Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jakbym miał stawiać to Poiriera, bo lepszy kurs. Jak to może wyglądać już widzieliśmy.
No jakby tak ładnie dominował w drugiej rudzie jak w pierwszej to byłyby łatwe pieniądze niestety jednak zdarzyło się coś nieoczekiwanego.:facepalm:

Argumentacja, że dogląda biznesy do mnie nie przemawia. Rudy ma napewno od tego ludzi. :lol:
 
No jakby tak ładnie dominował w drugiej rudzie jak w pierwszej to byłyby łatwe pieniądze niestety jednak zdarzyło się coś nieoczekiwanego.
Stawiałem Poiriera w pierwszej walce za drobne, tyle, że decyzją. Rudy kondycyjnie tytanem nigdy nie był, więc im dalej w las, tym szanse Poiriera większe.
Moim zdaniem Conor z walk z Aldo czy Alvarezem już nie wróci. To już inny człowiek, inne priorytety, inne nastawienie i inna mentalność. #tanipsycholog
 
Stawiałem Poiriera w pierwszej walce za drobne, tyle, że decyzją. Rudy kondycyjnie tytanem nigdy nie był, więc im dalej w las, tym szanse Poiriera większe.
Moim zdaniem Conor z walk z Aldo czy Alvarezem już nie wróci. To już inny człowiek, inne priorytety, inne nastawienie i inna mentalność. #tanipsycholog
Dobra na ten moment chyba odpuszczam bo nie chce mi się czekać do 11 lipca. Wezmę coś z KSW ale nie widzę tam jakiegoś wyraźnego faworyta. Balonik z owcarz pierdolnął na poprzedniej gali, tę jej obecna rywalkę to chyba pod żabką spotkali, 1 zawodowa walka... Narusza to trochę zasadę aby nie ruszać walk kobiet, ale ciężko przejść obojętnie obok kursu 1.60.
 
Last edited:
4B4BB0EC-7D3A-426E-BB40-EC600B19065B.jpeg

Myśle, ze można zaryzykować w underdoga :>
 
Ja na pewno coś rzucę na tego cheat meala gość jest cały czas na ty ze sportem, trenuje czy trenował akrobatykę, siłka, treningi go walki, zasięg i wzrost po jego stronie a ten drugi to reprezentuje tylko twardą głowę i ciekawe czy tym razem będzie znowu taki wytrzymały. Ze względu na kurs to raczej w to wejdę.
 
Tak jak myslalem, ze nie tylko dla mnie 1.40 na Murana to zle wystawiony kurs. Powodzenia Panowie.

Ja gram
Shakalova @1.16 - Widzialem rywalke w jednej walce i to mi wystarczy. Po dwoch minutach nie miala kompletnie sily. Cardio tam jest na dramatycznym poziomie u wiekowej Brazylijki. Oprocz dobrego rekordu nie ma nic do zaoferowania.

Masternak @1.22 - przykladowy missmatch Balski rzucony na pozarcie. Masternak jest dwie klasy wyzej od Balskiego. Balski nie ma w tej walce zadnych atutow. W niczym nie jest lepszy od Masternaka. Mysle, ze przegra to do wiwatu na punkty lub przed czasem po 6 rundzie.

City wygra lige mistrzów @1.45 - Druzyna stabilniejsza, bardziej doswiadczona, z lepszym skladem i w mojej opinii lepszym trenerem. Gram zwyciestwo z ewentualna dogrywka i karnymi, bo finaly potrafia byc nieprzewidywalne.

Łączny kurs 2.09 w sam raz na podwojenie.
 
Idze obejsc. Po to co kilka miesiecy zmieniaja numerek w adresie strony :D normalnie instalujecie apke i sie rejestrujecie tylko kase sie przelewa przez takie "bezpieczne" karty ale zapomnialem nazwy. Duzo osob u nich gra z pl
 
@Evo, Ty obstawiasz na zagranicznym buku,ale mieszkasz w Polsce czy jak to wygląda? Bo ja chciałbym grać bez podatku bo to jest już wkurzające, ale jak tu mówią nielegalne unibet i betsson, ale idzie obejść.
Jeśli nie chcesz tu mi odpowiedzieć to mogę podać Ci emaila i mi opiszesz jak to wygląda.
 
@Evo, Ty obstawiasz na zagranicznym buku,ale mieszkasz w Polsce czy jak to wygląda? Bo ja chciałbym grać bez podatku bo to jest już wkurzające, ale jak tu mówią nielegalne unibet i betsson, ale idzie obejść.
Jeśli nie chcesz tu mi odpowiedzieć to mogę podać Ci emaila i mi opiszesz jak to wygląda.
Jak chcesz w najprostszy i stosunkowo najtańszy sposób grać u zagranicznych bukmacherów będąc w Polsce i nie narażać się na niepotrzebne problemy (czy choćby spore koszta przewalutowań polskich banków), to załóż sobie konto np. w fintechu ZEN:


Konto jest formalnie pod nadzorem litewskim (natomiast masz dostępny polski IBAN, a jest to spory plus).

Przewalutowania są darmowe z i do kilkudziesięciu walut (to duży plus, bo różni bukmacherzy przewalutowują wg swoich bazowych walut np. Euro, Rubel, USD w zależności od bukmachera i jeśli jest to EUR to w przypadku normalnego banku to pół biedy, jeśli natomiast jest to USD czy RUB to koszta przewalutowań bywają wysokie w normalnych bankach - bo przewalutowanie jest kilkukrotne) + prowizje.

Co do ZEN:
Wpłacasz sobie na nie kasę normalnym przelewem ze swojego rachunku lub jeśli potrzebujesz natychmiastowo to BLIKiem (wtedy doładowanie jest od razu).

Przy podstawowym planie, który w pełni Ci wystarczy to koszt tego konta to 0.99 euro miesięcznie, czyli tyle co nic.

Później do bukmacherów wpłacasz kasę normalnie kartą ZEN (Wpisujesz numer karty (karta to MasterCard) + CVV2), wypłacasz sobie tak samo na swój rachunek w ZEN.


Oczywiście można też korzystać choćby z portfeli internetowych typu Ecopayz itd., ale obecnie jest to bardziej upierdliwe i mniej opłacalne.
 
Jak chcesz w najprostszy i stosunkowo najtańszy sposób grać u zagranicznych bukmacherów będąc w Polsce i nie narażać się na niepotrzebne problemy (czy choćby spore koszta przewalutowań polskich banków), to załóż sobie konto np. w fintechu ZEN:


Konto jest formalnie pod nadzorem litewskim (natomiast masz dostępny polski IBAN, a jest to spory plus).

Przewalutowania są darmowe z i do kilkudziesięciu walut (to duży plus, bo różni bukmacherzy przewalutowują wg swoich bazowych walut np. Euro, Rubel, USD w zależności od bukmachera i jeśli jest to EUR to w przypadku normalnego banku to pół biedy, jeśli natomiast jest to USD czy RUB to koszta przewalutowań bywają wysokie w normalnych bankach - bo przewalutowanie jest kilkukrotne) + prowizje.

Co do ZEN:
Wpłacasz sobie na nie kasę normalnym przelewem ze swojego rachunku lub jeśli potrzebujesz natychmiastowo to BLIKiem (wtedy doładowanie jest od razu).

Przy podstawowym planie, który w pełni Ci wystarczy to koszt tego konta to 0.99 euro miesięcznie, czyli tyle co nic.

Później do bukmacherów wpłacasz kasę normalnie kartą ZEN (Wpisujesz numer karty (karta to MasterCard) + CVV2), wypłacasz sobie tak samo na swój rachunek w ZEN.


Oczywiście można też korzystać choćby z portfeli internetowych typu Ecopayz itd., ale obecnie jest to bardziej upierdliwe i mniej opłacalne.
Dziękuje za poświęcony czas w opisaniu tego, ale to nie na moją głowę :korwinwhat:
Myślałem, że łatwiejsze są sposoby na to, a może jest to proste tylko nie wiem czy mam chęci na bawienie się w to :)
Tak jak wspomniałem wcześniej bardzo dziękuje za opisanie, ale chyba jednak odpuszczę ;)
 
Dziękuje za poświęcony czas w opisaniu tego, ale to nie na moją głowę :korwinwhat:
Myślałem, że łatwiejsze są sposoby na to, a może jest to proste tylko nie wiem czy mam chęci na bawienie się w to :)
Tak jak wspomniałem wcześniej bardzo dziękuje za opisanie, ale chyba jednak odpuszczę ;)
Co jest w tym trudnego? Zakładasz konto online jak w banku. Wysyłają Ci kartę. Dostajesz kartę i numer rachunku. Instalujesz sobie aplikację w telefonie lub logujesz się jak do banku przez internet. Wpłacasz na nią dokładnie tak samo jak na każde inne konto bankowe - robisz przelew.
Rejestrujesz się u dowolnego bukmachera i jak wpłacasz do niego kasę to wybierasz płatność MasterCard i wpisujesz nr karty którą mają obciążyć. Przy wypłacie podajesz swój nr konta ZEN.
To jest proste jak budowa cepa ;)
 
Dziękuje za poświęcony czas w opisaniu tego, ale to nie na moją głowę :korwinwhat:
Myślałem, że łatwiejsze są sposoby na to, a może jest to proste tylko nie wiem czy mam chęci na bawienie się w to :)
Tak jak wspomniałem wcześniej bardzo dziękuje za opisanie, ale chyba jednak odpuszczę ;)
Już cięższe od tego jest znalezienie pewniaczka do kuponu. Grać bez podatku każdy by chciał a założyć konta się nie chce :lol:
 
Co jest w tym trudnego? Zakładasz konto online jak w banku. Wysyłają Ci kartę. Dostajesz kartę i numer rachunku. Instalujesz sobie aplikację w telefonie lub logujesz się jak do banku przez internet. Wpłacasz na nią dokładnie tak samo jak na każde inne konto bankowe - robisz przelew.
Rejestrujesz się u dowolnego bukmachera i jak wpłacasz do niego kasę to wybierasz płatność MasterCard i wpisujesz nr karty którą mają obciążyć. Przy wypłacie podajesz swój nr konta ZEN.
To jest proste jak budowa cepa ;)
Teraz już kumam. :) Jutro spróbuje.
 
Panowie jacy są z Waszego doświadczenia najlepsi bukmacherzy zagraniczni biorąc pod uwagę takie kryteria jak: bezproblemowa wypłacalność, duża oferta kursowa sportów walki, nakładanie limitów graczom, czy też z innych względów najwygodniejsi w obsłudze? Albo tacy u których po prostu najczęściej gracie?
 
Panowie jacy są z Waszego doświadczenia najlepsi bukmacherzy zagraniczni biorąc pod uwagę takie kryteria jak: bezproblemowa wypłacalność, duża oferta kursowa, nakładanie limitów graczom, czy też z innych względów najwygodniejsi w obsłudze?
Pinnacle to jest top i to zarówno pod względem kursów i reputacji, o to żeby cię zlimitowali trzeba się cholernie postarać - rzadko się to zdarza, zero problemów z wypłacalnością itd. Obecnie nie przyjmują jednak graczy z PL, więc aby grać trzeba ogarnąć konto z innego kraju.

Betfair - jak najbardziej godne polecenia, chociaż to w sumie bardziej giełda kursów niż bukmacher.

Do gry rekreacyjnej + live Bet365 z uwagi na bogatą ofertę - ale też nie zarejestrujesz konta z PL i dość szybko limity. Natomiast wiarygodność wysoka.

Nie wiem jak obecnie z William Hill pod kątem rejestracji nowych kont z PL, ale wiarygodność wysoka, kursy zwykle przyzwoite.

Z dość przyzwoitych pod względem wiarygodności (ale już nie tak jak powyższe) jest jeszcze Unibet i przyjmują rejestracje z Polski bezproblemowo, tyle, że bardzo szybko limitują wygrywających.

Reszta z tych popularnych to już "gówno-buki" gdzie trzeba liczyć się z większym ryzykiem.
W tej grupie jest:
Parimatch
Betsson (+Betsafe)
1xbet (+22bet)

Na plus ruskich chyba najbogatsza oferta na MMA na całym rynku i wysokie kursy. Wszystko też mają jako jedni z pierwszych jak chodzi o rynek UFC.
 
Jakie Typy Szpilka Różański?
Na Heleniusa z Kownackim jest kurs 3.1 myślicie że znów usadzi Polaka
 
Back
Top