Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Kolejny kupon przygotowany Kurs @3.09 - dla mnie tylko czekać i odhaczać :bayan:

3 x Boks ( bez walki Szpilka - Różanski bo to osobno gram)
3 x MMA

Od 28 maja do 5 czerwca (w międzyczasie walka w piątek 4 czerwca z Boksu)
Brak UFC

Pisać priv po instrukcje :cowboy: podpowiedz mała, w kuponie jest min.utytułowany zapaśnik który ma multum walk na macie :bart:
No deej te pewniaczki bo kursy spadaja
 
1621975493641.png

bierzcie i jedzcie z tego wszyscy
 
Panowie, zastanawiam sie czy puścić Piwowarskiego przed czasem (1,5 fortuna). Kurde wydaje mi sie to taki mismatch że nie ma prawa to się skończyć na pełnym dystansie...
Moim zdaniem Mikłasz jakieś realne szanse będzie miał tylko na poczatku - później powinno byc do jednej mordy.
Screenshot_20210526_101345.jpg
 
Z Boksu Masternaka czy Chudinova można na kupon brać.
Jedna walka przeniesiona na wrzesień. :awesome:

Z FEN Charzewski @1.48 oraz Magard @1.38. Betsson ma na nich największe kursy.

Na ten weekend nic się nie wymyśli. Trzeba grać mocnych faworytów.

Za tydzień z KSW to Stosić & Erslan

Ostatecznie nikogo z Oktagonu Czeskiego nie gram :awesome:

Reszty nie tykam nie ma sensu.
 
Aaaa, myślałem ze postawiles Charzewskiego po 1.85
To nie chce tego kuponu :p
Charzewski raczej wygra
No Charzewskiego też, jak widzisz wyżej. Po prostu po godzinie zauważyłem, że to Damien Lapilus a nie Taylor walczy i zakontrowałem :lol:
 
Wogole nie sledze boksu ale powaznie 1.22 jest uzasadnione na masternaka ?
Ten Balski widzę ze niepokonany
 
Też boksu nie śledzę i co do tego Masternaka to warto go brać przed czasem? bo takie 1.23 to mało kuszące.
 
Też boksu nie śledzę i co do tego Masternaka to warto go brać przed czasem? bo takie 1.23 to mało kuszące.
Master nie nokautowal wielu sredniakow tylko ich puntkowal do jednej bramki. Kurs 1.23 jest niskim kursem ale to walka gdzie na Masternaka moglby rownie dobrze byc 1.05. Mysle, ze jest szansa na to ze skonczy go przed czasem ale 1.70 to za maly kurs zeby tak ryzykowac. Jak juz to koncowe rundy.
 
To nie graj jak nie pasuje
Mało no kurw.... od razu pewnie z @2 by wszyscy chcieli

super na podbicie kuponu
a przed czasem to zawsze loteria
trzeba bezpiecznie no chyba że za 5 zł grasz to tak
Pytam się normalnie a się spinasz napinaczu.
Master nie nokautowal wielu sredniakow tylko ich puntkowal do jednej bramki. Kurs 1.23 jest niskim kursem ale to walka gdzie na Masternaka moglby rownie dobrze byc 1.05. Mysle, ze jest szansa na to ze skonczy go przed czasem ale 1.70 to za maly kurs zeby tak ryzykowac. Jak juz to koncowe rundy.
Dzięki za normalną odpowiedź ;)
 
Jakieś info gdzie się przygotowywał rywal kamila Piórkowskiego?
Kurs na Adama 2.53 dlatego pytam.
Ten Kamil jest tak nabity mięśniem ze pewnie nie będzie miał siły po minucie
 
Back
Top