Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Dusza-Cezary sportowo fajnie ale szkoda ze nie było dymów, prawie sobie obciagneli na wazeniu tym szacuneczkiem
 
Ta Fly Śledź to na pokaz mody tylko przyszła :lol: będzie klepała po pierwszym ciosie na ziemi.

1 zawodnik wygra całą walkę w 1 rundzie na Masti @1.50 do grania w Fortuna

Koniec w 1 rundzie @1.40

za drobne koniec w 60 sekundach @3.50
 
Ta Fly Śledź to na pokaz mody tylko przyszła :lol: będzie klepała po pierwszym ciosie na ziemi.

1 zawodnik wygra całą walkę w 1 rundzie na Masti @1.50 do grania w Fortuna

Koniec w 1 rundzie @1.40

za drobne koniec w 60 sekundach @3.50
Pamietaj że runda to tylko 3 minuty
 
Nie zebym Ci mówił że nie masz jaj.
Tym samym wcale Cię nie podpuszczam ale na pewno po walce Murana nie wskoczysz do klatki i nie zaczniesz bic sie z jego ojcem :P
Wyskocz w warszawie na jointa/piwko to Ci pokaże jaja jak Ci na nich bardzo zależy. Hehe smieje się. Nie no mordeczko nie mam 20 lat żeby odpierdalać jak dzieciak
 
Fortuna znowu wali w chuja z ACA, jeśli oni nie mają to STS też pewnie nie doda. Oj chyba jakies perełki są na tej ACA skoro buki take posrane żeby dodać ich karte do oferty.
 
Ale jakbyś zmienił zdanie to wiesz wyskakujesz do klatki, walisz starego Murana i potem kariera sama sie rozkręci.
Jak coś to mogę zostać Twoim menadżerem :D
I jak Zurom bedziesz atakowal o 20% z gaży za to że mi walke obstukales? Haha
Ja sam nie jestem z Warszawy tylko jutro tam będę
 
I jak Zurom bedziesz atakowal o 20% z gaży za to że mi walke obstukales? Haha
Ja sam nie jestem z Warszawy tylko jutro tam będę
Czuje wała tak jak Żurom chciał wyruchać Chica haha jestem ogarnięty więc dam sobie radę i podziękuję z grzecznosci i to na tyle z naszej współpracy
Panie... Sztuka negocjacji...
Przesłuchaj, zaznaczyłem odpowiedni moment:
 
Back
Top