Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Gilpin walczy drugi z tego co się orientuję
 
Gilpin walczy drugi z tego co się orientuję
Ok, dzięki za info.
Dziwne, że tyle streamów i nigdzie nie chcą puścić.
 
Ellenberger zdobywa pozycje, wchodzi za plecy, Condit przetacza i łapie heel hook. Szybkie i ładne poddanie.

Na kolejnym SUG prawdopodobnie Condit vs Cerrone
 
9CDC65E9-A821-43AB-A577-920770383096.jpeg

Dla mnie za duzo niewiadomych w tej walce, ale mysle ze te kursy sa wystawione błednie. Szczerze dalbym to 50 na 50. W walce z Tancula oprocz twardej glowy nic nie pokazal Muranski. Z drugiej strony ten drugi trenuje u Mirka od miesiaca a to okres w ktorym nie mozna nic wypracowac. Kluczowa moze byc kondycja i fakt jak psychicznie rywal Muranskiego zniesie walke, bo umiejetnosci tutaj nie bedzie zadnych. Swoja droga jestem pewny, ze Murański od walki z Tańculą ani razu nie byl na sali. Tak głośno myślę, nie polecam tego grać bo za duzo niewiadomych :lol:
 
Trybała bardzo słabo wypadł w ich pierwszym pojedynku,to pęknięte ucho rywala go uratowało,w życiu bym na niego nie postawił.
 
Tak patrzę sobie teraz na rozpiskę PFL w czerwcu i powiem szczerze, że jeśli kursy nie będę mierne na tych zawodników to gram na bank:

Jenkins
Palmer
Held
Loughnane

Ta gala będzie bardzo interesująca pod względem widowiskowym jak i bukmacherskim.
 
Zastanawiam się nad Czarkiem, ma lepsze warunki
Parter chyba tez lepszy
Trener Mirek to tez zaleta
Powstrzymuje mnie jedynie jego mlody wiek i to ze Dusza będzie pierwszym solidnym testem.

Wy co panowie sądzicie?
 
Zastanawiam się nad Czarkiem, ma lepsze warunki
Parter chyba tez lepszy
Trener Mirek to tez zaleta
Powstrzymuje mnie jedynie jego mlody wiek i to ze Dusza będzie pierwszym solidnym testem.

Wy co panowie sądzicie?
Nie do gry.
 
Kolejny kupon przygotowany Kurs @3.09 - dla mnie tylko czekać i odhaczać :bayan:

3 x Boks ( bez walki Szpilka - Różanski bo to osobno gram)
3 x MMA

Od 28 maja do 5 czerwca (w międzyczasie walka w piątek 4 czerwca z Boksu)
Brak UFC

Pisać priv po instrukcje :cowboy: podpowiedz mała, w kuponie jest min.utytułowany zapaśnik który ma multum walk na macie :bart:
 
Kolejny kupon przygotowany Kurs @3.09 - dla mnie tylko czekać i odhaczać :bayan:

3 x Boks ( bez walki Szpilka - Różanski bo to osobno gram)
3 x MMA

Od 28 maja do 5 czerwca (w międzyczasie walka w piątek 4 czerwca z Boksu)
Brak UFC

Pisać priv po instrukcje :cowboy: podpowiedz mała, w kuponie jest min.utytułowany zapaśnik który ma multum walk na macie :bart:
Byku dawaj te instrukcje na zamknięta grupę xD
 
Tak patrzę sobie teraz na rozpiskę PFL w czerwcu i powiem szczerze, że jeśli kursy nie będę mierne na tych zawodników to gram na bank:

Jenkins
Palmer
Held
Loughnane

Ta gala będzie bardzo interesująca pod względem widowiskowym jak i bukmacherskim.
Schulte też jest na musiku
 
26.06 Soriano vs Hernandez
Hernandez @3.83
Ja rozumiem Soriano porobił Todorovica ale ta przepaść kursowa to trochę przesadzona. Anthony to nie jest jakaś wysoka półka, ale value widze i chyba pogram już za wczasu.

To samo Elliot vs Mudaerji Su
Mudaerji Su @2.03

Sorry, że tak daleko wybrnąłem w przyszłość, ale z nudów poszukałem co tam jest z przodu i wydaje mi się, że kursowo walki do grania
 
Zastanawiam się nad Czarkiem, ma lepsze warunki
Parter chyba tez lepszy
Trener Mirek to tez zaleta
Powstrzymuje mnie jedynie jego mlody wiek i to ze Dusza będzie pierwszym solidnym testem.

Wy co panowie sądzicie?
Kompletnie nie do gry ale przekrojowość po stronie Czarka ......Dusza leży i kwiczy parterowo pokazał to Koziorzębina Mirek wyciągnie podobne wnioski
 
Fortuna wystawila kursy na UFC FN az do konca sierpnia xD fajnie bo kursy nie ubite ile tego wyladnie po drodze to nikt nie zgadnie
Ps. Gamrot 1.33
Screenshot_20210524-231409.jpg
 
poirier czy mcgregor @Evo ? w 2 walce przegrana connora uwaliła sporo kasy ale jednak mimo wszystko wyjaśniał go w stójce a ta porażka była mega zaskoczeniem. :siara:wtedy na rudego było 1.3.:mamed:
 
poirier czy mcgregor @Evo ? w 2 walce przegrana connora uwaliła sporo kasy ale jednak mimo wszystko wyjaśniał go w stójce a ta porażka była mega zaskoczeniem. :siara:wtedy na rudego było 1.3.:mamed:
Jakbym miał stawiać to Poiriera, bo lepszy kurs. Jak to może wyglądać już widzieliśmy.
Walka z kategorii 50/50 - dla mnie ze wskazaniem na Poiriera. Ale zupełnie mnie nie zdziwi jeśli tym razem to Conor ustrzeli w pierwszej lub drugiej rundzie.

McGregor już nic nie musi, jest zarobiony, był już wciągnięty w balet, prawdopodobnie ma biznesy których dogląda, obowiązki reklamowe itd.
Ja nie kupuję jego kolejnych zapowiedzi, że tym razem będzie inaczej, że wyjdzie głodny zwycięstwa, że już go nie zaskoczą lowkicki (:rofl:). Inna rzecz, że timing ma nadal i może ubić w stójce każdego w dywizji. To nie jest do gry, chyba, że typowo dla zabawy.
 
Back
Top