Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Panowie a co z tym tematem pewniaki? Może sami to jakoś zorganizujemy? Albo stworzymy podobny temat odnośnie skuteczności typów i wygranego jakoś się wynagrodzi symboliczną kwota od każdego bierzacego udział np od osoby 5 zł na koniec miesiąca, co Wy na to? Na moje spoko zabawa i dodatkowa adrenalina
 
Co za różnica? W tej chwili praktycznie każdy telewizor ma wbudowane Wi-Fi i przeglądarkę internetową :wink:
Podłączyłem to Twoje wifi i nie działa... Coś chyba źle kable dałem bo śnieży
Static Tv GIF - Static Tv OldSchool GIFs
.
 
Panowie a co z tym tematem pewniaki? Może sami to jakoś zorganizujemy? Albo stworzymy podobny temat odnośnie skuteczności typów i wygranego jakoś się wynagrodzi symboliczną kwota od każdego bierzacego udział np od osoby 5 zł na koniec miesiąca, co Wy na to? Na moje spoko zabawa i dodatkowa adrenalina
Jestem za, tylko trzeba by było zrobić to tak żeby miało ręce i nogi. Evo ma głowę do takich tematów tylko nie wiem czy ma czas i chęci by coś takiego zorganizować.
 
Jestem za, tylko trzeba by było zrobić to tak żeby miało ręce i nogi. Evo ma głowę do takich tematów tylko nie wiem czy ma czas i chęci by coś takiego zorganizować.
No właśnie pomyślałem o @Evo ale nie pisałem bo liczyłem, że domyśli się i ogarnie bo ma łeb do takich rzeczy, ale jak coś służymy pomocą :wink:
 
Panowie a co z tym tematem pewniaki? Może sami to jakoś zorganizujemy? Albo stworzymy podobny temat odnośnie skuteczności typów i wygranego jakoś się wynagrodzi symboliczną kwota od każdego bierzacego udział np od osoby 5 zł na koniec miesiąca, co Wy na to? Na moje spoko zabawa i dodatkowa adrenalina
Na publicznym forum nie przejdzie coś takiego jak proponujesz. Nawet jakby byli chętni, to w takiej formie, to by była nielegalna loteria i ktoś "uprzejmy" mógłby narobić nam koło dupy z tego powodu. Trzeba zaczekać, może za jakiś czas @Jakub Madej zechce wznowić temat na dotychczasowych zasadach.
 
Na publicznym forum nie przejdzie coś takiego jak proponujesz. Nawet jakby byli chętni, to w takiej formie, to by była nielegalna loteria i ktoś "uprzejmy" mógłby narobić nam koło dupy z tego powodu. Trzeba zaczekać, może za jakiś czas @Jakub Madej zechce wznowić temat na dotychczasowych zasadach.
Władze robią zdrapki lottki srotki i inne wariactwa a my nie możemy sobie nawet małej loteryjki zrobić, to pokazuje w jakiej niewoli żyjemy :facepalm:
 
Władze robią zdrapki lottki srotki i inne wariactwa a my nie możemy zrobić sobie nawet małej loteryjki zrobić, to pokazuje w jakiej niewoli żyjemy :facepalm:
Tak to niestety wygląda. Dałoby się to prawdopodobnie ustawić prawnie, ale zdecydowanie więcej byłoby z tym zachodu niż to wszystko warte. Poza tym nawet samo aktualizowanie tabelek, pilnowanie tego, to zajmuje sporo czasu. Sam się dziwię, że się @Jakub Madej chciało to prowadzić. Oczywiście fajnie byłoby, jakby wróciło, ale czy ktoś będzie chętny to prowadzić? Nie mnie o to pytajcie ;)
 
Ilość typów trafionych przeliczyć w procentach każdego użytkownika i to byłoby chyba na tyle, ale wiadomo tabelki są nieuniknione i trzeba mieć czas
 
Panowie a co z tym tematem pewniaki? Może sami to jakoś zorganizujemy? Albo stworzymy podobny temat odnośnie skuteczności typów i wygranego jakoś się wynagrodzi symboliczną kwota od każdego bierzacego udział np od osoby 5 zł na koniec miesiąca, co Wy na to? Na moje spoko zabawa i dodatkowa adrenalina
Pomysł fajny tak samo jak kiedyś z tym typerem ale rzeczywiście trzeba by kogoś kto by to poprowadził
 
Pomysł fajny tak samo jak kiedyś z tym typerem ale rzeczywiście trzeba by kogoś kto by to poprowadził
Jesli juz mielibysmy cos robic od nowa, to mysle ze lepiej na zasadzie ligi niz pewniakow, tak zeby lepsze kursy byly wyzej cenione, a nie tylko przetrwanie jak najdluzej
 
Back
Top