Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Tak jak na STS jest tylko jedna walka z całej karty bellatora dzisiejszego. Rozmowa na czacie "nie wiemy czy dodamy"
Ciekawe co przyczyną tego że nie chcą dodać całej karty. Nie wiem jak jest jeśli chodzi o inne sporty ale STS to gówno jeśli chodzi o ofertę na MMA.
 
Ciekawe co przyczyną tego że nie chcą dodać całej karty. Nie wiem jak jest jeśli chodzi o inne sporty ale STS to gówno jeśli chodzi o ofertę na MMA.
Nie wiem, może nie mają ludzi od tej dziedziny. No i STS dodał bellatora i część ACA
 
Dział bukmacherski na tym forum powoli umiera, słaba aktywność oraz wątpliwa jakość większości typerów tu wypowiadających się skłoniła mnie by zadać to pytanie. Przed pożarem było spoko a teraz jest tragedia. Myślę że moglibyśmy z kilkoma ogarniętymi ludźmi stworzyć swoisty Dream Team typerski.

Czy są tu jacyś POWAŻNI gracze którzy uważają siebie za dobrych i skutecznych typerów i chcieli by stworzyć na którymś z komunikatorów lub gdziekolwiek indziej (pomysły mile widziane) grupę do wymieniania się spostrzeżeniami, uwagami oraz betami sportowymi nie koniecznie tylko z dziedziny MMA ??
 
Dział bukmacherski na tym forum powoli umiera, słaba aktywność oraz wątpliwa jakość większości typerów tu wypowiadających się skłoniła mnie by zadać to pytanie. Przed pożarem było spoko a teraz jest tragedia. Myślę że moglibyśmy z kilkoma ogarniętymi ludźmi stworzyć swoisty Dream Team typerski.

Czy są tu jacyś POWAŻNI gracze którzy uważają siebie za dobrych i skutecznych typerów i chcieli by stworzyć na którymś z komunikatorów lub gdziekolwiek indziej (pomysły mile widziane) grupę do wymieniania się spostrzeżeniami, uwagami oraz betami sportowymi nie koniecznie tylko z dziedziny MMA ??
TAK, JESTEM!
 
Dział bukmacherski na tym forum powoli umiera, słaba aktywność oraz wątpliwa jakość większości typerów tu wypowiadających się skłoniła mnie by zadać to pytanie. Przed pożarem było spoko a teraz jest tragedia. Myślę że moglibyśmy z kilkoma ogarniętymi ludźmi stworzyć swoisty Dream Team typerski.

Czy są tu jacyś POWAŻNI gracze którzy uważają siebie za dobrych i skutecznych typerów i chcieli by stworzyć na którymś z komunikatorów lub gdziekolwiek indziej (pomysły mile widziane) grupę do wymieniania się spostrzeżeniami, uwagami oraz betami sportowymi nie koniecznie tylko z dziedziny MMA ??
prowadzę taką grupę na telegramie truknij do mnie na fb nick masz w nazwie
 
Dział bukmacherski na tym forum powoli umiera, słaba aktywność oraz wątpliwa jakość większości typerów tu wypowiadających się skłoniła mnie by zadać to pytanie. Przed pożarem było spoko a teraz jest tragedia. Myślę że moglibyśmy z kilkoma ogarniętymi ludźmi stworzyć swoisty Dream Team typerski.

Czy są tu jacyś POWAŻNI gracze którzy uważają siebie za dobrych i skutecznych typerów i chcieli by stworzyć na którymś z komunikatorów lub gdziekolwiek indziej (pomysły mile widziane) grupę do wymieniania się spostrzeżeniami, uwagami oraz betami sportowymi nie koniecznie tylko z dziedziny MMA ??
Spoko opcja ja bym się pisał na to, każdy by dał coś od siebie, można by się powymieniać argumentami albo spytać o ewentualne niepewności i coś fajnego kleić.
 
Można pewnie że można ale... po co tracić nerwy na sprute kurwy które szczekaja przez kabel a w zyciu pewnie są obsranymi pajacami w okularach. Patrzcie ile osób odeszło, dziecinne zagrywki, napinanie sie przez internet bo komuś typ nie wszedł. Albo udawanie kozaka i wyzywanie kogoś bo sie najebal taniego wina z żabki
 
Można pewnie że można ale... po co tracić nerwy na sprute kurwy które szczekaja przez kabel a w zyciu pewnie są obsranymi pajacami w okularach. Patrzcie ile osób odeszło, dziecinne zagrywki, napinanie sie przez internet bo komuś typ nie wszedł. Albo udawanie kozaka i wyzywanie kogoś bo sie najebal taniego wina z żabki
Też prawda.
 
Spoko opcja ja bym się pisał na to, każdy by dał coś od siebie, można by się powymieniać argumentami albo spytać o ewentualne niepewności i coś fajnego kleić.
Jaka jest twoja najmocniejsza strona? Z tego co kojarze chyba tenis?
 
Czy są tu jacyś POWAŻNI gracze którzy uważają siebie za dobrych i skutecznych typerów i chcieli by stworzyć na którymś z komunikatorów lub gdziekolwiek indziej (pomysły mile widziane) grupę do wymieniania się spostrzeżeniami, uwagami oraz betami sportowymi nie koniecznie tylko z dziedziny MMA ??
To grupa Dawida padła, czy abonament w górę poszedł? :corn:
A tak poważnie to życzę powodzenia ;)
 
To zabawa teraz. Za bonusy itp. Kiedyś grałem poważnie, na giełdach zakładów, ale teraz mam bana tam, bo z PL nie można. Ja mam wrażenie, że jest jakiś kryzys u buków, w sporcie generalnie, jakby straciło to wszystko na znaczeniu.
 
Żadnej grupy nigdy nie było, dałeś się nabrać hehe
Dzięki brat.
A gdzie tam... Izydorki na SMS przychodziły na bieżąco :wink:
Albo udawanie kozaka i wyzywanie kogoś bo sie najebal taniego wina z żabki
oSBYMiib_IMG_20211001_224546.jpg

Pozdrawiam serdecznie, popijając Wasze zdrowie tanim winem, co prawda nie z żabki, ale jednak ;)
 
O ty szpanerze alkoholiku :deniro:
Co najwyżej pijaku, piję bo lubię :crazy:

Swoją drogą bardzo smaczne i autentycznie ceny butelek z tej winiarni są "żabkowe" - aczkolwiek prawdopodobnie w Polsce niedostępne. Jak ktoś by jednak czasem trafił to polecam, nie tylko Rieslinga.


P.S. dajcie znać jak się kursy na SUG pokażą, bo mam parę walk na oku ;)
 
Co najwyżej pijaku, piję bo lubię :crazy:

Swoją drogą bardzo smaczne i autentycznie ceny butelek z tej winiarni są "żabkowe" - aczkolwiek prawdopodobnie w Polsce niedostępne. Jak ktoś by jednak czasem trafił to polecam, nie tylko Rieslinga.


P.S. dajcie znać jak się kursy na SUG pokażą, bo mam parę walk na oku ;)
Przecież pisałeś że jesteś na detoksie od bukmacherki mistrzu :DC:
 
  • Love
Reactions: Evo
Ja się uważam za dobrego typera, ale nie mam zamiaru podawać nikomu innemu niż Swoim typów. To że tu coś wrzucam to jest ułamek tego co gramy
 
Dementuje pogłoski
Sam należę do grupy Davida MMA
Tam w wąskim gronie dyskutujemy
Pozdrawiam :tiphatb:
Dałbym dwa lajki, ale się nie da. Same sztosy na grupie, szkoda tylko, że abonament poszedł w górę i już mnie nie stać :eddieconspiracy:
 
Back
Top