Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Hahaha, widzę napływ ogórków nastąpił i nowych kont ..

A 1,12 to miałeś Ty.. Chociaż nawet to było warte gry bo kto da 12% lokaty w dzisiejszych czasach.

Ja miałem bez podatku po 1,35 ale musiałem się przejechać na granicę , a w PL 1,25.
darowałbyś sobie już te komentarze odnośnie lokat, missmatchy i darmowych pieniędzy po takich kursach, trochę to nietaktowne w kontekście wydarzeń sprzed miesiąca

Zobaczymy po walce - przecież to jest darmowe 15% - w sam raz na podatek u ziemniaków. Ja ją mam wszędzie dodaną bo to easy walka na przetarcie - ją szybko zbudują a jej umiejętności bjj to czołówka światowa u kobiet i piszę to z całą odpowiedzialnością. Gdzieś chyba na yt są jeszcze jej walki z Matudą na wordsach - wystarczy sobie obejrzeć co to za parterowy kot. A Matuda najlepsza grapplerka na świecie.
Ale Loska nie wtopi... W tej walce to jest miss match. I tyle.
 
Zamiast więcej pisac co gracie, analizować i się dzielić opiniami to te forum bardziej zaczyna być do jakis dziwnych wymian zdań a nie do typowania walk i innych sportów.
Dymy
:irish:

Swoją drogą puściłem Ludovita Kleina i tego Harrisa :)
W betclic spoko kursy 1.4 i 1.8
 
Na best fight odds pojawily się kursy na AMC 101 i FAC 8
Pierwszy raz widzę te organizacje ciekawe czy będą na fortunie i jest co tam grać w ogóle
 
Ta gala ONE Championship co kiedyś polecaliście żeby śledzić czy nie ma gdzieś wyników bo z odtworzenia leci, dobra beka. Czarnego powinno się dożywotnio wyjebać z tego sportu i posłać na pole z bawełną gdzie jego miejsce :lol:

 
Na best fight odds pojawily się kursy na AMC 101 i FAC 8
Pierwszy raz widzę te organizacje ciekawe czy będą na fortunie i jest co tam grać w ogóle
Dostałem odpowiedz od fortuny emailem, że najpóźniej w piątek dodadzą te gale do oferty.
Ogólnie przejrzałem obie gale i jest kilka walk do gry
 
Akurat z FNG nie ma nic do gry. Każdy Kacap może wygrać z drugim i na odwrót. Ale powodzenia w typowania. A na drugi szrot nawet nie ma co patrzeć :hi:
 
Tylko czekać az fortuna doda kurs kincla :fingers:
Romanowski.jpg
 
Ja kibicuje temu grubaskowi 140 kg ponoc jakas przeszlosc bokserska jest i sparuje ze szwabskimi zawodowcami ale nie stawiam ogolnie dawac juz ta gale :bleed:
 
Back
Top