Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Kincl @1.5 Piwo z FENu @1.3 i Kruczek @1.37 z. GROMDY
fortunka, tax free

Ten Bubu to jest porażka, maskotka taka, dla beki Grabowski go wziął
 
dla chętnych
Screenshot_20210507_144208.jpg
 
OK zrobiłem analizę walki kobiet :lol: tak na noc perełka i to konkretna inaczej bym nie grał. Przyjęło mi 966 zł :cool:

Elle Wagman @1.47 w Betsson z FAC 8

Polecam. Fortuna ma do 23 w ofercie Betsson północ. Gala min. na crak streamie.
 
Co zwrotów nie zrobią? Myślę że gdzieś by się dało
Nigdzie. Absolutnie każdy bukmacher w PL i za granicą za oficjalny przyjmuje wynik ogłoszony do 24h(czasem 48) od zakończenia zdarzenia. Żadne odwołania i zmiany werdyktów nic nie zmieniają.
 
Teraz tak patrzę to 5 czerwca na gali Baeza walczy z Santiago.
@1.80 na Baeze to promocja!
Moim zdaniem żadna promocja. Poprawny kurs. Ponzinibbio byłby sporym faworytem, gdyby nie te trapiące go kontuzje (długa przerwa) i ostatnia przegrana przed czasem. Dla mnie spory znak zapytania, bo w normalnej dyspozycji z 2016-2018 roku Ponzinibbio by to raczej lekko ugrał, pytanie, jak będzie wyglądał teraz, niewykluczone, że już będzie zjazd, ale ciężko wróżyć z fusów. Dla mnie no-bet i szanse oceniam 50/50.
 
Moim zdaniem żadna promocja. Poprawny kurs. Ponzinibbio byłby sporym faworytem, gdyby nie te trapiące go kontuzje (długa przerwa) i ostatnia przegrana przed czasem. Dla mnie spory znak zapytania, bo w normalnej dyspozycji z 2016-2018 roku Ponzinibbio by to raczej lekko ugrał, pytanie, jak będzie wyglądał teraz, niewykluczone, że już będzie zjazd, ale ciężko wróżyć z fusów.
Wiesz, ja patrzę przez pryzmat tego co jest obecnie. Oczywiście się zgodzę, że kiedyś bym tego nie powiedział, ale patrząc na ostatnie czasy to widać Baeza w mega formie i będzie chciał iść wyżej w rankingu a Santiago mimo, że to dobry zawodnik, ale nie na tą chwilę. W poprzedniej jego walce sądziłem, że ugra, ale przegrał. Patrząc na kursy Baeza jest dla mnie faworytem 70/30 a kurs @1.80 zdecydowanie do pogrania.
 
Wiesz, ja patrzę przez pryzmat tego co jest obecnie. Oczywiście się zgodzę, że kiedyś bym tego nie powiedział, ale patrząc na ostatnie czasy to widać Baeza w mega formie i będzie chciał iść wyżej w rankingu a Santiago mimo, że to dobry zawodnik, ale nie na tą chwilę. W poprzedniej jego walce sądziłem, że ugra, ale przegrał. Patrząc na kursy Baeza jest dla mnie faworytem 70/30 a kurs @1.80 zdecydowanie do pogrania.
Ale jaki jest pryzmat tego, co jest obecnie? Przecież sam Ponzi i sparingpartnerzy twierdzą, że jest forma, przygotowania sztos i problemów zdrowotnych brak (z drugiej strony co mają mówić).
Ostatnio został trafiony i przegrał, ale za krótko to trwało, żeby cokolwiek wyrokować.

Możliwe, że teraz po tym przetarciu będzie już lepiej.
Masz może inne informacje odnośnie jego formy czy stanu zdrowia?
Baeza był już mocno naruszony choćby przez Browna. Santiago to co najmniej półka wyżej jak chodzi o umiejętności strikerskie, ja bym jeszcze na nim nie stawiał krzyżyka, ale też nie będę go grał bo jednak miał poważne problemy zdrowotne, następnie długą przerwę i w ostatniej walce został znokautowany. Może już nie wrócić do poprzedniej dyspozycji, ale nie zdziwi mnie w ogóle, jeśli wygra łatwo.
 
Ale jaki jest pryzmat tego, co jest obecnie? Przecież sam Ponzi i sparingpartnerzy twierdzą, że jest forma, przygotowania sztos i problemów zdrowotnych brak (z drugiej strony co mają mówić).
Ostatnio został trafiony i przegrał, ale za krótko to trwało, żeby cokolwiek wyrokować.

Możliwe, że teraz po tym przetarciu będzie już lepiej.
Masz może inne informacje odnośnie jego formy czy stanu zdrowia?
Baeza był już mocno naruszony choćby przez Browna. Santiago to co najmniej półka wyżej jak chodzi o umiejętności strikerskie, ja bym jeszcze na nim nie stawiał krzyżyka, ale też nie będę go grał bo jednak miał poważne problemy zdrowotne, następnie długą przerwę i w ostatniej walce został znokautowany. Może już nie wrócić do poprzedniej dyspozycji, ale nie zdziwi mnie w ogóle, jeśli wygra łatwo.
Czas pokażę, zobaczymy w którą strone kursy sie ruszą, póki co nie gram.
 
Czas pokażę, zobaczymy w którą strone kursy sie ruszą, póki co nie gram.
Baeza idzie w dół zagranicą, więc do gali będzie prawdopodobnie ok. 1.65-1.70.

Jak planujesz go jednak grać, to teraz jest dobry moment (chociaż był nawet po 2.35 - przespałeś).
 
Back
Top