Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Świruje Bażanta :crazy:

A więc tak najpierw dwa typy z Babilona gdzie widzę dwie dominacje konkretne. Łaguna @1.40 jak ktoś już o nim pisał że pewniak gali i ja się podpisuje. Treningi czy sparingi z czołowymi zawodnikami. Zapaśnik z Ankosu który ćwiczy zapasy od 2003 roku. Dla mnie nie ma nic do czego mógłbym się doczepić. Mocny parter i kontrola, warunki fizyczne i takie tam. Zazwyczaj szybko sprowadza i robi orkę. Skrót ostatniej jego walki na Babilonie z Mękalem w necie > polsat sport. Na skrócie widać wszystko jak na dłoni. Rywal bez podjazdu.

Drugi typ to Młodszy Kołecki @1.25 tutaj krótko. Rywal ma gorszą stójkę od Bonusa BGC. Obalenie i gnp.

Te dwa typy dają @1.75 w bukach co dla mnie jest dobrą podstawą

Babilona zaorany zgodnie z planem
Boks wczorajszy też

Czekam na Bruno Silvę :cowboy:
 
Świruje Bażanta :crazy:

A więc tak najpierw dwa typy z Babilona gdzie widzę dwie dominacje konkretne. Łaguna @1.40 jak ktoś już o nim pisał że pewniak gali i ja się podpisuje. Treningi czy sparingi z czołowymi zawodnikami. Zapaśnik z Ankosu który ćwiczy zapasy od 2003 roku. Dla mnie nie ma nic do czego mógłbym się doczepić. Mocny parter i kontrola, warunki fizyczne i takie tam. Zazwyczaj szybko sprowadza i robi orkę. Skrót ostatniej jego walki na Babilonie z Mękalem w necie > polsat sport. Na skrócie widać wszystko jak na dłoni. Rywal bez podjazdu.

Drugi typ to Młodszy Kołecki @1.25 tutaj krótko. Rywal ma gorszą stójkę od Bonusa BGC. Obalenie i gnp.

Te dwa typy dają @1.75 w bukach co dla mnie jest dobrą podstawą. Z UFC do tego Bruno Silva @1.30 chyba tzw. najpewniejszy typ gali. Mam jeszcze boks, świetnego niepokonanego Kacapa Romanova @1.26 zagrany wczoraj, dzisiaj spadki który szklankę Kudriaszowa odeśle raz na zawsze na emeryturę. Typowi zapewne niedługo stanie sie tam krzywda i konkretny uszczerbek na zdrowi.

Ja pierdole wszystko mega łatwo :cowboy:

@2.86 po ulicy nie chodzi. Zarobiony :awesome:

Także polecam się następnym razem i dalej pisać na priv do grupy zamkniętej. Tam takie kupony się podaje :bayan:
 
A za darmo jest jakiś stream?
Ps. Gilpin walczy jako który? Bo tylko on mnie interesuje a budzik chce sobie nastawić :)
Nie wiem, nie sprawdzałem. SUG idzie szybko - to nie MMA. Pewnie gdzieś będzie, jak zwykle. Freesports-live1, vipleague lub .world.
 
Panowie mam pytanie. Jeśli ktoś zmienił limit sobie na fortunie w połowie miesiąca i go zwiększył ale zrobił to po raz trzeci to zmienić można limit dopiero po 3 miesiącach tak? I jedno jeszcze pytanie, czy jak limit został od połowy miesiąca zmieniony i wykorzystany już w danym miesiącu to trzeba czekać do połowy miesiąca następnego czy na początku już można miesiąca z niego korzystać?
 
Back
Top