Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jutro :cry:

Bleda z Oktagonu @1.20

Parker z Boksu @1.53

Unibet


Pomału gram Araba i Szpilkową z Fame MMA @1.76 (prawdopodobnie dwa gwałty na ziemi)
 
A ja wam powiem tylko tyle że Ewelina Ko/tko @3,50
Analizowałeś może rywalkę? Nigdzie nie mogę znaleźć jej walk ale z tego co wyszukałem to chyba zapaśniczka. Zastanawia mnie czy będzie od razu rzucać się do parteru i w jaki sposób ona w ogóle walczy...
 
Analizowałeś może rywalkę? Nigdzie nie mogę znaleźć jej walk ale z tego co wyszukałem to chyba zapaśniczka. Zastanawia mnie czy będzie od razu rzucać się do parteru i w jaki sposób ona w ogóle walczy...
Też mam problem z odnalezieniem filmików z jej walk. Patrząc po tapology nie wypada źle. W polskim wmma ostatnio Shakalova pokazała poziom zapasów naszych niewiast. Ultra różnica warunków fizycznych ale totalnie nie mam pojęcia jak walczy Rodrigues. Ja rzucam za drobne Rodrigues @5.15.
 
Panowie, ten Parker z boksu wart pogrania? Bo nie śledzę boksu
Specem od boksu nie jestem ale ja ide w kierunku Chisory który ma ciężkie łapy
Parker jak zawalczy jak w ostatniej walce to Chisora zgasi mu światło choć mogę być mniej obiektywny bo lubie Chisore ale tak to widzę
Dawidmma polecał Parkera to już jego pytaj
 
Specem od boksu nie jestem ale ja ide w kierunku Chisory który ma ciężkie łapy
Parker jak zawalczy jak w ostatniej walce to Chisora zgasi mu światło choć mogę być mniej obiektywny bo lubie Chisore ale tak to widzę
Dawidmma polecał Parkera to już jego pytaj
Ja gram Parkera, Chisora ma ciężkie łapy, ale też siły na 3 rundy. Parker ostatnio nie zachwycał, ale do sztabu wziął Andy'ego Lee który pracuje z Furym, bo sam wie że potrzebuje zmian. Poza tym Parker nigdy nie przegrał przez K.O. i jeśli Dereck nie skończy go w pierwszych rundach to tego nie wygra.
 
Ja gram Parkera, Chisora ma ciężkie łapy, ale też siły na 3 rundy. Parker ostatnio nie zachwycał, ale do sztabu wziął Andy'ego Lee który pracuje z Furym, bo sam wie że potrzebuje zmian. Poza tym Parker nigdy nie przegrał przez K.O. i jeśli Dereck nie skończy go w pierwszych rundach to tego nie wygra.
Tak ale Parker to żaden pewniak nie jest dla mnie, tak jak mówisz ostatnio nie zachwycał - nie masz pewności że wyjdzie w lepszej dyspozycji niż ostatnio
A Chisora z Usykiem wcale slabo kondycyjnie nie wyglądał pytanie czy będzie w stanie to powtórzyć
Dużych pieniedzy na tą walke nie warto kłaść takie moje zdanie
 
Tak ale Parker to żaden pewniak nie jest dla mnie, tak jak mówisz ostatnio nie zachwycał - nie masz pewności że wyjdzie w lepszej dyspozycji niż ostatnio
A Chisora z Usykiem wcale slabo kondycyjnie nie wyglądał pytanie czy będzie w stanie to powtórzyć
Dużych pieniedzy na tą walke nie warto kłaść takie moje zdanie
Jasne, "na pewno to Kopernik nie żyje", więc nie robimy z Parkera pewniaka ;) Fajnie, że jest dyskusja. Ogladałem walkę Chisory z Usykiem (grałem Usyka na punkty jednogłośną decyzją wtedy) ale wydaje mi się, że ta walka zakłamuje obraz. Usyk to waciak jak na ciężką, a i tak były momenty, że Dereck słaniał się na nogach. Szczerze wyglądało w pewnej chwili, że zaraz padnie i to mniej więcej w jej połowie walki. Doszło do decyzji, ale było do jednej bramki, tutaj jeśli nie znokautuje szybko to Parker win na moje. Powodzonka! ;)
 
Panowie, ten Parker z boksu wart pogrania? Bo nie śledzę boksu

Walka nie za bardzo warta obstawiania .
Sam postawię na Chisore bo jest underdogiem, a uważam że może wygrać tą walkę ciągłą presją i spychaniem Parkera pod liny . O ile się nie mylę Australijczyk dzisiejszy pojedynek stoczy pod okiem nowego trenera więc tak naprawde nie wiadomo jak to wpłynie na jego postawę w ringu .
Gala jest w UK gdzie Dereck jest bardzo popularny, więc sędziowie mogą pomóc . Ogólnie przewiduję nudny i ,,brzydki,, pojedynek , który zakończy się na punkty . Trzeba jednak pamiętać że to waga ciężka wiec wszystko może się wydarzyć .
 
Według mnie Parker nie da się zaskoczyć będzie uważał przez początkowe rundy, będzie przejmować inicjatywę bo akurat Parker to dobrze taktycznie potrafi rozgrywać i swoim stylem wypunktuję elegancko wygrywając na punkty.
 
Jasne, "na pewno to Kopernik nie żyje", więc nie robimy z Parkera pewniaka ;) Fajnie, że jest dyskusja. Ogladałem walkę Chisory z Usykiem (grałem Usyka na punkty jednogłośną decyzją wtedy) ale wydaje mi się, że ta walka zakłamuje obraz. Usyk to waciak jak na ciężką, a i tak były momenty, że Dereck słaniał się na nogach. Szczerze wyglądało w pewnej chwili, że zaraz padnie i to mniej więcej w jej połowie walki. Doszło do decyzji, ale było do jednej bramki, tutaj jeśli nie znokautuje szybko to Parker win na moje. Powodzonka! ;)
Wzajemnie
 
Boks w ofercie chyba wszędzie do 22-23

Joseph Parker @1.50-1.60 - takie są kursy. Ja mam w Unibet.

Parker ma głowę z betonu i po prostu boksersko tzn. co do umiejętności bokserskich można śmiało mówić ze jest przepaść między nimi. W walce z takim Kabayelem, Chisora nie potrafił zrobić kompletnie nic a gdzie Parker do tego Niemca. Od Parkera zależy czy wygra na pkt. walcząc co ma w zwyczaju ostrożnie czy przed czasem w drugiej połowie walki. Chisora to już schyłkowy bokser 37 lat a że ma gadana i potrafi robić show dostaje takie walki.

Można też grać mistrzynię z tej samej gali którą gram od kilku walk Katie Taylor @1.20

To do wieczora :hi:
 
Ja gram Parkera, Chisora ma ciężkie łapy, ale też siły na 3 rundy. Parker ostatnio nie zachwycał, ale do sztabu wziął Andy'ego Lee który pracuje z Furym, bo sam wie że potrzebuje zmian. Poza tym Parker nigdy nie przegrał przez K.O. i jeśli Dereck nie skończy go w pierwszych rundach to tego nie wygra.

Tak ale Parker to żaden pewniak nie jest dla mnie, tak jak mówisz ostatnio nie zachwycał - nie masz pewności że wyjdzie w lepszej dyspozycji niż ostatnio
A Chisora z Usykiem wcale slabo kondycyjnie nie wyglądał pytanie czy będzie w stanie to powtórzyć
Dużych pieniedzy na tą walke nie warto kłaść takie moje zdanie
Jak wspomniał @Klima027 Chisore podłączył Usyk, w związku z problemami kondycyjnymi. Już w walce ze Szpilką ruszał się jak wóz z węglem. Parker nowy trener oraz słabsza walka nie zachęcają, dlatego kurs 1.5 uważam za dosyć niski biorąc pod uwagę wymienione czynniki oraz walkę w wadze ciężkiej. Osobiście próbuję 7-12 runda Parker licząc na zmęczenie Chisory w drugiej fazie pojedynku.
 
Jak wspomniał @Klima027 Chisore podłączył Usyk, w związku z problemami kondycyjnymi. Już w walce ze Szpilką ruszał się jak wóz z węglem. Parker nowy trener oraz słabsza walka nie zachęcają, dlatego kurs 1.5 uważam za dosyć niski biorąc pod uwagę wymienione czynniki oraz walkę w wadze ciężkiej. Osobiście próbuję 7-12 runda Parker licząc na zmęczenie Chisory w drugiej fazie pojedynku.
Zobaczymy po walce spoko powodzenie
 
Back
Top