211003-064619.jpg
 
Siema,
Chetnie sie przylacze do grupy Davida - rowazcie propozycje. Moze zabrzmi to dziwnie, ale ogarniam Fame MMA i widze tam duzy potencjal (ogladam ten szajs od dluzszego czasu i zaobserwowalem wiele powtarzalnych schematow). Skupilem sie na tej federacji, gdyz maja niewielu zawodnikow, a mi niestety brakuje czasu na ogladanie wszystkich walk UFC. Mysle, ze wniose wartosc na Wasza grupe. Ponizej kupon z ostatniej gali Fame 11.
View attachment 27109
Podaj conajmniej 2 swoje typy na najbliższe UFC, wtedy można będzie chociaż w części zweryfikować twoją wartość jako typera.
 
Siema,
Chetnie sie przylacze do grupy Davida - rowazcie propozycje. Moze zabrzmi to dziwnie, ale ogarniam Fame MMA i widze tam duzy potencjal (ogladam ten szajs od dluzszego czasu i zaobserwowalem wiele powtarzalnych schematow). Skupilem sie na tej federacji, gdyz maja niewielu zawodnikow, a mi niestety brakuje czasu na ogladanie wszystkich walk UFC. Mysle, ze wniose wartosc na Wasza grupe. Ponizej kupon z ostatniej gali Fame 11.
View attachment 27109
Interesuje mnie grupa DavidMMA
To po High League grupa dawida nie byla zainteresowana takim nabytkiem?? 1
 
Podaj conajmniej 2 swoje typy na najbliższe UFC, wtedy można będzie chociaż w części zweryfikować twoją wartość jako typera.
Wlasnie chodzi o to, ze nie typuje UFC, bo nie mam czasu na analize takiej ilosci gal, ogladam je tylko dla przyjemnosci. Ja uderzam na powaznie tylko w Fame choc wiem, ze brzmi to dziwnie. To sa freaki, ale czuje to gowno i podchodze do sprawy bardzo powaznie. Moge podeslac typy na kolejna gale Fame w listopadzie. Wiem, ze jest to nisza, ale na pewno wzbogaci Wasza grupe. Mi nie zalezy na tym, zeby klepac tasmowo Wasze typy na UFC, bo dla mnie jest tam za duzo bliskich walk, co wynika oczywiscie z wysokiego poziomu sportowego. Chce tylko zagrac raz na jakis czas i przede wszystkim uczyc sie od ogarnietych ludzi, aby samemu byc lepszym:)
Pozdro
 
Wlasnie chodzi o to, ze nie typuje UFC, bo nie mam czasu na analize takiej ilosci gal, ogladam je tylko dla przyjemnosci. Ja uderzam na powaznie tylko w Fame choc wiem, ze brzmi to dziwnie. To sa freaki, ale czuje to gowno i podchodze do sprawy bardzo powaznie. Moge podeslac typy na kolejna gale Fame w listopadzie. Wiem, ze jest to nisza, ale na pewno wzbogaci Wasza grupe. Mi nie zalezy na tym, zeby klepac tasmowo Wasze typy na UFC, bo dla mnie jest tam za duzo bliskich walk, co wynika oczywiscie z wysokiego poziomu sportowego. Chce tylko zagrac raz na jakis czas i przede wszystkim uczyc sie od ogarnietych ludzi, aby samemu byc lepszym:)
Pozdro
Aby dolaczyc do grupy musisz wniesc oplate członkowską. Wiecej info priv
 
Wlasnie chodzi o to, ze nie typuje UFC, bo nie mam czasu na analize takiej ilosci gal, ogladam je tylko dla przyjemnosci. Ja uderzam na powaznie tylko w Fame choc wiem, ze brzmi to dziwnie. To sa freaki, ale czuje to gowno i podchodze do sprawy bardzo powaznie. Moge podeslac typy na kolejna gale Fame w listopadzie. Wiem, ze jest to nisza, ale na pewno wzbogaci Wasza grupe. Mi nie zalezy na tym, zeby klepac tasmowo Wasze typy na UFC, bo dla mnie jest tam za duzo bliskich walk, co wynika oczywiscie z wysokiego poziomu sportowego. Chce tylko zagrac raz na jakis czas i przede wszystkim uczyc sie od ogarnietych ludzi, aby samemu byc lepszym:)
Pozdro
grupa tego dawida to jest sciek i nawet takie cos nie istnieje - poprostu autor tego czasem zapomina tabletek i pisze takie rzeczy. Jak chcesz do ogarnietej grupy typerskiej na telegramie to odpowiedz mi na ten komentarz :beer:
 
Aby dolaczyc do grupy musisz wniesc oplate członkowską. Wiecej info priv
Dzieki za odpowiedz. Platne typy mnie nie interesuja, mi chodzi o wspolprace i dzielenie sie swoim doswiadczeniem. Chyba bede musial zalozyc swoja freak - grupe:)
 
View attachment 27117
A to jest moj pierwszy i jedyny kupon na UFC, ktory obstawilem samodzielnie o 5 rano. Generalnie nie gram UFC, a jezeli juz to tylko typy od innych osob. Pijcie yerbe, to bardzo usprawnia myslenie
Widze że ty też niezły orzeszek, szczery, prawdomówny i do tego jeszcze bystry. Nadałbyś się na rzecznika rządu.
 
Wlasnie chodzi o to, ze nie typuje UFC, bo nie mam czasu na analize takiej ilosci gal, ogladam je tylko dla przyjemnosci. Ja uderzam na powaznie tylko w Fame choc wiem, ze brzmi to dziwnie. To sa freaki, ale czuje to gowno i podchodze do sprawy bardzo powaznie. Moge podeslac typy na kolejna gale Fame w listopadzie. Wiem, ze jest to nisza, ale na pewno wzbogaci Wasza grupe. Mi nie zalezy na tym, zeby klepac tasmowo Wasze typy na UFC, bo dla mnie jest tam za duzo bliskich walk, co wynika oczywiscie z wysokiego poziomu sportowego. Chce tylko zagrac raz na jakis czas i przede wszystkim uczyc sie od ogarnietych ludzi, aby samemu byc lepszym:)
Pozdro
Jak jesteś taki dobry to po co ci ta grupa
Tam raczej skupiają się na pewniakach po 1.15 - 1.2
 
Jak jesteś taki dobry to po co ci ta grupa
Tam raczej skupiają się na pewniakach po 1.15 - 1.2
Po pierwsze wcale nie uwazam, ze jestem bardzo dobry. Mysle, ze potrzebuje jeszcze sporo czasu, zeby dojsc do poziomu, w ktorym bede mogl grac z czystym sumieniem duble za kilkaset zlotych bez obaw, ze zona wyrzuci mnie z chaty:) Po drugie dobrze czuje sie w obstawianiu Fame i KSW, ale tych gal jest za malo, wiec chcialbym sprobowac ogarnac troche UFC, bo chce grac duzo czesciej. A po trzecie chcialbym uczyc sie od ludzi, ktorzy sa w temacie dluzej ode mnie.
 
Po pierwsze wcale nie uwazam, ze jestem bardzo dobry. Mysle, ze potrzebuje jeszcze sporo czasu, zeby dojsc do poziomu, w ktorym bede mogl grac z czystym sumieniem duble za kilkaset zlotych bez obaw, ze zona wyrzuci mnie z chaty:) Po drugie dobrze czuje sie w obstawianiu Fame i KSW, ale tych gal jest za malo, wiec chcialbym sprobowac ogarnac troche UFC, bo chce grac duzo czesciej. A po trzecie chcialbym uczyc sie od ludzi, ktorzy sa w temacie dluzej ode mnie.
Dawid/Killer/Pudzian nauczy Cię zakładania kilku kont i nie przyznawania się do tego :awesome:
Zawsze coś ale nie wiem czy o to Ci właśnie chodzi :jarolaugh:
 
Soldić

Jak nowy bond siedzi? warto iść? :corn:
Klasyczny bond, trochę przydlugawy ( trwa koło 160 min)
Sceny akcji spoko chociaż czasami przesadzone, przykładowo jak granat wybucha mu dosłownie pod nogami a ten sobie wstaje jakby nic xD
Jest tam czarnoskóra agentka 007 :awesome:

To już ostatni film z Craigiem wiec polecam iść na to do kina.
 
Jak jesteś taki dobry to po co ci ta grupa
Tam raczej skupiają się na pewniakach po 1.15 - 1.2
Różne są motywacje do przystępowania do grup bądź tworzenia własnych, u mnie np. takim czynnikiem była chęć dyskusji na temat MMA (której tutaj od momentu pożaru jak na lekarstwo) bardziej niż pobieranie betów od członków grupy (bo w zupełności wystarcza mi to co typuje sam), doszedłem do wniosku że jednak najlepiej jest działać solo a rozmowy na temat mieszanych sztuk walki ograniczyć tylko do udzielania się na forum.
 
Back
Top