Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Od razu trzeba było złożyć reklamację, wpisujesz co trzeba oni weryfikują o po paru godzinach masz korektę w te maile bym się nie bawił. Kiedyś też zgłaszałem reklamację.
Wątpie by po paru godzinach wprowadzili korekte bo babeczka w punkcie mówiła że ten formularz reklamacyjny trzeba pocztą wysłać do Cieszyna. W twoim przypadku jak to wyglądało, składałes formularz reklamacyjny w punkcie naziemnym fortuny czy jak?
 
Nie potrzeba wtedy żadnego formularza? Co tam napisać?

Opisz sytuację co i jak ze szczegółami, wrzuć linki z : wynikiem walki( tapo,sherdog itd), filmik z tej walki( np na fb aca było ujęcie końca tej walki), napisz koniecznie numer kuponu, żeby wiedzieli o jaki kupon chodzi.
I wyślij i to też dużo pomoże.

Jeszcze tutaj masz formularz reklamacyjny ze strony www, też warto tam napisać to samo.
Zeby ich zasypać reklamacją z każdej ze stron

 
Opisz sytuację co i jak ze szczegółami, wrzuć linki z : wynikiem walki( tapo,sherdog itd), filmik z tej walki( np na fb aca było ujęcie końca tej walki), napisz koniecznie numer kuponu, żeby wiedzieli o jaki kupon chodzi.
I wyślij i to też dużo pomoże.

Jeszcze tutaj masz formularz reklamacyjny ze strony www, też warto tam napisać to samo.
Zeby ich zasypać reklamacją z każdej ze stron

Dzięki bardzo mordko.
 
Wątpie by po paru godzinach wprowadzili korekte bo babeczka w punkcie mówiła że ten formularz reklamacyjny trzeba pocztą wysłać do Cieszyna. W twoim przypadku jak to wyglądało, składałes formularz reklamacyjny w punkcie naziemnym fortuny czy jak?
Ja ze strony www wchodziłem w formularz kontaktowy, z tematu wiadomości wybierasz reklamacja wyniku, podajesz nr kuponu i opisujesz wszystko, ja po paru godzinach miałem już zielono ale z tym to pewnie już różnie bywa.
 
Ja ze strony www wchodziłem w formularz kontaktowy, z tematu wiadomości wybierasz reklamacja wyniku, podajesz nr kuponu i opisujesz wszystko, ja po paru godzinach miałem już zielono ale z tym to pewnie już różnie bywa.
Skorygowali wynik na poprawny, dziwi mnie tylko że dopiero po 3 dniach od zakończenia zdarzenia. Wygląda na to że tylko ja grałem opcję że w tej walce nie będzie poddania bo przecież wprowadzili by korekte po wcześniejszych relamacjach.
 
Skorygowali wynik na poprawny, dziwi mnie tylko że dopiero po 3 dniach od zakończenia zdarzenia. Wygląda na to że tylko ja grałem opcję że w tej walce nie będzie poddania bo przecież wprowadzili by korekte po wcześniejszych relamacjach.
Ja widziałem nie raz że ruchają tak ludzi tzn błędnie rozliczyli komuś i dopóki nie będziesz ich atakował że jest błąd to by tego nie zmienili. Już kilka razy miałem tak że miałem to samo zdarzenie na 2 kuponach i jeden rozliczony poprawnie a drugi źle. Trzeba ich pilnować
 

Shinya Aoki @1.27 fortuna.​

Aoki bardzo kreatywny grappler, który konczyl różnymi efektownymi poddaniami. Na 46 zwycięstw, uwaga.. 30 poddań.
W 2019 walczyl już z Folayangiem i wygrał właśnie przez poddanie w 1 rundzie.
Folayang od tamtego momentu nie zrobił żadnego postępu i nie sądzę aby czymś zaskoczył Aokiego.
 

Shinya Aoki @1.27 fortuna.​

Aoki bardzo kreatywny grappler, który konczyl różnymi efektownymi poddaniami. Na 46 zwycięstw, uwaga.. 30 poddań.
W 2019 walczyl już z Folayangiem i wygrał właśnie przez poddanie w 1 rundzie.
Folayang od tamtego momentu nie zrobił żadnego postępu i nie sądzę aby czymś zaskoczył Aokiego.
W 2016 za to wygrał Folayang ubijając Aokiego w 3 rundzie. Jak dla mnie bliska walka na papierze i nie rozumiem zupełnie, czemu Aoki jest takim faworytem. On już też podobnie jak Folayang lepszy nie będzie, bo obaj raczej są u schyłku kariery.
Obaj wiedzą czego się spodziewać, dość łatwo przewidzieć jak może wyglądać walka. Moim zdaniem jeśli Aoki nie podda to będzie miał ciężko. Parę groszy rzucę na Eduarda, bo kurs 4+ to przesada.
 
Knize i Minda według mnie do gry
Nie przyglądałem się rywalom, ale grać Knize? Prawie 44 letni dziad (który w dodatku ostatnio wypadł z powodu kontuzji w styczniu) z nikim nie powinien być faworytem rzędu 1.20.
 
W 2016 za to wygrał Folayang ubijając Aokiego w 3 rundzie. Jak dla mnie bliska walka na papierze i nie rozumiem zupełnie, czemu Aoki jest takim faworytem. On już też podobnie jak Folayang lepszy nie będzie, bo obaj raczej są u schyłku kariery.
Obaj wiedzą czego się spodziewać, dość łatwo przewidzieć jak może wyglądać walka. Moim zdaniem jeśli Aoki nie podda to będzie miał ciężko. Parę groszy rzucę na Eduarda, bo kurs 4+ to przesada.
Ja spróbuję Aokiego bo po prostu uważam, że nawet jeśli znają się już na tyle to nic nie zmienia. Jeśli Folayang ma słaby parter i go nie poprawił to przegra, a wątpię żeby zrobił spory progres. Na moje Aoki przeniesie to do parteru i albo podda albo wypunktuje go tam.
 
Nie przyglądałem się rywalom, ale grać Knize? Prawie 44 letni dziad (który w dodatku ostatnio wypadł z powodu kontuzji w styczniu) z nikim nie powinien być faworytem rzędu 1.20.
No w ostateczności jego odpuściłem ale Minde gram.
 
Co myślicie o Nsangu kurs @3.20 kusi ale realistycznie patrząc jeśli De Ridder w pierwszej walce obalił i skontrolował to pewnie i teraz będzie w stanie to zrobić (solidny czarny pas bjj), upatruje szanse że Nsang trafi go czymś w trakcie procesu czajenia się na obalenie.
 
Ja spróbuję Aokiego bo po prostu uważam, że nawet jeśli znają się już na tyle to nic nie zmienia. Jeśli Folayang ma słaby parter i go nie poprawił to przegra, a wątpię żeby zrobił spory progres. Na moje Aoki przeniesie to do parteru i albo podda albo wypunktuje go tam.
A ja widzę możliwy taki przebieg:


Aoki mocno zaczyna, a inicjatywę przejmuję później Folayang. Faktycznie bardziej prawdopodobne jest, że Aoki podda lub przeleży, ale przez pryzmat kursu i value idę w drugą stronę.
 
A ja widzę możliwy taki przebieg:


Aoki mocno zaczyna, a inicjatywę przejmuję później Folayang. Faktycznie bardziej prawdopodobne jest, że Aoki podda lub przeleży, ale przez pryzmat kursu i value idę w drugą stronę.

Trzeba tez brać pod uwagę, ze Aoki przegrał przez TKO z... Askrenem
 

Shinya Aoki @1.27 fortuna.​

Aoki bardzo kreatywny grappler, który konczyl różnymi efektownymi poddaniami. Na 46 zwycięstw, uwaga.. 30 poddań.
W 2019 walczyl już z Folayangiem i wygrał właśnie przez poddanie w 1 rundzie.
Folayang od tamtego momentu nie zrobił żadnego postępu i nie sądzę aby czymś zaskoczył Aokiego.
ARMBAR :tiphatb:
 
W walce Kane moim zdaniem uderzenie było po gongu i nie powinien Grischenko tego wygrać dla mnie powinno być no contest
 
Wlasnie czy ten Grischenko go wogole trafił? Jak dla mnie to reug odjebal pokaz sterlinga
Nie wyglądał źle Kane w tej walce. Pierwsza przegrał rundę a druga na moje wygrał więc nie sądzę aby szukał usprawiedliwienia na brak sił itd. Na moje go trafił w okolicy krtani i czy mógłby walczyć czy nie tego nie wiem, ale miał do tego prawa bo to było po gongu i dla mnie to jest faul i no contest to jedyne wyjście a nie TKO
Śmiech na sali
 
Przecież obydwoje zadali cios w tym samym momencie trafił Grischenko i wygrał zasłużenie. Kane położył sie dopiero po kilku sekundach- obsrał zbroje bo nie wydaje mi się zeby poczuł mocno ten cios
Ale po gongu więc na moje nie powinno być wygranej bo z jakiej racji? To jak w innych walkach ktoś będzie przegrywał i trafi przypadkiem po gongu i znokautuje to ma prawo wygrać? No chyba nie.
 
Back
Top